Dodaj firmę Zaloguj się

12 stycznia 2022 04:23
👁 129 (0,15 dziennie)

EmPATIO - poradnia psychologiczna

KONTAKT
MAPA
O NAS

Specjalistyczne usługi w zakresie pomocy psychologicznej, psychoterapii i terapii związanej z seksualnością to oferta Poradni EmPatio, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Z pomocy naszych psychologów skorzystać możesz w dwóch lokalizacjach przy ul. Szybowcowej 10/3 oraz przy al. Architektów 50/28. Nie mieszkasz we Wrocławiu lub masz problemy w dotarciu do wskazanych lokalizacji? Żaden problem - możesz skorzystać z oferty konsultacji online lub wizyty domowej.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
psycholog
KATALOG FIRM
Firma
EmPATIO - poradnia psychologiczna Wrocław
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Ego Progres

Poradnia Psychologiczna

pl. Solny 13/52, Wrocław (dolnośląskie)

Ego Progres to wrocławska poradnia psychologiczna. Można skorzystać ze wsparcia psychologicznego w przypadkach kryzysów emocjonalnych i chwilowych załamań. Znajdą tu także pomoc rodziny i bliscy osób zmagających się z problemami psychicznymi. W ofercie poradni psychoterapia indywidualna i psychoterapia par. Można skorzystać z pomocy seksuologa. Ego Progres to również terapia różnego rodzaju uzależnień. Oferta poradni obejmuje również wykonywanie testów psychologicznych.... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2021 16:38

👁 155 (0,14 dziennie)

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Katarzyna Stadejek

Leszczyńskiego 60/1, Lublin (lubelskie)

Psychoterapia indywidualna to praca, której celem jest odzyskanie przez pacjenta wewnętrznej zdolności radzenia sobie z sytuacjami życiowymi, służy poznaniu siebie oraz rozwojowi osobowości pacjenta . Jest to proces, który może pomóc w zrozumieniu i prawdziwym przeżyciu trudnych emocji, wypowiedzeniu zepchniętych myśli. Dobra terapia pozwala odnaleźć źródło problemów, co jest kluczem do ich rozwiązania.... więcej »

Dodano 4 października 2023 23:36

👁 32

Psycholog Szczecin Anna Będzak-Rejman

Flaminga 2/25, Szczecin (zachodniopomorskie)

Psycholog Szczecin Anna Będzak-Rejman to specjalista z obszaru psychoterapii i psychologii. Pomoc obejmuje kompleksową terapię w sprawach takich jak rozwody, trudności wychowawcze, problemy w relacjach, problemy z agresją, martwiące zachowania dziecka, a także kłopoty z fobiami, lękami, zaburzeniami rozwojowymi czy depresją, dla dorosłych, dzieci, młodzieży oraz par. To co, wyróżnia Psycholog Szczecin Anna Będzak-Rejman to terapia dobrana indywidualnie, wieloletnie doświadczenie, wszechstronna w ...... więcej »

Dodano 11 października 2021 21:03

👁 81

SPORTSLAB – CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ

Racławicka 146 (wejście od ul. Jasielskiej), Warszawa (mazowieckie)

Badanie wydolnościowe jest bardzo ważnym badaniem zwłaszcza dla sportowców wytrzymałościowych a więc np. dla biegaczy czy kolarzy. Jeśli jesteś sportowcem amatorskim lub zawodowym i chcesz wykonać takie badanie, możesz wykonać je w Centrum Diagnostyki Sportowej. Centrum Diagnostyki Sportowej oferuje badania dla sportowców, plan treningowy i konsultacje u specjalistów. Jest to miejsce kompleksowego wsparcia zawodników zarówno na poziomie zawodowym jak i amatorskim- od diagnostyki, treningu, po r ...... więcej »

Dodano 8 lipca 2020 11:52

👁 173 (0,12 dziennie)

Centrum Pomocy Psychologicznej w Labiryncie Beata Załucka-Gosk

Psycholog

Konwaliowa, Gdynia (pomorskie)

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, zarówno z klientami indywidualnymi jak i z parami, małżeństwami i rodzinami.

