Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

wynajem

Central Media Polska

Aleja Niepodległości 90, Piła (wielkopolskie)

Specjalizujemy się w planowaniu, wynajmie i przeprowadzaniu realizacji na multimedialnych ekranach LED oraz zaopatrywaniu organizatorów imprez masowych w nowoczesne technologie w oparciu o wiedzę, kapitał i świadczone usługi.... więcej »

Dodano 4 listopada 2022 12:33

👁 11

ASTA-ENERGY Sp. z o. o.

Podgórna 10, Piła (wielkopolskie)

Grupa ASTA to lider na rynku w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych w północnej Wielkopolsce oraz ościennych terenach województwa zachodniopomorskiego. Część naszych działań to fotowoltaika, którą możemy zaoferować Państwo w wielu korzystnych rozwiązaniach.... więcej »

Dodano 6 maja 2022 22:25

👁 104 (0,48 dziennie)

Begryf

Sklep internetowy Begryf

Akacjowa 3, Piła (wielkopolskie)

Sklep Begryf to dystrybutor mebli użytkowych, nowoczesnych, ale także klasycznych w rustykalnym stylu. Naszą misją jest oferowanie najlepszej jakości mebli do Twojego mieszkania i domu... więcej »

Dodano 14 kwietnia 2022 15:04

👁 73

TEDAKON

Gierymskiego 7, Piła (wielkopolskie)

TEDAKON to firma specjalizująca się z wykonywaniu i montażu różnorodnych konstrukcji stalowych i systemów lekkiej obudowy. Wykonujemy również usługi ślusarskie. Nasze doświadczenie i możliwości techniczne pozwalają na realizację najróżniejszych inwestycji. Realizujemy zamówienia na podstawie rysunków technicznych lub sami opracowujemy dokumentację wg założeń klientów. Udzielamy gwarancji na zrealizowane usługi oraz wyroby metalowe. Świadczymy usługi w okolicach Wągrowca, Nowego Tomyśla, Czarnkow ...... więcej »

Dodano 19 października 2021 09:25

👁 113 (0,27 dziennie)

dietetyk kliniczny

Dietetyk Kliniczny Aleksandra Skowyra

Ludowa 17/1, Piła (wielkopolskie)

Jestem dietetykiem klinicznym specjalizującym się w chorobach cywilizacyjnych.Hipokrates, który jest ojcem medycyny, nazwał odpowiednie pożywienie najlepszym lekarstwem.Tak więc precyzyjnie dobrana dieta jest kluczowa zarówno w procesie zapobiegania wszystkim chorobom cywilizacyjnym, jak również w ich zwalczaniu. Dzisiaj doświadczamy już prawdziwej pandemii nowej grupy chorób zwanych chorobami cywilizacyjnymi. Do niedawna w zasadzie tego typu chorób prawie, że nie było. Występowały one bardzo sp ...... więcej »

Dodano 17 lipca 2021 14:41

👁 120 (0,24 dziennie)

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Remedium Słowomir Graczyk

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Remedium Słowomir Graczyk

Aleja Powstańców Wielkopolskich 62, Piła (wielkopolskie)

Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu medycznego takiego jak łóżka ze sterowaniem elektrycznym, materace, balkoniki, chodziki, kule, koncentratory tlenu, ssaki, inhalatory i wiele innych... więcej »

Dodano 25 czerwca 2021 13:50

👁 148 (0,28 dziennie)

KAGRO

Jana Pawła II 31, Stara Łubianka, Piła (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo KAGRO ze Starej Łubianki w województwie wielkopolskim od wielu lat zaopatruje branżę rolniczą w wysokiej jakości urządzenia. Firma współpracuje z rolnikami indywidualnymi, zakładami rolnymi i usługowymi, proponując sprzęt i części zamienne sprawdzonych i cenionych na całym świecie marek. W sprzedaży są maszyny takie jak ciągniki, przyczepy, rozrzutniki obornika, adaptery, systemy tnąco-przeładunkowe, kultywatory, agregaty uprawowe, opryskiwacze i wiele innych. KAGRO zajmuje się ...... więcej »

Dodano 17 czerwca 2021 10:15

👁 128 (0,24 dziennie)

Podnośniki koszowe "Michałek"

ul. Szybowników 4a/22, Piła (wielkopolskie)

Firma Michałek specjalizuje się w świadczeniu usług podnośnikami koszowymi. Działamy na rynku od 1991 roku. Posiadamy więc wieloletnie doświadczenie w tej branży. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu firm i instytucji. W naszym asortymencie posiadamy sprzęt wysokiej klasy takich firm, jak Rithmann czy Wumag. Posiadamy podnośniki koszowe o zasięgu 44m, 32m, 26m, 18m 6x6, 16m 4x4 oraz 15m 4x4. Działamy w obszarze takich miast, jak Piła, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin ...... więcej »

Dodano 7 kwietnia 2021 16:40

👁 149 (0,24 dziennie)

PHU Agro-Ins

Brzostowo 25, Brzostowo, Piła (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Agro-Ins mieści się w Brzostowie w województwie wielkopolskim. Firma zajmuje się sprzedażą artykułów do produkcji roślinnej oraz zwierzęcej. Długoletnie doświadczenie w branży i zespół wyspecjalizowanych pracowników umożliwiły jej zagwarantowanie najwyższej jakości produktów oraz kompleksowej obsługi. Można tu kupić pasze dla zwierząt, karmy, nawozy do roślin, jak również folie ochronne.... więcej »

Dodano 9 lutego 2021 13:38

👁 172 (0,26 dziennie)

Gabinet psychoterapii

Terapia Psychoanalityczna Ewa Domańska-Klimek

Kolbe 7c, Piła (wielkopolskie)

Gabinet psychoterapii Ewy Domańskiej-Klimek mieści się w Pile. Prowadzony jest przez wykwalifikowaną specjalistkę z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Z usług terapeutki korzystają pacjenci, którzy zmagają się z depresją, lękami, współuzależnieniem, zaburzeniami osobowości, samotnością, traumą i innymi problemami w życiu codziennym albo relacjach z innymi członkami rodziny. Ekspertka pomoże znaleźć radość i sens w życiu, jak i uporać się z własnymi, trudnymi emocjami.... więcej »

Dodano 8 lutego 2021 11:47

👁 162 (0,24 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia