Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Ośrodek Wczasowy CYNAMON

Koniecznego 8, Dziwnów (zachodniopomorskie)

Dla osób uwielbiających aktywnie spędzać czas nad morzem polecamy nasz ośrodek wypoczynkowy w Dziwnowie. Dziwnów to nadmorska miejscowość, która posiada wiele ciekawych atrakcji turystycznych, ale jest także miejscem doskonałym dla aktywnych osób, które uwielbiają sport. Nasz ośrodek wypoczynkowy położony jest w bliskiej okolicy plaży, co jest ogromną zaletą, ponieważ dojście do morza nie wymaga zbyt dużej ilości czasu. W pobliżu znajduje się także wiele atrakcji wodnych, z których mogą skorzyst ...... więcej »

Dodano 11 czerwca 2019 08:12

👁 502 (0,36 dziennie)

PHU GOJA Goczał Jacek

Baczków 204, Dziewin, Dziwnów (zachodniopomorskie)

Prezentowana marka zajmuje się przede wszystkim kwestią dostarczania bardzo różnych odmian kamienia. Oferta nasza obejmuje zarówno płyty, ale także rozmaite większe bryły. Mamy przykładowo kamień naturalny, piaskowce. A także – wiele innych propozycji. Nasza oferta zdecydowanie godna będzie bliższego poznania. Prace wykonywane w kamieniu, jeśli chodzi o sztukę kamieniarską, mają tu również bardzo szerokie spektrum. Chcemy bardzo serdecznie zaprosić do odwiedzenia w sposób bezpośredni naszej ofic ...... więcej »

Dodano 26 maja 2018 11:09

👁 761 (0,43 dziennie)

Sikorka Apartamenty

Szkolna, Międzywodzie, Dziwnów (zachodniopomorskie)

APARTAMENTY położone są wśród nadmorskich sosen,
zaledwie 10 minut od morza, zapewniają idealne warunki do wypoczynku dla rodzin z dziećmi, osób aktywnych jak i seniorów.
Apartamenty posiadają aneksy kuchenne oraz przestrzenne łazienki. Każdy apartament posiada telewizję kablową, radio oraz dostęp do placu zabaw dla dzieci.
W naszych apartamentach zaznacie Państwo spokój, ciszę i prywatność.
Serdecznie zapraszamy.... więcej »

Dodano 31 marca 2015 19:05

👁 1517 (0,52 dziennie)