Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Peruki Sagatia

Stanisławowo 68, Pomiechówek, Poniec (wielkopolskie)

Pasjonujesz się modą? Uwielbiasz ciągle zmieniać swój styl, jednak bez strachu o zniszczone przez zabiegi stylizacyjne włosy? A może szukasz akcesoriów do peruk, które pomogą Ci utrzymać ją w nienagannym stanie? Posiadamy wszystko, czego potrzebujesz! W naszym sklepie odnajdą się również osoby po zabiegach chirurgicznych i chorobach nowotworowych.... więcej »

Dodano 13 grudnia 2021 10:09

👁 146 (0,22 dziennie)

Carsio-vintage cars

Poznań

Dąbrowskiego 666, Poniec (wielkopolskie)

Naszą pasją są samochody, nasz serwis jest miejscem dla wszystkich fanów klasycznej i starej motoryzacji. Znajdziesz u nas szereg informacji ze świata youngtimerów i oldtimerów. Na naszej stronie uzyskasz również wiele porad, wiadomości i sprawdzisz jakie wydarzenia ze świata motoryzacji miały miejsce w ostatnim czasie.... więcej »

Dodano 30 listopada 2021 07:47
Aktualizacja 30 listopada 2021 07:54

👁 106 (0,16 dziennie)

Elektryka & Automatyka Alfa

Krobska Szosa 29c, Poniec (wielkopolskie)

Firma Elektryka & Automatyka Alfa swoją siedzibę ma w miejscowości Poniec w województwie wielkopolskim. Działa nieustannie od 1998 roku i proponuje swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych. Współpracuje z dużymi oraz małymi przedsiębiorstwami z całego kraju. Specjalnością firmy jest budowa sieci z panelami fotowoltaicznymi pokrywającymi dachy, umieszczonymi w gruncie bądź w innym dogodnym miejscu. Oferuje jedynie niezawodne i nowoczesne urządzenia, które spełniają wsz ...... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2021 10:45

👁 167 (0,22 dziennie)

PPUH Acumobil s.c. Monika Suchoń i Jakub Dzida

Acumobil

Konopnickiej 14, Poniec (wielkopolskie)

Poszukujesz wózka inwalidzkiego wysokiej jakości? A może interesuje Cię elektryczny skuter dla osób starszych? Jesteśmy znanym i cenionym w branży dystrybutorem profesjonalnego sprzętu dla niepełnosprawnych i schorowanych. W ofercie posiadamy skutery jednoosobowe oraz dwuosobowe, a także szeroki wybór akcesoriów do wózków i skuterów, jak na przykład akumulatory. Już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty.... więcej »

Dodano 14 lipca 2021 10:48

👁 143 (0,18 dziennie)