Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

EM Group Sp. z o. o.

Ceków Kolonia 7E, Ceków Kolonia, Cedynia (zachodniopomorskie)

Przełom w edukacji czeka na Ciebie na multimedia.kalisz.pl! Oferujemy kompleksowe rozwiązania IT, które przenoszą proces nauczania na zupełnie nowy poziom. Nasze laptopy dla nauczycieli to tylko wstęp do fascynującej podróży po nowoczesnym świecie nauki. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu i interaktywnym platformom edukacyjnym, uczniowie mogą odkrywać wiedzę w sposób innowacyjny i angażujący. Wyposażenie pracowni oraz pracownie druku umożliwiają realizację kreatywnych projektów. Zapraszamy do ...... więcej »

Dodano 3 września 2023 14:26

👁 44

TinyMe - Akcesoria dla niemowląt

Sklep internetowy

Czyżeminek 43, Czyżeminek, Cedynia (zachodniopomorskie)

W świecie TinyMe znajdziesz produkty, które pomogą Ci zadbać o właściwą pielęgnację i komfort Twojego maluszka. Nasze akcesoria dla niemowląt są idealne na każdą porę roku. Zapewniają relaks i błogi odpoczynek. W ciepłe dni przynoszą ulgę, w zimowe wieczory miłe otulenie.

Kocyki dla dzieci, pieluchy tetrowe, otulacze muślinowe, ręczniki dla niemowląt czy komplety pościeli - to produkty przyjazne maluszkom, ale też środowisku. Produkujemy je w Polsce z poszanowaniem zasad Zero Waste. Do pakowani ...... więcej »

Dodano 16 listopada 2021 17:25

👁 152 (0,16 dziennie)

Kredyt w firmie - konsolidacja Chojnice

Cekcynek 58, Cekcyn, Cedynia (zachodniopomorskie)

Firmy zwłaszcza w trakcie początku działania oraz wzrostu wymagają środków finansowych. Strona kredytwfirmie.pl zapewnia szansę uzyskania finansowania dla przedsiębiorstw w formie kredytu firmowego. Takametoda ma wiele korzyści - w szczególności w zakresie regulacji prawa podatkowego. Zaciągniecie kredytu firmowego bowiem nie jest formą przychodu w kontekście podatku dochodowego. Z kolei odsetki od kredytu, oraz prowizje bankowe wedle stanowiska przyjętego przez organy podatkowe mogą być uznane ...... więcej »

Dodano 15 czerwca 2018 12:44

👁 481 (0,22 dziennie)

Zielona energia

Słowackiego 33, Czechowice-Dziedzice, Cedynia (zachodniopomorskie)

Hewalex to ceniony producent nowoczesnych pomp ciepła oraz solarów, a także wszelkich niezbędnych do tego typu instalacji komponentów. Firma ma wieloletnie doświadczenie i wyróżnia się stosowaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym zielona energia jest jeszcze tańsza. Stały rozwój oraz inwestowania w najnowsze technologie sprawia, że oferowane produkty są nie tylko ekologiczne, ale także ekonomiczne. W ofercie są zarówno instalacje do małych, jak i dużych układów grzewczych czy prądotwórczyc ...... więcej »

Dodano 19 stycznia 2017 08:54

👁 1041 (0,38 dziennie)