Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

17 marca 2023 20:40
👁 9

Salon Cztery Łapy Fryzjer dla psów Zabrze

Salon dla psów. Profesjonalna pielęgnacja psów. Psi groomer, strzyżenie psów.

KONTAKT

Salon Cztery Łapy Fryzjer dla psów Zabrze

Salon dla psów. Profesjonalna pielęgnacja psów. Psi groomer, strzyżenie psów.

Matejki 57
41-800 Zabrze, śląskie

NIP: 6481466151

MAPA
O NAS

Opis czeka na zatwierdzenie przez moderatora.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE

W trakcie sprawdzania przez moderatora.

KATALOG FIRM
Firma
Salon Cztery Łapy Fryzjer dla psów Zabrze Zabrze
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Profesjonalny Salon Strzyżenia Psów "Psu Wypada"

Alternatywy 6/U1, Warszawa (mazowieckie)

Jeśli masz psa, to zapewne wiesz, jak uciążliwa może być dla nas pielęgnacja jego sierści, zwłaszcza jeśli sierść jest gruba i jest jej bardzo dużo. Salon Strzyżenia i Pielęgnacji Psów zrobi to za Ciebie. Salon oferuje strzyżenia oraz różne rodzaje kąpieli dla psów. Poza tym salon oferuje także wiele innych usług dodatkowych jak m.in: rozczesywanie skołtunionej sierści, wyczesywanie martwego włosa, trymowanie, pielęgnacja pazurków i uszu. Usługi wykonuje groomer z dużym doświadczeniem i zaangażo ...... więcej »

Dodano 14 września 2020 14:59

👁 203 (0,22 dziennie)

Animal Service

Żukowska 30, Leźno, Żukowo (pomorskie)

Przychodnię Weterynaryjną Animal Service prowadzi lek. wet. Mikołaj Chodyra, który doświadczenie zdobywał w trakcie wielu praktyk w Janowie Podlaskim, Berlinie, Monachium oraz w cenionej lecznicy w Gdańsku specjalizującej się w chorobach kotów i psów. Mikołaj Chodyra posiada także szeroką wiedzę z zakresu zwierząt gospodarskich, którą wykorzystywał w trakcie opieki nad jednym z największych w Europie stad bydła mięsnego. Przychodnia Animal Service oferuje leczenie internistyczne zwierząt, diagn ...... więcej »

Dodano 1 listopada 2021 21:27

👁 113 (0,22 dziennie)

PiesOdNowa Danuta Jędrszczyk

Witosa 34b, Katowice (śląskie)

Fryzjerzy salonu PiesOdNowa dbają o to, aby wizyta w salonie przebiegała bezstresowo i komfortowo dla zwierzęcia. Pełen pakiet usług oferowany przez salon PiesOdNowa obejmuje czesanie, kąpiel, strzyżenie, wraz z czyszczeniem uszu, podcięciem pazurków i perfumowaniem. Profesjonalni fryzjerzy PiesOdNowa dbają o to, aby psy podczas zabiegów pielęgnacyjnych były zrelaksowane i bezpieczne. PiesOdNowa to salon gwarantujący satysfakcjonujące efekty w konkurencyjnych cenach. Usługi oferowane przez g... więcej »

Dodano 5 maja 2021 15:45

👁 72

Merdanie i Czesanie

Wenus 61, Józefów nad Wisłą (lubelskie)

Czy chciałbyś aby Twój pies został poddany naprawdę profesjonalnym zabiegom pielęgnacyjnym, w absolutnie bezstresowej atmosferze. Nie wahaj się i już teraz zdecyduj się na najlepszy psalon, dzięki któremu Twój pupil będzie wyglądał naprawdę idealnie! Na stronie poznasz pełen cennik zabiegów pielęgnacyjnych oraz opis wizyty. Zobacz, że salon Merdanie i Czesanie jest najlepszą opcją, jeżeli nie chcesz, aby Twój pupil stresował się podczas wizyty.... więcej »

Dodano 29 sierpnia 2020 07:16

👁 282 (0,3 dziennie)

Stylowy Pies

Stylowy Pies Psi Fryzjer Lublin Strzyżenie Psów i Pielęgnacja Psie Spa

Władysława Kunickiego 236, Lublin (lubelskie)

