Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Zakład usługowo-handlowy „AGARO 78 Metaloplastyka” Robert Majchrzak

Ogrodzenia Poznań i Okolice

Powstańców Wlkp. 104, Szamotuły (wielkopolskie)

Oferujemy kompleksową produkcję nowoczesnych ogrodzeń, najwyższej jakości bram wjazdowych, furtek, przęseł i balustrad. Działamy w każdym obszarze: projektujemy, produkujemy, montujemy, murujemy, kończąc na automatyce.

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty i usługi były wykonane na jak najwyższym poziomie i w najlepszej jakości wykonania. Realizacje wykonujemy według pomysłów i uwag klientów, w oparciu o naszą bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.... więcej »

Dodano 12 lutego 2024 14:54

👁 34

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Łukasz Okulski

WUKO Okulski

Mieściska 6B, Grzebienisko, Szamotuły (wielkopolskie)

Pękła Ci rura? Zalało mieszkanie i nie wiesz, co zrobić? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w naprawie instalacji wodno-kanalizacyjnej? Nasza firma jest tu, aby pomóc!

Specjalizujemy się w bezinwazyjnym naprawianiu rur i udrażnianiu, czyszczeniu oraz konserwacji rur wodno-kanalizacyjnych. Dzięki naszej zaawansowanej technologii inspekcji kamerą video, jesteśmy w stanie szybko zidentyfikować i rozwiązać problemy z instalacją.

Nasze usługi obejmują również czyszczenie separatorów, osadników i zb ...... więcej »

Dodano 19 grudnia 2023 22:12

👁 56

Kancelaria Adwokacka Klaudia Waśkowiak

Diamentowa 2B, Kępa, Szamotuły (wielkopolskie)

Kancelaria adwokacka w Szamotułach i Obornikach, pod przewodnictwem adwokata Klaudii Waśkowiak, oferuje kompleksową gamę usług prawnych obejmującą takie dziedziny prawa jak: prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo karne, prawo cywilne, prawo spadkowe, odszkodowania i zadośćuczynienia, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo administracyjne, obsługę podmiotów gospodarczych oraz wspólnot mieszkaniowych. Kancelaria stawia na profesjonalizm, skuteczność oraz zrozumienie potrzeb klientów, działając z ...... więcej »

Dodano 24 października 2023 07:34

👁 33

Mefra Bau System Sp. z o. o.

Domy szkieletowe

Władysława Łokietka 5, Szamotuły (wielkopolskie)

Domy szkieletowe
Mefra to firma budowlana oferująca całoroczne domy szkieletowe od ponad 100 lat. Głównie oferujemy domy prefabrykowane z certyfikowanego drewna o klasie C24. Domy drewniane to system stawiania budynków oparty na konstrukcji drewnianej. Wielkopolska to główny obszar naszego działania, ale możemy zrealizować projekt indywidualny domu szkieletowego w Twojej okolicy i w Europie: Niemcy, Holandia, Hiszpania oraz cała Europa.
Dom szkieletowy
Nasza specjalizacja to budowa domów szkiele ...... więcej »

Dodano 23 października 2023 07:43

👁 36

Skup Aut

Gaj Mały 109 G, Szamotuły (wielkopolskie)

SKUP AUT - Informacje o firmie

Zajmujemy się legalnym skupem samochodów na terenie powiatu szamotulskiego i nie tylko,

Działamy na terenie miast takich jak Szamotuły, Poznań Pniewy, Oborniki, Wronki, Luboń, Nowy Tomyśl czy Murowana Goślina.

​Skupujemy samochody samochody o różnym stanie technicznym, w tym zarówno sprawne, jak i uszkodzone, a nawet wraki samochodowe. Bez względu na stan techniczny, skupujemy samochody różnych marek i modeli, dostawcze oraz osobowe.

Nasze atuty to przede wszys ...... więcej »

Dodano 6 czerwca 2023 07:02

👁 47

EMKA Business Solutions Sp. z o.o.

Polna 1A, Rokietnica, Szamotuły (wielkopolskie)

eMKa, od 2011 roku na rynku, oferuje szeroki zakres usług dla firm, w tym usługi kadrowo-płacowe oraz pełną księgowość. Naszym głównym zamysłem jest współpraca z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, oferując im indywidualne podejście oraz opiekę własnego księgowego. Z nami możesz liczyć na profesjonalne i terminowe rozliczenie podatku dochodowego.... więcej »

Dodano 9 maja 2023 11:43

👁 65

Agrido

Sklep rolniczy - Pasze dla zwierząt, ochrona roślin, siatki i folie

Chojno 31a, Chojno, Szamotuły (wielkopolskie)

W Agrido znajdą Państwo wszelkiego rodzaju pasze dla zwierząt hodowlanych, karmy dla zwierząt, nasiona, nawozy i akcesoria do uprawy roślin.... więcej »

Dodano 19 lipca 2022 06:50

👁 205 (0,29 dziennie)

IQ OQ PQ Kwalifikacja Walidacja

Brzozowa 1, Szamotuły (wielkopolskie)

Pomieszczenia typu Cleanroom działają w różnych sektorach, głównie w spożywczych bądź farmaceutycznych, dlatego kontrola zanieczyszczeń tych miejsc jest istotna dla każdej firmy działającej w takim środowisku. Kwalifikacja-walidacja zajmuje się profesjonalnie pomiarami różnego rodzaju, za pomocą bardzo dokładnych urządzeń. Kalibracje temperatury czy ciśnienia przeprowadzane są pod okiem naszych wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu ilość drobnoustrojów znajdujących się w powietrzu jest zer ...... więcej »

Dodano 26 kwietnia 2022 12:19

👁 115 (0,15 dziennie)

MP Chłodnictwo

Dojazdowa 4, Młodasko, Szamotuły (wielkopolskie)

MP Chłodnictwo to firma specjalizująca się w sprzedaży klimatyzacji i urządzeń chłodniczych oraz ich serwisowaniu. Nasz zespół tworzą pracownicy z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą branżową. Stawiamy na stały rozwój, dlatego regularnie uczestniczymy w różnorodnych szkoleniach. Rozwijamy nasze kompetencje i wprowadzamy najnowsze technologie. Zapewniamy najwyższą jakość realizacji zleceń oraz doradztwo na podstawie dokładnej analizy potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. Posiadamy wszelkie uprawnie ...... więcej »

Dodano 19 kwietnia 2022 13:00

👁 265 (0,34 dziennie)

IQ OQ PQ Kwalifikacja Walidacja

Brzozowa 1, Szamotuły (wielkopolskie)

Wykonujemy kalibracje urządzeń kontrolno - pomiarowych wśród których możemy wymienić chłodziarki, zamrażarki, cieplarki, autoklawy, instalacje rurowe, zbiorniki, a także komory laminarne. W naszej ofercie znajdują się testy dotyczące kalibracji ciśnienia i kalibracji temperatury, ale przeprowadzamy również kwalifikacje pomieszczeń cleanroom. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania z zakresu kwalifikacji IQ OQ PQ oraz przybliżamy metodykę p ...... więcej »

Dodano 18 kwietnia 2022 09:20

👁 130 (0,16 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia