Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Grzegorz Karasewicz VSB-Instalacje

VSB Instalacje

Miejscowość Klepin 28, Dębno (zachodniopomorskie)

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się wykonawstwem oraz sprzedażą wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych, grzewczych, wodnych i kanalizacyjnych w Gorzowie Wielkopolskim. Oferujemy także pompy ciepła. Jeżeli stawiasz na ekologię, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy nowoczesne rozwiązania i szybkie terminy. Posiadamy wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w branży.... więcej »

Dodano 21 lipca 2021 10:23

👁 137 (0,2 dziennie)

"Piast" Jan Kołodziej

Dębno 400, Dębno (zachodniopomorskie)

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji Gorczycy. Działamy na rynku od 1990 roku. Od początku działalności prowadzimy współpracę z rolnikami i firmami produkcyjnymi w zakresie kontraktacji, skupu i dostaw ziarna gorczycy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nawiązaliśmy kontakt z polskimi i zagranicznymi producentami, takimi jak: Czechy, Słowacja, Ukraina, Węgry, Kanada, Niemcy. W swojej ofercie posiadamy różne odmiany gorczycy - gorczycę biała, gorczyca czarną, gorczycę sarepska, w tym gorczy ...... więcej »

Dodano 24 czerwca 2020 08:46

👁 194 (0,18 dziennie)

JANMET Krzysztof Potomski

ul. Gorzowska 8, Dębno (zachodniopomorskie)

Przedsiębiorstwo JanMet to wiodący wytwórca ogrodzeń metalowych - fachowcy, którzy od wielu lat proponują usługi tworzenia ogrodzeń z paneli metalowych dla własnych Klientów. Firma mieści się w Dębnie oraz zatrudnia wielu znawców, którzy codziennie stają przed wyzwaniami Konsumentów oraz odbiorców paneli ogrodzeniowych.... więcej »

Dodano 13 czerwca 2018 06:10

👁 764 (0,42 dziennie)

Centrum Pszczelarskie Łukasiewicz

Suchlica 5a, Cychry, Dębno (zachodniopomorskie)

Jesteśmy największym w Polsce internetowym sklepem z artykułami pszczelarskimi. U nas możesz kupić: sprzęt pszczelarski, odzież pszczelarską, pokarm i środki dla pszczół, preparaty, słoiki, etykiety, odżywki dla pszczół, środki chemiczne. Ponadto w sprzedaży mamy też produkty spożywcze: miody, wosk, kit pszczeli, pyłek kwiatowy a także preparaty zdrowotne i kosmetyki. Więcej o naszym sklepie i całej ofercie dowiesz się z naszej strony: pszczelnictwo.com.pl... więcej »

Dodano 22 września 2017 08:42

👁 1217 (0,58 dziennie)

Raf Auto Rafał Ura

Wynajem aut osobowych i dostawczych

Pługowa 16a, Dębno (zachodniopomorskie)

Nasz firma zajmuje się wynajmem aut dostawczych, osobowych oraz przyczep. Posiadamy bogatą ofertę pojazdów,
flota składa się z nowych aut bogato wyposażonych.... więcej »

Dodano 13 września 2016 08:17

👁 2328 (0,95 dziennie)

PHU METAL-SERW

serwis maszyn Dębno

Grunwaldzka 1c, Dębno (zachodniopomorskie)

PHU METAL-SERW to polski serwis hydrauliki siłowej zajmujący się naprawami i remontami kapitalnymi maszyn budowlanych | leśnych | rolniczych i drogowych. Profesjonalne usługi związane z regeneracją: koparek, ładowarek, koparko-ładowarek, minikoparek, wózków widłowych, podnośników, spychaczy, dźwigów, ciągników, przyczep, HDS'ów, kombajnów i innych maszyn z sektora przemysłu ciężkiego. Zapewnia swoim klientom serwis, przeglądy okresowe, konserwację, naprawy bieżące, wymianę części, audyt, naprawę ...... więcej »

Dodano 26 sierpnia 2016 18:16

👁 1949 (0,79 dziennie)

F.H. Edyta Nowak

Wola Dębińska, Dębno (zachodniopomorskie)

Początki działalności firmy Caffe Vero sięgają 2007 roku. Siedziba firmy znajduje się w Woli Dębińskiej, w województwie małopolskim. Sprzedajemy towar w ilościach hurtowych i detalicznych. Adresatami oferty są osoby prywatne i firmy, zainteresowane zakupem najwyższej jakości kaw.... więcej »

Dodano 7 listopada 2012 14:48

👁 2649 (0,69 dziennie)