Stylowy Pies to salon piękności dla zwierząt i sklep z akcesoriami oraz karmą dla psów i kotów. Mamy specjalistyczny sprzęt i wysokiej jakości kosmetyki dla Waszych pupili. Kompleksowe usługi wykonywane są przez wysoko wykwalifikowany personel. Jeżeli chcesz w bezsteresowej atmosferze wypielęgnować swojego czworonoga to nasz salon jest do tego idealnym miejscem - Serdecznie Zapraszamy :)... więcej »

Dodano 8 października 2018 12:12

👁 1373 (0,84 dziennie)

Strzyżenie i pielęgnacja psów PSI STYL

Narutowicza 18a, Zgierz (łódzkie)

Strzyżenie i pielęgnacja psów i kotów


Nasze salony oferują: strzyżenie wg wzorca FCI, strzyżenie typu pet(domowe fryzurki dla psów rasowych i wielorasowych), trymowanie, kąpiele pielęgnacyjne, obcinanie pazurków, depilacje uszu, przygotowanie do wystaw... więcej »

Dodano 22 października 2009 19:03
Aktualizacja 19 września 2010 08:00

👁 1888 (0,39 dziennie)

Salon kosmetyczny dla psów Eliza Tomczak

Os. Zygmunta Starego, Poznań (wielkopolskie)

Salon fryzjerski dla psów Elizy Tomczak proponuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych. Właścicielka salonu posiada przeszło dwudziestoletnią praktykę groomerską, wystawową i hodowlaną. W ofercie mieszczą się zabiegi dla psów wszelkich ras i typów sierści. Zakres realizowanych usług obejmuje m.in. wyczesywanie splątanej sierści, trymowanie pielęgnacyjne, rekonstrukcję sierści, kąpiele koloryzujące, skracanie pazurów. Przy salonie kosmetycznym pracuje także hotel dla psów.... więcej »

Dodano 13 listopada 2012 12:07

👁 2808 (0,74 dziennie)

PETLANDIA fryzjer dla psów

Krasickiego 1, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Psi fryzjer Kędzierzyn - petlandia.com.pl zaprasza Państwa wraz z swoimi psami na usługi w zakresie strzyżenia psów , pielęgnacji w Kędzierzynie - Koźlu i okolicach.

Oferuje szeroki zakres usług takich jak strzyżenie, trymowanie, czesanie, kąpiele.

Do każdego psa podchodzę indywidualnie, stosuje metody bezstresowej pielęgnacji zwierząt , nie używam żadnych środków uspokajających.

Do pielęgnacji wykorzystuje tylko i wyłącznie najwyższej jakości kosmetyków firmowych. ... więcej »

Dodano 27 maja 2012 11:21

👁 1610 (0,41 dziennie)

Marvet Przychodnia Weterynaryjna

Staszica 9C, Bolesławiec (dolnośląskie)

Przychodnia weterynaryjna Marvet znajduje się w Bolesławcu. Placówka działa od 2003 roku, proponując kompleksowe usługi na wysokim poziomie. Zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób zwierząt. Dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi diagnostycznych, laboratoryjnych oraz zabiegowych, klinika jest w stanie zagwarantować szybką i skuteczną pomoc w każdym przypadku. Znajduje się tu też pomieszczenie dedykowane do sprawowania opieki weterynaryjnej nad psami oraz kotami po zabiegach, ...... więcej »

Dodano 28 września 2021 11:56

👁 130 (0,24 dziennie)

Wróblewscy Klinika Weterynaryjna

Augustynika 14, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Przychodnia taka jak „Wróblewscy” w Dąbrowie Górniczej może zaoferować nieocenioną pomoc każdemu właścicielowi zwierzęcia dowolnego gatunku. W przychodni wykonywane są usługi diagnostyczne, zabiegi operacyjne, sterylizacje, kastracje i wiele innych, można tutaj również skorzystać z umiejętności fryzjera dla psów i kotów. Więcej informacji na temat możliwości diagnostycznych lub zakresu kosmetyki dla pupili można uzyskać, dzwoniąc pod numer przychodni, odwiedzając stronę internetową lub też przyj ...... więcej »

Dodano 16 stycznia 2018 12:18

👁 620 (0,33 dziennie)