Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Chabiera

Radca Prawny

Kossaka 51/5L, Piła (wielkopolskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Chabiera to rzetelna i profesjonalna kancelaria prawna. Świadczymy kompleksową pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Oferujemy szeroko pojęte doradztwo prawne oraz reprezentację naszych klientów przed sądami powszechnymi każdej instancji nie tylko w mieście Piła, ale również Chodzież, Złotów, Czarnków, Wałcz, Trzcianka, Szczecinek, Poznań, Bydgoszcz, Koszalin. Nasi prawnicy nieustającą pogłębiają swo ...... więcej »

Dodano 17 kwietnia 2023 13:03

👁 19

Central Media Polska

Aleja Niepodległości 90, Piła (wielkopolskie)

Specjalizujemy się w planowaniu, wynajmie i przeprowadzaniu realizacji na multimedialnych Ekranach LED oraz zaopatrywaniu organizatorów Eventów w nowoczesne technologie w oparciu
o wiedzę, kapitał i świadczone usługi.... więcej »

Dodano 2 marca 2023 08:56

👁 26

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Chabiera

Prawnik

Kossaka 51/5L, Piła, Piła (wielkopolskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Chabiera Kancelaria - Radca Prawny Piła zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla firm oraz Klientów indywidualnych. W ramach swojej praktyki oferujemy rzetelne doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądami powszechnymi wszystkich instancji. ... więcej »

Dodano 10 lutego 2023 08:09

👁 59

Producent środków czystości dla przemysłu - InvestaChem

Producent środków czystości

Aleja Poznańska 28a, Piła (wielkopolskie)

Jako producent środków czystości oferujemy takie produkty jak chemia spożywcza, spełniają szereg ogólnych wymagań. Muszą dobrze rozpuszczać się w wodzie i przepuszczać wodę o dowolnej twardości, aby pranie było wysokiej jakości. Podczas procesu muszą skutecznie walczyć ze szkodliwymi bakteriami, wirusami i grzybami, ale być całkowicie bezpieczne dla ludzi i nie zanieczyszczać środowiska. Zabrania się stosowania środków powodujących korozję metalowych części urządzenia. Wszystkie tego typu obiekt ...... więcej »

Dodano 5 lutego 2023 15:05

👁 19

Central Media Polska

wynajem

Aleja Niepodległości 90, Piła (wielkopolskie)

Specjalizujemy się w planowaniu, wynajmie i przeprowadzaniu realizacji na multimedialnych ekranach LED oraz zaopatrywaniu organizatorów imprez masowych w nowoczesne technologie w oparciu o wiedzę, kapitał i świadczone usługi.... więcej »

Dodano 4 listopada 2022 12:33

👁 35

ASTA-ENERGY Sp. z o. o.

Podgórna 10, Piła (wielkopolskie)

Grupa ASTA to lider na rynku w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych w północnej Wielkopolsce oraz ościennych terenach województwa zachodniopomorskiego. Część naszych działań to fotowoltaika, którą możemy zaoferować Państwo w wielu korzystnych rozwiązaniach.... więcej »

Dodano 6 maja 2022 22:25

👁 126 (0,32 dziennie)

Sklep internetowy Begryf

Begryf

Akacjowa 3, Piła (wielkopolskie)

Sklep Begryf to dystrybutor mebli użytkowych, nowoczesnych, ale także klasycznych w rustykalnym stylu. Naszą misją jest oferowanie najlepszej jakości mebli do Twojego mieszkania i domu... więcej »

Dodano 14 kwietnia 2022 15:04

👁 92

TEDAKON

Gierymskiego 7, Piła (wielkopolskie)

TEDAKON to firma specjalizująca się z wykonywaniu i montażu różnorodnych konstrukcji stalowych i systemów lekkiej obudowy. Wykonujemy również usługi ślusarskie. Nasze doświadczenie i możliwości techniczne pozwalają na realizację najróżniejszych inwestycji. Realizujemy zamówienia na podstawie rysunków technicznych lub sami opracowujemy dokumentację wg założeń klientów. Udzielamy gwarancji na zrealizowane usługi oraz wyroby metalowe. Świadczymy usługi w okolicach Wągrowca, Nowego Tomyśla, Czarnkow ...... więcej »

Dodano 19 października 2021 09:25

👁 169 (0,28 dziennie)

Dietetyk Kliniczny Aleksandra Skowyra

dietetyk kliniczny

Ludowa 17/1, Piła (wielkopolskie)

Jestem dietetykiem klinicznym specjalizującym się w chorobach cywilizacyjnych.Hipokrates, który jest ojcem medycyny, nazwał odpowiednie pożywienie najlepszym lekarstwem.Tak więc precyzyjnie dobrana dieta jest kluczowa zarówno w procesie zapobiegania wszystkim chorobom cywilizacyjnym, jak również w ich zwalczaniu. Dzisiaj doświadczamy już prawdziwej pandemii nowej grupy chorób zwanych chorobami cywilizacyjnymi. Do niedawna w zasadzie tego typu chorób prawie, że nie było. Występowały one bardzo sp ...... więcej »

Dodano 17 lipca 2021 14:41

👁 143 (0,21 dziennie)

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Remedium Słowomir Graczyk

Aleja Powstańców Wielkopolskich 62, Piła (wielkopolskie)

Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu medycznego takiego jak łóżka ze sterowaniem elektrycznym, materace, balkoniki, chodziki, kule, koncentratory tlenu, ssaki, inhalatory i wiele innych... więcej »

Dodano 25 czerwca 2021 13:50

👁 188 (0,26 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia