Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Malowanie Dachu, Mycie Dachu - Malowane Domy

Malowanie Dachu, Mycie Dachu - Malowane Domy

Zabłudów

📞 🌐 📧

24 stycznia 2023 17:21
👁 10

Firma Malowanie Dachu, Mycie Dachu - Malowane Domy Zabłudów

Malowanie Dachu, Mycie Dachu - Malowane Domy

Malowanie Dachu, Mycie Dachu - Malowane Domy

KONTAKT

Malowanie Dachu, Mycie Dachu - Malowane Domy

Malowanie Dachu, Mycie Dachu - Malowane Domy

ul. Białostocka, 52
16-060 Zabłudów, podlaskie

NIP: 9661876277

MAPA
O NAS

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu konserwacji i renowacji różnego rodzaju dachów, elewacji oraz kostki brukowej. Nasze usługi obejmują: malowanie dachu, naprawę dachu, uszczelnienie dachu, czyszczenie dachu, czyszczenie elewacji oraz mycie kostki brukowej.
Posiadamy doświadczenie w pracach alpinistycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać prace na wysokości bezpiecznie i z dbałością o efekty końcowe. Wszystkie prace wykonywane są przez certyfikowanych
specjalistów z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą.
Dodatkową gałęzią naszej działalności jest wycinka drzew trudnych, prace wysokościowe, odśnieżanie dachów oraz malowanie natryskowe.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Malowanie Dachu, Mycie Dachu - Malowane Domy Zabłudów
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Czyszczenie ciśnieniowe kostki brukowej, elewacji, dachów, usuwanie graffiti na obszarze miasta Warszawa

Wash Wash - Pranie, czyszczenie, mycie

Pilarzy 7, Warszawa (mazowieckie)

Wash Wash to warszawskie przedsiębiorstwo, oferujące tanie mycie i czyszczenie kostki brukowej, elewacji, fasad, dachów, a także usuwanie graffiti. Do realizacji zleceń wykorzystywana jest najwyższej jakości chemia, oraz urządzenia czyszczące. Kadra firmy Wash Wash to wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Naszym głównym celem jest spełnianie oczekiwań Klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Naszym odbiorcom dostarczamy innowacyjne rozwiązania. N ...... więcej »

Dodano 12 lipca 2019 20:19

👁 400 (0,31 dziennie)

Multiclean Ewelina Smakosz

Rybacka 16/1, Wrocław (dolnośląskie)

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz bogatej wiedzy, nasza firma cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów z Wrocławia. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem oraz stawiamy na indywidualne podejście. Niezależnie od realizowanej usługi, gwarantujemy kompleksową obsługę oraz korzystne ceny. Nasi specjaliści chętnie doradzą oraz zrealizują dla Ciebie pożądaną usługę związaną z czyszczeniem elewacji, malowaniem bądź usuwaniem graffiti. Zapraszamy na naszą str ...... więcej »

Dodano 3 marca 2020 13:20

👁 174 (0,16 dziennie)

Budownictwo

ALPAX Kacper Kowski

ul. Poniatowskiego, Rzeszów, Stalowa Wola (podkarpackie)

Głównym aspektem działalności firmy ALPAX jest świadczenie usług remontowych i montażowych przy wykorzystaniu techniki dostępu linowego. Oferujemy szeroki wachlarz usług realizowanych w ramach alpinizmu przemysłowego. Posiadamy bogate doświadczenie w pracach wysokościowych oraz uprawnienia niezbędne do wykonywania zawodu alpinisty przemysłowego. Każde powierzone nam zadanie wykonujemy dokładnie i z troską o bezpieczeństwo. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu wiodących producentów.... więcej »

Dodano 29 listopada 2012 12:38

👁 2617 (0,7 dziennie)

Roof - Dachy i Dekarstwo Szczecin

Rydla 68a/53, Szczecin (zachodniopomorskie)

Dekarze Szczecin to specjalna firma bawiąca się usługami takimi jak dekarstwo, naprawa dachu czy montaż papy. Posiadamy długoletnie doświadczenie jak wyjątkowo duże przygotowanie w osiągane przez nas projekty. Oprócz podstawowych specjalności oferujemy też usług obróki blacharskiej dachu, odsnieżanie dachu, pokrycie dachu, rynny. Swoje fachowe usługi dekarskie zostały nagrodzone licznymi certyfikatami, jakie potwierdzają wysoką wartość realizowanych przez nas usług jak też mocną oraz terminową r ...... więcej »

Dodano 19 marca 2018 16:01

👁 747 (0,42 dziennie)

Roboty ziemne, montaż szamb

Jarpol

Szczecin, Szczecin (zachodniopomorskie)

Prace ziemne na terenie Szczecina, montaż szamb, przyłącza kanalizacyjne, odwodnienie terenu, niwelacja terenu, rozładunki i załadunki materiałów sypkich i europalet. Przygotowywanie terenu pod budowę, wykopy pod fundamenty i media.
Tel. 691981271... więcej »

Dodano 5 lutego 2018 13:04

👁 890 (0,49 dziennie)

Usługi Alpinistyczne-Mycie okien i elewacji,kolce anty ptak,siatki,mycie konstrukcji,montaże/demontaże itd...

ALPINI TOMASZ KOWALSKI

ul. Gawłowska 47a/24, Sochaczew (mazowieckie)

O FIRMIE
Firma Alpini powstała z naszej pasji jaką jest alpinizm wysokogórski. Jesteśmy nowoczesną i profesjonalną firmą wykonującą prace wysokościowe. Zakresem usług jest szeroko pojęta konserwacja budynków. Dotyczy to zarówno czyszczenia (mycia) powierzchni szklanych jak i wszelkich prac remontowych. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wykonanie wszystkich zleceń szybko, starannie i na najwyższym poziomie.Nasza firma posiada ubezpieczenie OC,serdecznie zachęcam do współpracy.
...... więcej »

Dodano 16 stycznia 2021 12:54
Aktualizacja 24 lutego 2021 11:40

👁 292 (0,39 dziennie)

Alpin-Mar

ul. Józefa Chełmońskiego 5, Kuklówka Zarzeczna, Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

Firma Alpin-Mar specjalizuje się w pracach wysokościowych. Świadczy usługi na terenie Warszawy, Grodziska Mazowieckiego, Sochaczewa i okolic. Jako zespół doświadczonych fachowców gwarantuje rzetelną i terminową realizację zleceń. Wykonuje prace na wysokościach z wykorzystaniem wysokiej klasy podnośnika koszowego. Zajmuje się wycinką drzew, usuwaniem gniazd os i szerszeni, myciem okien i elewacji. Przyjmuje zlecenia na prace monterskie, antykorozyjne i odśnieżanie dachów. Oferuje montaż reklam wi ...... więcej »

Dodano 15 grudnia 2021 23:30

👁 99

Usługi wysokościowe

ProTop Usługi Alpinistyczne

Pańska, Kielce (świętokrzyskie)

Firma ProTop - Usługi Alpinistyczne specjalizuje się we wszelkiego rodzaju pracach wysokościowych. Techniki alpinistyczne umożliwiają nam wykonywanie prac na obiektach, takich jak wysokie budynki, maszty, kominy przemysłowe, suwnice, wieże kościelne lub hale przemysłowe i sportowe. Stosując techniki linowe możemy wykonywać prace na każdej wysokości i w każdych warunkach, w miejscach trudno dostępnych bez konieczności stawiania rusztowań, dzięki czemu ceny naszych usług są o wiele niższe.... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2015 22:55

👁 1493 (0,55 dziennie)

Usługi dekarskie Poznań

Womax Tomasz Woś

Czereśniowa 21, Przeźmierowo, Poznań (wielkopolskie)

Nasz firma świadczy usługi dekarskie w zakresie krycia dachów (papą, dachówką, blachodachówką), montażu rynien i rur spustowych, obróbek blacharskich. Wykonujemy również mycie dachów pod ciśnieniem przy użyciu dostępu linowego. W 2008 roku wprowadziliśmy sprzedaż miedzianej taśmy kalenicowej MoosFree, która w inteligentny sposób usuwa mech i porosty na dachu. Działamy na terenie Poznania i okolic.... więcej »

Dodano 2 marca 2020 15:44

👁 164 (0,15 dziennie)

wycinka drzew

Zagospodarowanie Zieleni Michał Glinka

Wola Kuczkowska 80, Secemin, Włoszczowa (świętokrzyskie)

Jesteśmy firmą zajmującą się utrzymaniem i urządzeniem zieleni, pielęgnacją i wycinką drzew trudnych

Wykonujemy usługi dla klientów indywidualnych, instytucji publicznych, lasów państwowych, oraz prywatnych firm

Posiadane umiejętności, uprawnienia oraz sprzęt pozwalają nam na pracę w każdych warunkach, nawet bardzo trudnych, takich jak cmentarze, ciasna zabudowa, linie energetyczne, podmokły teren

Dla Państwa i naszego bezpieczeństwa posiadamy ubezpieczenie OC, więc spokojn... więcej »

Dodano 15 marca 2016 21:54

👁 1962 (0,78 dziennie)