Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

PIÓROTUSZ Angelika Czerwińska

Krasickiego 21, Stęszew (wielkopolskie)

Piórotusz to firma specjalizują się w tworzeniu kartek ze świątecznymi życzeniami. Ponadto można tam zamówić gustowne zaproszenia na chrzest święty lub komunie. Każde z nich są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz panujących trendów. Firma Piórotusz tworzy firmowe kartki świąteczne z logo danej marki. Jest to doskonały sposób na podziękowanie pracowników oraz klientom.... więcej »

Dodano 10 stycznia 2023 13:16

👁 65

DCD Lab - Meble Laboratoryjne

Producent Mebli Laboratoryjnych

Mosińska 9, Stęszew (wielkopolskie)

DCD LAB to firma, która zajmuje się produkcją mebli metalowych, laminowanych i stalowych do laboratoriów, warsztatów, szkół i innych zakładów.

Meble laboratoryjne DCD LAB to wysokiej jakości, precyzyjnie wykonane i trwałe meble. Dzięki nim łatwo jest stworzyć doskonałe miejsce pracy, ergonomiczne i funkcjonalne. Meble są odporne na zalania, uszkodzenia i różne temperatury, więc posłużą latami i zachowają piękny wygląd na długo. Firma posiada ponad 20 lat doświadczenia w produkcji mebli do lab ...... więcej »

Dodano 14 kwietnia 2022 10:27

👁 120 (0,23 dziennie)

Bruk-Trans

Zakole 9, Witobel, Stęszew (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Bruk-Trans mieści się w miejscowości Witobel w województwie wielkopolskim. Firma funkcjonuje od 2017 roku, proponując swoim klientom wysokiej jakości usługi w branży budowlanej. Zajmuje się pracami brukarskimi oraz robotami ziemnymi, które wykonuje terminowo i dokładnie. Oferuje układanie kostki brukowej na podjazdach, alejkach, parkingach i tarasach. Układa też płyty chodnikowe, betonowe i palisady. Dzięki dostępowi do specjalistycznego sprzętu może wykonać profesjonalne odwodn ...... więcej »

Dodano 12 sierpnia 2021 10:34

👁 168 (0,22 dziennie)

Tech-Plan S.C. Hale Namiotowe

Wiejska 27a, Będlewo, Stęszew (wielkopolskie)

Firma Tech — Plan Hale Namiotowe specjalizuje się w produkcji plandek do hal namiotowych. Zapewniamy także hale magazynowe, imprezowe namioty typu Turek o dowolnych wymiarach. Zajmujemy się także zabudową konstrukcji stalowych i drewnianych. Wykonujemy plandeki samochodowe oraz przegrody, kotary, okrycia i podsufitówki ozdobne do hal namiotowych. Działamy na terenie całego kraju. Do produkcji plandek stosujemy materiały najwyższej jakości, aby zagwarantować ich trwałość i odporność na warunki at ...... więcej »

Dodano 12 kwietnia 2021 09:49

👁 208 (0,23 dziennie)

Kuphale

Hale modułowe

Czereśniowa 17, Stęszew (wielkopolskie)

Kuphale.pl to modułowe hale namiotowe o uniwersalnym przeznaczeniu. Marka jest własnością firmy Protan Elmark, czołowego producenta hal. W każdym zestawie znajduje się obrazkowa instrukcja, która prezentuje proces łączenia poszczególnych segmentów. Szybki montaż bez dodatkowej pomocy umożliwiają modułowa konstrukcja oraz powtarzalność części. Koszty zakupu hali modułowej są niższe niż w przypadku klasycznej hali namiotowej. Producent dba przy tym o jakość oraz bezpieczeństwo konstrukcji. Bez pro ...... więcej »

Dodano 10 lipca 2020 07:49
Aktualizacja 10 lipca 2020 07:50

👁 498 (0,42 dziennie)

Hale Namioty S.C.

ul. Lipowa 6, Stęszew (wielkopolskie)

Firma Hale Namioty S.C. zapewnia korzystną sprzedaż i wynajem hal namiotowych i magazynowych. Specjalizuje się w konstrukcjach projektowanych na indywidualne zamówienie klienta. Obiekty mogą być wykonane z różnych rodzajów materiałów. Klienci mają wpływ na kolor ścian, sposób wykończenia i zastosowanie własnej identyfikacji wizualnej. Ponadto hale namiotowe w Wielkopolsce mogą być klimatyzowane i ogrzewane. Sprawdzają się na przykład jako przestrzeń magazynowa, wiaty parkingowe i hale sportowe.... więcej »

Dodano 19 maja 2020 09:54

👁 232 (0,19 dziennie)

Gawlik-Przyczepy

Producent naczep i przyczep - Gawlik-Przyczepy

Bukowska 22, Stęszew (wielkopolskie)

Gawlik Przyczepy to czołowy producent naczep, przyczep oraz nadwozi specjalistycznych. Firma prowadzi również serwis naczep, przyczep i nadwozi specjalistycznych. Oferta obejmuje kompleksowe naprawy bieżące oraz powypadkowe. Firma gwarantuje krótkie terminy, zastępcze środki transportu na czas naprawy oraz odbiór naczepy, przyczepy lub nadwozia przed naprawą oraz dostawę po jej zakończeniu.... więcej »

Dodano 7 czerwca 2019 07:48

👁 805 (0,51 dziennie)

Kraftdele Bestcraft

Główna 1B, Stęszew (wielkopolskie)

W naszej ofercie znajdziesz oferty sprawdzonego oraz renomowanego sprzętu przez specjalistów w bardzo dobrej ceny. Jedną z cech naszej działalności jest właśnie stosunek ceny do jakości. Od dawna cieszymy się z powodu posiadania wielu lojalnych klientów, którzy są zadowoleni z naszych produktów oraz obsługi.... więcej »

Dodano 3 grudnia 2018 12:18

👁 405 (0,23 dziennie)

PLANDEX zabudowy do samochodów ciężarowych przyczepy ciężarowe rolnicze plandeki

ul. Bukowska 3, Stęszew (wielkopolskie)

Plandex - polski lider w produkcji zabudów samochodów ciężarowych. Od 30 lat firma konstruuje nadwozia: skrzyniowe, furgonowe, izotermiczne i chłodnicze, a także przyczepy, naczepy i plandeki oraz zajmuje się wykonywaniem reklam na zabudowie. Plandex to doświadczona kadra, najnowsze technologie i najlepszej jakości materiały. Klienci dostają 2 letnią gwarancję na wszystkie zabudowy. Firma oferuje też darmową dostawę samochodów w wybrane miejsce.... więcej »

Dodano 10 lipca 2018 06:18

👁 1179 (0,62 dziennie)

Akpol-kosze

Producent Koszy Akpol-kosze

Bukowska 7, Stęszew (wielkopolskie)

Akpol Plus to renomowany producent małej architektury miejskiej, w tym wysokiej jakości koszy na śmieci. Firma poleca kosze na śmieci zawieszane, wolnostojące, pojemniki do segregacji śmieci oraz ławki stalowe i żeliwne. Kosze na śmieci Akpol Plus produkowane są z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu są niezwykle wytrzymałe i odporne, zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i czynniki atmosferyczne. Jest to gwarancją wieloletniego użytkowania koszy. Kosze na śmieci Akpol Plus odznaczają si ...... więcej »

Dodano 25 maja 2018 08:29

👁 1155 (0,59 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia