Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Skup Aut

Gaj Mały 109 G, Szamotuły (wielkopolskie)

SKUP AUT - Informacje o firmie

Zajmujemy się legalnym skupem samochodów na terenie powiatu szamotulskiego i nie tylko,

Działamy na terenie miast takich jak Szamotuły, Poznań Pniewy, Oborniki, Wronki, Luboń, Nowy Tomyśl czy Murowana Goślina.

​Skupujemy samochody samochody o różnym stanie technicznym, w tym zarówno sprawne, jak i uszkodzone, a nawet wraki samochodowe. Bez względu na stan techniczny, skupujemy samochody różnych marek i modeli, dostawcze oraz osobowe.

Nasze atuty to przede wszys ...... więcej »

Dodano 6 czerwca 2023 07:02

👁 20

EMKA Business Solutions Sp. z o.o.

Polna 1A, Rokietnica, Szamotuły (wielkopolskie)

eMKa, od 2011 roku na rynku, oferuje szeroki zakres usług dla firm, w tym usługi kadrowo-płacowe oraz pełną księgowość. Naszym głównym zamysłem jest współpraca z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, oferując im indywidualne podejście oraz opiekę własnego księgowego. Z nami możesz liczyć na profesjonalne i terminowe rozliczenie podatku dochodowego.... więcej »

Dodano 9 maja 2023 11:43

👁 34

Agrido

Sklep rolniczy - Pasze dla zwierząt, ochrona roślin, siatki i folie

Chojno 31a, Chojno, Szamotuły (wielkopolskie)

W Agrido znajdą Państwo wszelkiego rodzaju pasze dla zwierząt hodowlanych, karmy dla zwierząt, nasiona, nawozy i akcesoria do uprawy roślin.... więcej »

Dodano 19 lipca 2022 06:50

👁 171 (0,39 dziennie)

IQ OQ PQ Kwalifikacja Walidacja

Brzozowa 1, Szamotuły (wielkopolskie)

Pomieszczenia typu Cleanroom działają w różnych sektorach, głównie w spożywczych bądź farmaceutycznych, dlatego kontrola zanieczyszczeń tych miejsc jest istotna dla każdej firmy działającej w takim środowisku. Kwalifikacja-walidacja zajmuje się profesjonalnie pomiarami różnego rodzaju, za pomocą bardzo dokładnych urządzeń. Kalibracje temperatury czy ciśnienia przeprowadzane są pod okiem naszych wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu ilość drobnoustrojów znajdujących się w powietrzu jest zer ...... więcej »

Dodano 26 kwietnia 2022 12:19

👁 93

MP Chłodnictwo

Dojazdowa 4, Młodasko, Szamotuły (wielkopolskie)

MP Chłodnictwo to firma specjalizująca się w sprzedaży klimatyzacji i urządzeń chłodniczych oraz ich serwisowaniu. Nasz zespół tworzą pracownicy z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą branżową. Stawiamy na stały rozwój, dlatego regularnie uczestniczymy w różnorodnych szkoleniach. Rozwijamy nasze kompetencje i wprowadzamy najnowsze technologie. Zapewniamy najwyższą jakość realizacji zleceń oraz doradztwo na podstawie dokładnej analizy potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. Posiadamy wszelkie uprawnie ...... więcej »

Dodano 19 kwietnia 2022 13:00

👁 165 (0,31 dziennie)

IQ OQ PQ Kwalifikacja Walidacja

Brzozowa 1, Szamotuły (wielkopolskie)

Wykonujemy kalibracje urządzeń kontrolno - pomiarowych wśród których możemy wymienić chłodziarki, zamrażarki, cieplarki, autoklawy, instalacje rurowe, zbiorniki, a także komory laminarne. W naszej ofercie znajdują się testy dotyczące kalibracji ciśnienia i kalibracji temperatury, ale przeprowadzamy również kwalifikacje pomieszczeń cleanroom. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania z zakresu kwalifikacji IQ OQ PQ oraz przybliżamy metodykę p ...... więcej »

Dodano 18 kwietnia 2022 09:20

👁 105 (0,2 dziennie)

Sano

Pasza dla zwierząt

Lipowa 10, Sękowo, Szamotuły (wielkopolskie)

SANO to ogromna, europejska firma, która już od 1976 roku zajmuje się innowacyjnym żywieniem zwierząt gospodarskich oraz polepszeniem ich zdrowotności. Produkty SANO od lat odznaczają się solidną jakością oraz innowacyjnym składem. Wśród produktów sklepu online znajdują się m.in. pasze dla zwierząt: bydła i trzody chlewnej, premiksy, preparaty dla cieląt oraz produkty specjalne, części zamienne do wozów paszowych (w tym Sano TMR Profi). SANO proponuje również własny program żywienia zwierząt, kt ...... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2021 08:39

👁 253 (0,33 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Adamczewska

Powstańców Wielkopolskich 46, Szamotuły (wielkopolskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Adamczewska swoją siedzibę ma w Szamotułach w województwie wielkopolskim. Jej specjalnością jest prawo leśne oraz administracyjne. Placówka współpracuje z Lasami Państwowymi i jednostkami samorządu terytorialnego z całej Polski. W zakres oferowanych usług wchodzi formalna obsługa gospodarki leśnej i łowieckiej, obsługa prawna gmin, powiatów i innych jednostek, a także mediacje oraz negocjacje w przypadku sporów. Zajmuje się także przygotowywaniem umów, aktów p ...... więcej »

Dodano 12 lipca 2021 08:30

👁 147 (0,18 dziennie)

Marbud Marcin Zimniak

Krzeszkowicka 67, Otorowo, Szamotuły (wielkopolskie)

Firma budowlana Marbud oferuje budowę domów wraz z wykończeniem. To bardzo wygodne rozwiązanie, ograniczające problemy związane z budową. Jeden wykonawca wprowadza bardzo dużą wygodę dla klientów oraz w znaczący sposób oszczędza stres, czas i pieniądze inwestorów. Dlatego na takie kompleksowe rozwiązanie decyduje się coraz większa ilość osób realizujących marzenie o własnym domu. Pracujemy zgodnie z harmonogramem i trzymamy się terminów, nie spóźniając się z oddaniem budynku. Działamy na terenie ...... więcej »

Dodano 8 marca 2021 13:39

👁 194 (0,21 dziennie)

Marcin Rurarz Fotografia

Fotograf

Sportowa, 27/5, Szamotuły (wielkopolskie)

Fotografia to moja pasja i wymarzony sposób na życie. Zapraszam na wesołe sesje ślubne, ciążowe, rodzinne czy komunijne, które wykonuję w plenerze i w studio. Do sesji ciążowych czy portretowych mam specjalnie uszyte suknie w różnych rozmiarach i kolorach. Krótkie terminy realizacji zdjęć.... więcej »

Dodano 27 września 2019 09:57

👁 362 (0,25 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia