Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Wagi Wielkopolska Sp. z. o.o.

Śląska 18, Puszczykowo (wielkopolskie)

Wagi elektroniczne oferowane w sprzedaży przez firmę Moga, to sprzęt godny zaufania. Współpraca oparta wyłącznie na zaufanych i sprawdzonych dostawcach sprawia, że Moga to firma, która doskonale wie, jak spełnić oczekiwania swoich klientów. Wagi używane do laboratoriów to nie tylko wagi analityczne, ale również precyzyjne czy techniczne. Każde z tych urządzeń musi spełnić surowe wytyczne branżowe, aby zapewnić rzetelność podawanego wyniku. Wagi elektroniczne, ze względu na użytą technologię są w ...... więcej »

Dodano 4 października 2019 10:33

👁 290 (0,2 dziennie)

Rzemieślnicza Pracownia Tworzyw Sztucznych Jan Zwierzycki

Pracownia Tworzyw Sztucznych

ul. Dąbrowskiego 16, Puszczykowo (wielkopolskie)

Przez ponad 65 lat zdobyliśmy wiele doświadczenia w obróbce tworzyw sztucznych. Wykonujemy każde zlecenia – nawet te najbardziej nietypowe i wymagające. Nasze realizacje można spotkać w większych oraz mniejszych miastach na terenie całej Polski. Naszymi klientami były do tej pory firmy każdej wielkości. Największe i najbardziej znane to: Rank Xerox, PKO BP, BZ WBK, Lukas Bank. Pracowaliśmy także dla hoteli, szpitali, teatrów oraz wielu innych instytucji.

Wykonujemy podstawki i displaye ... więcej »

Dodano 15 lutego 2018 21:57

👁 1089 (0,53 dziennie)

Bonpatio Biuro Nieruchomości

Biuro Nieruchomości

Podleśna 2, Puszczykowo (wielkopolskie)

Bonpatio Biuro Nieruchomości

Biuro Bonpatio jest skoncentrowane na oferowaniu nabywcom kompleksowej i fachowej obsługi w transakcjach nieruchomości od momentu konsultacji aż do podpisania umowy. Interesanci powierzający firmie sprawy formalne dotyczące sprzedaży, zakupu lub najmu nieruchomości mogą liczyć na perfekcyjne wsparcie dla całkowitego komfortu oraz bezpieczeństwa.

Biuro pomaga interesantom w transakcjach dotyczących:
mieszkań
domów jednorodzinnych
gruntów
lokali użytkowych... więcej »

Dodano 19 czerwca 2017 06:42

👁 826 (0,36 dziennie)

PASJE Mariusz Dąbrowski

Lipowa, Puszczykowo (wielkopolskie)

Firma PASJE Mariusz Dąbrowski zajmuje się profesjonalnym tworzeniem spotów reklamowych, filmów reportażowych, teledysków, obsługi filmowej wesel i imprez okolicznościowych.
Ponadto komponowaniem oryginalnej muzyki.... więcej »

Dodano 17 października 2015 10:08

👁 1490 (0,51 dziennie)

Krzysztof Czajka Studio Fotografii

Studio fotograficzne

Poznańska, Puszczykowo (wielkopolskie)

Fotokreacja.net to profesjonalne studio fotograficzne, które realizuje packshoty, czyli sesje zdjęciowe różnorodnych towarów, takich jak męskie i damskie ubrania, buty, galanterię, portfele, torebki oraz jedzenie. Rekomendowane studio proponuje fotografie najwyższej jakości, a zlecenia realizuje w szybkim tempie. Pozytywne opinie zaświadczają referencje byłych klientów. Poza tym, Fotokreacja.net podejmie się zrealizowania sesji rodzinnych, okolicznościowych, wykona również fotografię ślubną.... więcej »

Dodano 16 października 2012 09:28

👁 1857 (0,46 dziennie)