Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

GSMSystem MKR-TPE

Janusza Sidły 1, Białogard (zachodniopomorskie)

Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów z zasięgiem GSM w obiektach. Legalnie wzmacniamy zasięg GSM. W rozwiązywaniu problemów z zasięgiem GSM w budynkach bazujemy na dwóch typach rozwiązań: - rozwiązanie oparte na wewnątrzbudynkowych stacjach bazowych (Indoor BTS Station); - rozwiązanie oparte na repeaterach (wzmacniaczach) GSM (Indoor GSM Repeater Station). Wybór rozwiązania zależy od wielkości obiektu oraz analizy potrzeb klienta, a także możliwości technicznych zależnych od lokalizacji.... więcej »

Dodano 16 listopada 2023 14:57

👁 29

LEJDI

3MajBiust

Pomianowo 45A, Białogard (zachodniopomorskie)

Każda kobieta dąży do tego, aby jej bielizna była jak druga skóra. Ma ona we należyty sposób spełniać swoje funkcje, jednak powinna być ledwo wyczuwalna pod ubraniem. Do tego kobietom zależy również na utrzymaniu komfortu i wygodzie ruchów. Jeśli chcecie kupić taką bieliznę, to koniecznie musicie odwiedzić nasz sklep internetowy. Bielizna damska pochodzi od najlepszych producentów. Dążymy do tego, by jakość połączyć z optymalnie niskimi kosztami. W naszym asortymencie dostępne są m.in. majtki ko ...... więcej »

Dodano 25 września 2023 12:26

👁 35

ITS Sp. z o.o.

Chocimska 11, Białogard (zachodniopomorskie)

Przedsiębiorstwo ITS od 1994 roku zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz montażem domów drewnianych. Budynki powstają z gotowych prefabrykatów, co sprawia, że ich stawianie jest szybkie oraz bezproblemowe. W ofercie znaleźć można domy szkieletowe, pasywne, modułowe, letniskowe, a także więźby dachowe. Stosowana technologia jest niezawodna i doceniana na całym świecie. Przedsiębiorstwo wykonuje zlecenia na obszarze województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i wielu innych miejs ...... więcej »

Dodano 15 października 2021 08:37
Aktualizacja 28 grudnia 2021 13:21

👁 301 (0,31 dziennie)

SEND-ART

A.F. Modrzewskiego 4/33, Białogard (zachodniopomorskie)

Why Knot Candles to nowoczesna manufaktura, która profil swoich usług skupia na produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości naturalnych świec sojowych. Jest to marka z olbrzymim doświadczeniem w tej branży, która przez cały okres swojej działalności poszerzała ofertę swoich usług oraz doskonaliła ich jakość, tak aby spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Bogata oferta oraz atrakcyjne ceny to już wizytówka firmy. Więcej przydatnych informacji o dostępnych naturalnych ...... więcej »

Dodano 21 czerwca 2021 06:51

👁 171 (0,16 dziennie)

Perfect Green - choinki.com

Szkółka Leśna

Słonino 1b, Słonino, Białogard (zachodniopomorskie)

Na plantacji „Perfect Green” w Słoninach w Zachodniopomorskiem pracują doświadczeni fachowcy, którzy od podszewki znają się na uprawiania roślin iglastych. Na terenie ok. 100 ha rosną i są sadzone świerki i jodły zaoferowane do sprzedaży w wielu wysokościach i kształtach. Dzięki temu można zamówić zarówno niewielkie, niespełna metrowe drzewka idealne jako choinka bożonarodzeniowa, jak i smukłe, wysokie nawet na 4 m drzewa do zasadzenia w ramach żywopłotu. Niezależnie od zamówionych roślin można ...... więcej »

Dodano 29 września 2020 13:38

👁 264 (0,2 dziennie)

Adwokat Piotr Iwaszko - Kancelaria Adwokacka

Wojska Polskiego 48, Białogard (zachodniopomorskie)

W ramach prowadzonej Kancelarii od ponad 15 lat zajmujemy się prowadzeniem spraw sądowych, pomocą prawną dla osób fizycznych i prawnych, profesjonalną obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz rozwiązywaniem wszelkich problemów prawnych powstałych u Państwa. Jesteśmy przekonani, że dopiero pełne rozpoznanie i zrozumienie przez prawników potrzeb Klientów, gwarantuje pełny sukces i zadowolenie Klientów.Oferujemy wyspecjalizowany zakres usług windykacyjnych i pomocy prawnej, a także - co nie mnie ...... więcej »

Dodano 19 stycznia 2019 21:48

👁 912 (0,47 dziennie)

Adwokat Jóźwiak Paweł

Lipowa, Białogard (zachodniopomorskie)

Kancelaria Adwokacka została założona w maju 2000 roku.

Od początku swojej działalności Kancelaria nastawiona była na świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej w oparciu o najwyższe standardy wiedzy merytorycznej oraz etyki zawodowej.
Kancelaria posiada uprawnienia do szkolenia aplikantów adwokackich.... więcej »

Dodano 12 października 2015 11:01

👁 1662 (0,53 dziennie)

Tech-Gas

Firma instalacyjno budowlana

Kołobrzeska, Białogard (zachodniopomorskie)

Zajmujemy się projektowaniem i budową sieci i instalacji sanitarnych i LNG (skroplonego gazu ziemnego). Dostarczamy Klientom nowoczesne, kompleksowe i optymalne rozwiązania. Posiadamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę. Możemy poszczycić się bardzo dużą liczbą zrealizowanych projektów. Wśród realizacji firmy są m.in. obiekty użyteczności publicznej, przemysłowe, handlowe oraz mieszkalne.... więcej »

Dodano 31 maja 2015 18:52

👁 1430 (0,44 dziennie)

Texdeko

TEXDEKO SP Z O O

ul. Połczyńska, Białogard (zachodniopomorskie)

Rozległą sławą radują się teraz pokrowce, jakimi wolno ozdobić wszelakiego rodzaju, typu i wielkości krzesła. Takie pokrowce na krzesła można kupić w sklepiku internetowym, gdzie ceny są niezmiernie niskie i konkurencyjne. Pokrowce są różnorodne, posiadają różne odcienie, dzięki temu wolno je przypasować do każdego rodzaju uroczystości. Do perfekcji nadają się do upiększenia sali ślubnej, komunijnej, lub chrzcielnej. Są łatwe do założenia i ściągnięcia, można je wyprać w pralce, co także jest du ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2014 02:15

👁 2197 (0,63 dziennie)

Fotograf i kamerzysta Ślubny

FotoFilm3D.pl

Dąbrowszczaków, Białogard (zachodniopomorskie)

Fotografia Ślubna to niezapomniana pamiątka do której będziemy często powracać przy okazji spotkań rodzinnych, koleżeńskich itp. Jest to pamiątka na całe życie, musi być niepowtarzalna i oryginalna, aby w oczach przeglądających ją osób wzbudzała za każdym razem zachwyt i fascynację oraz prowokowała na moment zadumy, wspomnień. Każda Para Młoda chce mieć oryginalne fotografie, których nie ma nikt inny, ja to rozumiem, z przyjemnością wykonuję nietypowe kadry, które Para Młoda miała w swoim zamyśl ...... więcej »

Dodano 10 maja 2013 14:50

👁 2426 (0,6 dziennie)