Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

F.B. Anioła

Dęborzyce 40, Dęborzyce, Pniewy (wielkopolskie)

Firma budowlana Jarosława Anioła swoją siedzibę ma w Dęborzycach w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży od 8 lat i ciągle poszerza zakres wykonywanych usług. Zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych - projektowaniem, wykonawstwem, remontami generalnymi, dociepleniami oraz wykończeniem. Specjalnością przedsiębiorstwa jest również konstrukcja dachów oraz układanie pokryć dachowych bądź konstrukcji z kamienia albo cegieł. W trosce o jakość i terminowość us ...... więcej »

Dodano 9 września 2021 08:41

👁 164 (0,22 dziennie)

Sklep Ogrodniczy Gardenowo

Niwy 2B, Pniewy (wielkopolskie)

Prowadzimy bogato wyposażony sklep ogrodniczy. Prezentujemy opryskiwacze do dużych i mniejszych ogrodów, podstawowe narzędzia ogrodnicze od najlepszych producentów, czy sadzonki. Rozwijamy katalog z designerskimi meblami ogrodowymi, w tym rozwiązaniami dla najmłodszych. Główne marki do dyspozycji to Hanmar, Gardena, Expel, Alfa, Toraf. Współpracujemy z uznanymi producentami dla ogrodnictwa.... więcej »

Dodano 10 czerwca 2019 07:17

👁 555 (0,35 dziennie)

Benex Tomasz Banaszkiewicz

Sklep Cebule-Kwiatowe.pl

Główna 3, Chrzypsko Wielkie, Pniewy (wielkopolskie)

Cebule kwiatowe, które znaleźć można w sklepie internetowym BENEX pomogą uatrakcyjnić każdą przestrzeń zieloną. Szeroki wybór roślin sprawia, że każda osoba zainteresowana ofertą kwiatową znajdzie coś dla siebie. Każda roślina jest dokładnie opisana, co z pewnością pomoże w wyborze odpowiednich pozycji. W sklepie znaleźć można między innymi byliny, kłącza, nasiona warzyw i ziół, ale także akcesoria ogrodnicze i agrowłókniny. Wszystkie zamówione produkty są starannie zapakowane i wysłane wprost d ...... więcej »

Dodano 27 lipca 2018 10:49

👁 1507 (0,8 dziennie)

TOP STYL Piotr Białkowski

Top STYL

Dworcowa, Pniewy (wielkopolskie)

sprzęt fitness, akcesoria do ćwiczeń, rowery... więcej »

Dodano 18 marca 2014 09:52

👁 2058 (0,59 dziennie)