Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

BTH HOMES

Domki na wodzie

Wilków Morskich 6, Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

Firma BTH Homes zaprasza - jesteśmy specjalistami w kwestii sprzedaży / wynajmu domków na wodzie, hoteli na wodzie, platform oraz domków na drzewie. Spełniamy marzenia wielu osób, dając przy tym okazję do przeżycia niesamowitej i niezapomnianej przygody. Nasze realizacje zobaczysz na stronie internetowej. Zapraszamy. Stawiamy na wysoką jakość, funkcjonalność oraz wygodę. Wszystko to przekłada się na Twoje końcowe zadowolenie!... więcej »

Dodano 30 stycznia 2022 18:31

👁 110 (0,18 dziennie)

Naturalne świece zapachowe WooW

Bolesława Chrobrego 1/6, Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

WooW zajmuje się wytwarzaniem ekologicznych świec zapachowych. Wszystkie artykuły dostępne w ofercie przygotowane są ręcznie, z najwyższej jakości wosku sojowego i substancji zapachowych takich jak kompozycje kwiatowe, słodkie owoce, aromaty cytrusowe, zioła czy zapach lasu. Świece sojowe WooW charakteryzuje długi czas palenia, stały płomień, ekspresowe wydzielanie zapachu, a także korzystna cena. Oprócz tego, świece sojowe WooW są świetną alternatywą dla kiepskich jakościowo, niezdrowych świec ...... więcej »

Dodano 19 lutego 2021 02:13

👁 175 (0,18 dziennie)

ZAKŁAD DEZYNSEKCJI,DEZYNFEKCJI I DERATYZACJI KLAMBOROWSKI BOGDAN

Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Bogdan Klamborowski

Chrząszczewo 4A, Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

Od 27 lat zajmujemy się usługami dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zwalczamy skutecznie owady latające i biegające, ozonujemy i dezynfekujemy domki letniskowe, przyczepy kempingowe, domki holenderskie, odkomarzamy tereny leśne, likwidujemy gryzonie myszy i szczury. Monitorujemy obiekty zgodnie z systemem HACCP. Likwidujemy gniazda os i szerszeni. Pomagamy instytucjom i osobom indywidualnym. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu!... więcej »

Dodano 7 czerwca 2020 22:28

👁 417 (0,34 dziennie)

Enklawa Dziwnówek - unikatowe działki nad morzem

Wrzosowo 58a, Wrzosowo, Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

Jeżeli szukacie dobrej inwestycji nad morzem, gdzie będziecie mogli przyjeżdżać przez cały rok na wakacje, to zapraszamy do obejrzenia naszej oferty. Enklawa Dziwnówek to fascynujące miejsce, które pozwoli Wam na odpoczynek w otulinie pięknego lasu. To możliwość zakupienia działki pod inwestycję budowlaną. Dzięki nam stworzycie swój własny raj na ziemi, gdzie z wielką przyjemnością będziecie wracać.... więcej »

Dodano 5 października 2019 06:57

👁 302 (0,21 dziennie)