Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

25 czerwca 2013 15:37
👁 3651 (1,06 dziennie)

DENTESTIKA Dentysta Wrocałw

DENTESTIKA Dentysta Wrocałw

KONTAKT

DENTESTIKA Dentysta Wrocałw

DENTESTIKA Dentysta Wrocałw

Kolista
54152 Wrocław, dolnośląskie

NIP: 5210526030

MAPA
O NAS

Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją gabinetu stomatologicznego Dentestika mieszczącego się we Wrocławiu. Proponujemy Państwu: stomatologię zachowawczą, dziecięcą, ortodoncję, chirurgię, protetykę, leczenie kanałowe pod mikroskopem, implantoprotetykę, diagnostykę rentgenowską. Proponujemy darmowe konsultacje ortodontyczne. Leczymy dorosłych i dzieci. Posiadamy własną salę rentgenowską, dzięki czemu zdjęcia RTG możemy zrobić na miejscu. Nasi stomatolodzy utworzyli wyjątkowy program wprowadzający dzieci do leczenia zębów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Pełna oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
DENTESTIKA Dentysta Wrocałw Wrocław
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Stomatolog Wrocław

Dentysta Rafał Dobrakowski

Śliczna, Wrocław (dolnośląskie)

Dentysta Rafał Dobrakowski jest profesjonalistą z doświadczeniem. W swoim gabinecie, który mieści się we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki przyjmuje pacjentów, którym gotów jest przeprowadzić rozliczne zabiegi związane z ich stanem uzębienia. Nowoczesny sprzęt oraz kadra, która doskonale wypełnia swoje zadania, dbając o pozytywy kontakt z pacjentem oraz przyjazną atmosferę, sprawiają, że gabinet Dobrakowskiego odznacza się wyjątkową aurą, która przyciąga klientów.... więcej »

Dodano 15 grudnia 2014 11:31

👁 1755 (0,6 dziennie)

Stomatologia Maliccy

Stomatologia Maliccy

ul. Gorlicka 64/1u, Wrocław (dolnośląskie)

Maliccy Stomatologia to doświadczony stomatolog z Wrocławia, który w swojej ofercie posiada zabiegi z obszaru stomatologii zachowawczej, lecz również implanty i wybielanie zębów i inne zabiegi z obrębu stomatologii estetycznej. Dzięki tak kompleksowej obsłudze możliwe jest wykonanie wszystkich niezbędnych zabiegów w jednym miejscu. Wystarczy jedynie umówić się we wskazany dzień - od poniedziałku do piątku (rejestracja jest możliwa przy tym także na terminy wieczorne). Wysoka jakość obsługi przez ...... więcej »

Dodano 27 listopada 2019 13:53

👁 117 (0,11 dziennie)

Klinika Uśmiechu

Wólczańska 165, Łódź (łódzkie)

Centrum Stomatologii Klinika Uśmiechu mieści się w Łodzi. Oferujemy kompleksowe usługi przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu i sprawdzonych materiałów. W naszej placówce przyjmują specjaliści z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii, endodoncji i pedodoncji. Na miejscu wykonujemy badania z wykorzystaniem aparatów RTG, mikroskopu stomatologicznego i tomografu, co pozwala na celną diagnozę i dobór odpowiedniej formy leczenia. Co więcej, klinika zlokalizowana jest w centrum miasta, d ...... więcej »

Dodano 23 marca 2021 09:35

👁 224 (0,36 dziennie)

Artdent

J. Poniatowskiego 22A, Bochnia (małopolskie)

Gabinety stomatologiczne Artdent znajdują się w Brzesku i Bochni. Jesteśmy specjalistycznymi przychodniami stomatologicznymi, które oferują kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy nowoczesne technologie diagnostyczne oraz sprawdzone materiały i precyzyjne urządzenia. Proponujemy leczenie w ramach stomatologii zachowawczej i profilaktyki, ortodoncji, implantologii, chirurgii stomatologicznej, endodoncji oraz protetyki. Do każdego przypadku pochodzimy indywidualnie, dobierając na ...... więcej »

Dodano 10 listopada 2021 12:14

👁 104 (0,26 dziennie)

Stomatologia

Gabinet Stomatologiczny MDental

Melomanów 1 lok 3, Lublin (lubelskie)

