Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

EKO-BALINOX Bartosz Kaźmierczak

EKO-BALINOX

Słoneczna 8, Golczewo (zachodniopomorskie)

Eko-Balinox jest firmą, która posiada bogaty wybór produktów ze stali nierdzewnej. Wykonujemy, realizujemy oraz sprzedajemy takie artykuły, jak balustrady ze stali nierdzewnej, schody zewnętrzne i wewnętrzne, podjazdy dla osób niepełnosprawnych, wiaty, daszki i zadaszenia. Ponadto świadczymy usługi spawalnicze oraz usługi ślusarskie w Poznaniu i innych miastach Wielkopolski.... więcej »

Dodano 3 października 2019 06:40

👁 327 (0,21 dziennie)

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

Ciekocinko 9, Golczewo (zachodniopomorskie)

Bajecznie położony nad morzem w odrestaurowanym pałacu to niewątpliwe przymiotniki, jakie określają hotel butikowy. Jest to między innymi hotel ze stadniną koni oraz strefą Spa. Można spędzić w nim cudowny weekend w pałacu. Niewątpliwie hotel butikowy nad morzem to miejsce gdzie każdy będzie czuł się bardzo dobrze. Zapraszamy!... więcej »

Dodano 6 maja 2019 06:09

👁 345 (0,21 dziennie)

Lider Taxi Emil Piputa

Lider Taxi

Perłowa 6, Golczewo (zachodniopomorskie)

Nasze taksówki są jak najbardziej bezpieczne oraz zadbane. Dlatego między innymi tak bardzo klienci lubią korzystać właśnie z naszych usług. Dodatkowo warte uwagi są również niskie stawki w stosunku do jakości jaką oferujemy. Posiadamy dużą ilość samochodów, które pomimo ich mnogości regularnie przechodzą kontrolę techniczną.... więcej »

Dodano 12 grudnia 2018 09:48

👁 540 (0,3 dziennie)