Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

F.B. Anioła

Dęborzyce 40, Dęborzyce, Pniewy (wielkopolskie)

Firma budowlana Jarosława Anioła swoją siedzibę ma w Dęborzycach w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży od 8 lat i ciągle poszerza zakres wykonywanych usług. Zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych - projektowaniem, wykonawstwem, remontami generalnymi, dociepleniami oraz wykończeniem. Specjalnością przedsiębiorstwa jest również konstrukcja dachów oraz układanie pokryć dachowych bądź konstrukcji z kamienia albo cegieł. W trosce o jakość i terminowość us ...... więcej »

Dodano 9 września 2021 10:41

👁 136 (0,24 dziennie)

Sklep Ogrodniczy Gardenowo

Niwy 2B, Pniewy (wielkopolskie)

Prowadzimy bogato wyposażony sklep ogrodniczy. Prezentujemy opryskiwacze do dużych i mniejszych ogrodów, podstawowe narzędzia ogrodnicze od najlepszych producentów, czy sadzonki. Rozwijamy katalog z designerskimi meblami ogrodowymi, w tym rozwiązaniami dla najmłodszych. Główne marki do dyspozycji to Hanmar, Gardena, Expel, Alfa, Toraf. Współpracujemy z uznanymi producentami dla ogrodnictwa.... więcej »

Dodano 10 czerwca 2019 09:17

👁 534 (0,38 dziennie)

Benex Tomasz Banaszkiewicz

Sklep Cebule-Kwiatowe.pl

Główna 3, Chrzypsko Wielkie, Pniewy (wielkopolskie)

Cebule kwiatowe, które znaleźć można w sklepie internetowym BENEX pomogą uatrakcyjnić każdą przestrzeń zieloną. Szeroki wybór roślin sprawia, że każda osoba zainteresowana ofertą kwiatową znajdzie coś dla siebie. Każda roślina jest dokładnie opisana, co z pewnością pomoże w wyborze odpowiednich pozycji. W sklepie znaleźć można między innymi byliny, kłącza, nasiona warzyw i ziół, ale także akcesoria ogrodnicze i agrowłókniny. Wszystkie zamówione produkty są starannie zapakowane i wysłane wprost d ...... więcej »

Dodano 27 lipca 2018 12:49

👁 1471 (0,86 dziennie)

TOP STYL Piotr Białkowski

Top STYL

Dworcowa, Pniewy (wielkopolskie)

sprzęt fitness, akcesoria do ćwiczeń, rowery... więcej »

Dodano 18 marca 2014 10:52

👁 2011 (0,61 dziennie)