Znajdujące się w Lublinie gabinet stomatologiczny MDental to najwyższa jakość usług dla pielęgnacji i chronienia zębów wszystkich pacjentów . Nasi specjaliści zrobią wszystko aby Państwo byli zadowoleni z efektów leczenia.... więcej »

Dodano 10 maja 2019 16:12

👁 256 (0,2 dziennie)

Dentysta Wrocław

Biodental Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Przychodnia Stomatologiczna

ul. Kościuszki, Wrocław (dolnośląskie)

Biodental od 1994r. cieszy się doskonałą opinią i zaufaniem pacjentów, zarówno we Wrocławiu, jak i poza granicami kraju. Miła atmosfera, wysokiej klasy specjaliści oraz zaplecze sprzętowe najnowszej generacji to podstawa naszego sukcesu.
Mając całkowitą świadomość jak istotny dla współczesnego człowieka jest piękny i zdrowy uśmiech, oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi stomatologiczne (stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, protetyka, chirurgia, ortodoncja).... więcej »

Dodano 22 października 2015 14:10

👁 1211 (0,47 dziennie)

Omnident - stomatolog

Omnident

Powstańców Śląskich 94/3, Wrocław (dolnośląskie)

Już od najmłodszych lat warto wpajać dzieciom, jak ważne jest dbanie o zęby. Warto też przyzwyczajać swoje pociechy do wizyt u dentysty. Warto wybrać takie miejsce, które ma przygotowaną ofertę z myślą o najmłodszych pacjentach. Dentysta dziecięcy Wrocław powinien być cierpliwy i wyrozumiały. Powinien zadbać o komfort dziecka stwarzając odpowiednią atmosferę. Specjalną strefę z myślą o najmłodszych pacjentach przygotowała klinika dentystyczna Wrocław Omnident. W specjalnie zaprojektowanym gabine ...... więcej »

Dodano 29 kwietnia 2019 14:20

👁 265 (0,2 dziennie)

Dentysta Toruń

TBZ dentysta

Popiela 13, Toruń (kujawsko-pomorskie)

Sprawdź i przekonaj się sam jak działa nowopowstały gabinet dentystyczny TBZ dentysta. Jesteśmy profesjonalną kliniką dentystyczną w Toruniu. nasi specjaliści to wykwalifikowany personel złożony z certyfikowanych lekarzy, dentystów. Specjalizujemy się w protetyce, licówkach oraz dentystyce ogólnej.
Popiela 13 Toruń 87-100
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego gabinetu dentystycznego. Gabinet prowadzi Maciej Lutnik - doświadczony stomatolog, dentysta
TBZ dentysta 574 786 931... więcej »

Dodano 2 marca 2021 14:00

👁 141 (0,22 dziennie)

UNIDENT UNION Dental Spa

al. Jana Kochanowskiego 20/CD, Wrocław (dolnośląskie)

Wszystkie oferowane przez nas zabieg skupiają się na kwestiach związanych z medycyną estetyczną. Odpowiednie zadbanie o swój wygląd jest u nas jak najbardziej możliwe i naprawdę komfortowe dla wszystkich osób. Tym samym serdecznie zapraszamy do postawienia na naszą ofertę i korzystanie z niej w sposób maksymalnie korzystny dla siebie. Nasze korony porcelanowe to świetny wybór.... więcej »

Dodano 11 lipca 2018 15:17

👁 362 (0,22 dziennie)

Gabinet dentystyczny Acusdent

Namysłowska 6a, Wrocław (dolnośląskie)

Wizyta u dentysty we Wrocławiu to sama przyjemność. Każdy pacjent chce, aby wizyta przebiegała bez żadnego bólu, dlatego też w naszej placówce posiadamy specjalistyczny sprzęt do znieczulania pacjentów, dzięki czemu każda wizyta u naszego dentysty we Wrocławiu jest bardzo przyjemna. Z pewnością nasza placówka może pochwalić się dużą ilością osób, które skorzystały z jej usług, dlatego można nam w pełni zaufać. Gwarantujemy Państwu bardzo niskie ceny, przy bardzo szczegółowej diagnostyce i najlep ...... więcej »

Dodano 23 lipca 2019 07:48

👁 87