Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Ratajewski Domy Szkieletowe

Poniatowskiego 21, Rydzyna (wielkopolskie)

Marka Ratajewski to rodzinne przedsiębiorstwo, które wytwarza domy kanadyjskie nowoczesne powstające z gotowych komponentów w systemach modułowych. Firma zajmuje się również działaniami: projektowymi, nadzorczymi, wykończeniowymi oraz serwisowymi. Są to wersje parterowe i wielokondygnacyjne, przeznaczone do celów mieszkalnych, ale też użytkowych. Uzupełnieniem konstrukcji będą: wiaty, garaże, ścieżki dojazdowe, podpiwniczenia, komórki i pomieszczenia gospodarcze. To zróżnicowane powierzchnie mie ...... więcej »

Dodano 3 grudnia 2020 11:33

👁 216 (0,21 dziennie)

Hodowla Psów Rasowych Maxibull

Hodowla Psów Rasowych

Moraczewo 67, Rydzyna (wielkopolskie)

Hodowla Psów Rasowych Maxibul zajmuje się hodowlą psów przede wszystkim obronnych. Wychowujemy szczeniaki ras: amstaff, doberman, rottweiler i american bully. Nasza opieka również dotyczy szczepień i innych dodatkowych wymogów.... więcej »

Dodano 7 października 2020 16:07

👁 440 (0,4 dziennie)

Oakie

Meble

KRÓTKA 4, Rydzyna (wielkopolskie)

Firma Oakie oferuje unikalne, piękne i funkcjonalne meble i akcesoria z drewna. Rodzinna firma, która kontynuuje tradycje meblarskie z lat 50 i 60. W swoich meblach firma Oakie podkreśla piękno klasycznej formy. Jeżeli chcesz aby meble służyły Ci przez lata oraz marzysz o produkcie unikatowym, stworzonym w indywidualny sposób sprawdź nasze meble i akcesoria lub skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy!... więcej »

Dodano 19 grudnia 2019 10:59

👁 313 (0,23 dziennie)