Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Magic Gardens Piotr Nowak

Bohaterów 5, Sieraków (wielkopolskie)

Podczas realizacji projektów ogrodów wykorzystujemy produkty najwyższej jakości, używamy specjalistycznego sprzętu ogrodniczego. Wieloletnia współpraca z markowymi producentami pozwala nam na oferowanie przystępnych cen.... więcej »

Dodano 4 września 2023 09:23

👁 17

PCM sp. z o.o. Easy Gifts sp.k.

Wrocławska 41, Sieraków (wielkopolskie)

Nasza firma zajmuje się produkcją gadżetów reklamowych, dzięki którym przedsiębiorca ma możliwość lepszego promowania swojego biznesu i dotarcia do większej ilości potencjalnych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i stosujemy tylko materiały najlepszej jakości. W ofercie proponujemy parasole reklamowe, kubki z logo i wiele innych.... więcej »

Dodano 20 listopada 2021 05:57

👁 118 (0,17 dziennie)

Magic Gardens - Ogród włoski

ul. Bohaterów 5, Sieraków (wielkopolskie)

Projektowanie ogrodów posiada wieloletnią tradycję - sięgającą starożytności. {Ogrody były zakładane już w starożytnej Grecji, Rzymie i Persji, oraz średniowieczu i epoce nowożytności - stąd znane są rodzaje ogrodów francuskich i angielskich Obecnie ogrodnictwo cieszy się również znaczną popularnością. Dom z ogrodem jest wymarzonym celem wielu rodzin, a niezliczone ogródki działkowe są miejscem odpoczynku wielu Polaków. Także publicznie dostepne tereny zielone cieszą się popularnością niemal ws ...... więcej »

Dodano 21 czerwca 2018 08:19

👁 581 (0,3 dziennie)

Domki pod Lipą

Domki pod Lipą - noclegi na łonie natury

ul. Chrobrego 22a, Sieraków Wielkopolski, Sieraków (wielkopolskie)

Serdecznie zapraszamy na cudowne łono Puszczy Noteckiej. W okolicy lasu, jezior i wspaniałych rezerwatów, odprężysz się Ty i Twoja rodzina. Oferujemy dla Państwa domki pokojowe w Chorzępowie w pobliżu Sierakowa. Nasze usługi są do Państwa dyspozycji przez cały rok. Ponadto zapewniamy interesujące możliwości relaksu. Wszystkie domki posiadają duży taras z zadaszeniem. Pomieszczenie wyposażone jest w lodówkę, aneks kuchenny, pralkę, a także telewizor. Każdy domek posiada swoją łazienkę. Serdecznie ...... więcej »

Dodano 18 grudnia 2015 12:31

👁 1277 (0,45 dziennie)