- przemoc w rodzinie

- towarzyszenie w kryzysie

- problemy rodzinne

- sytuacje traumatyczne

- kłopoty z partnerem

- terapia par

- genogram

- samotność

- problemy wieku dojrzewania... więcej »

Dodano 22 września 2013 04:37

👁 1997 (0,51 dziennie)

Akademia Życia Bogdan Olechnowicz

Chopina 52 lok. 18, Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Gabinet psychologiczny Akademia Życia, mieszczący się w Gorzowie Wielkopolskim, specjalizuje się w poradnictwie dla osób w trudnych sytuacjach życiowych, pomagając im w wypracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań. Założony przez doświadczonego teologa i psychologa Bogdana Olechnowicza, gabinet prowadzi także szkolenia z motywacji, komunikacji i rozwoju osobistego oraz oferuje usługi mediacji. Współpracując z Fundacją Przebaczenie i Pojednanie, Akademia Życia promuje wartości przebaczenia i pojednania. ...... więcej »

Dodano 6 marca 2024 08:37

👁 25

Pracownia Ewa Waszkiewicz

psycholog olsztyn- Pracowaniawaszkiewicz.pl

Trylińskiego 16, budynek B3, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Profesjonalny psycholog Ewa Waszkiewicz świadczy pełnoprawne szkolenia, spotkania psychoterapeutyczne i coaching osobisty. Słuchając potrzeb klientów, Ewa Waszkiewicz stara się znaleźć ich satysfakcję z życia i potencjał zawodowy, zachowując profesjonalizm oraz cenę adekwatną do uwolnionych możliwości po spotkaniach szkoleniowych, coachingowych i psychologicznych. Oferuje rady, chociażby dotyczące rynku pracy, jednak również pomoc w sytuacji zmęczenia zawodowego. Na stronie internetowej Pracowni ...... więcej »

Dodano 13 lutego 2019 11:58

👁 217 (0,11 dziennie)

Synergia - poradnia psychologiczna w Opolu

Koraszewskiego 8-16 Gabinet 405 Domofon 352, Opole (opolskie)

Witamy w Poradni Psychologicznej Synergia - centrum zdrowia psychicznego w sercu Opola!

Nasze usługi psychologiczne są stworzone z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach, priorytetem jest dla nas Twój dobrostan. W Poradni Synergia spotkasz doświadczonych terapeutów i psycholgoów, którzy z pełnym zaangażowaniem i empatią pomogą Ci przezwyciężyć trudności emocjonalne, odnaleźć harmonię wewnętrzną i czerpać radość z życia.

Nasza kadra oferuje szeroki zakres usług psychologicznych, dostosowanych ...... więcej »

Dodano 8 lipca 2023 15:42

👁 54

CT Mozaika - Poradnia Psychologiczna

Klemensiewicza 1c/lok 24, Warszawa (mazowieckie)

CT Mozaika Zajmujemy się psychoterapią dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy psychoterapię krótko i długoterminową, pomoc psychologiczną oraz psychoedukację. Pracujemy w oparciu o różne nurty i podejścia terapeutyczne, wychodząc z założenia, że każdy z nas jest inny i można go rozumieć na różne sposoby. W Centrum Terapii Mozaika ważny jest wzajemny szacunek i zaufanie dlatego gwarantujemy pełną poufność opartą na zasadach etyki zawodowej psychologa i psychoterapeuty. Pomoc świadczona jest sta ...... więcej »

Dodano 5 stycznia 2024 12:25

👁 44

EmocJa Fundacja Rozwoju Świadomości Emocjonalnej

Juranda 7, Lublin (lubelskie)

Fundacja EmocJa to organizacja z siedzibą w Lublinie, która dedykuje swoje działania dzieciom, rodzicom, opiekunom oraz nauczycielom. Nasza misja skupia się na propagowaniu wiedzy o emocjach, ich roli i znaczeniu w codziennym życiu. Jesteśmy przekonani, że świadomość emocjonalna stanowi klucz do osiągnięcia równowagi, szczęścia i pełnego rozwoju osobistego. Przygotowujemy różnorodne programy, warsztaty i kursy, które mają na celu wsparcie osób w różnym wieku – od dzieci po dorosłych – w rozwoju ...... więcej »

Dodano 3 listopada 2023 11:54

👁 30