Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

M. Xaysombath Sp. z o.o.

Korepetycje online

Strzelecka 47, Myślibórz (zachodniopomorskie)

Prowadzimy zajęcia online dla uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. Uczymy przedmiotów takich jak matematyka, fizyka, chemia, j. polski, j. angielski, j. hiszpański, j. włoski i j. laotański. Nasi doświadczeni i sympatyczni korepetytorzy chętnie pomogą sprostać wszelkim wyzwaniom napotykanym w szkole. Spotkania odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze. Znaczna większość uczniów już po pierwszej lekcji decyduje się na dłuższą współpracę. Zobacz jak świetne mogą być zajęcia online ...... więcej »

Dodano 10 maja 2022 11:59

👁 194 (0,38 dziennie)

WOJTEX-ZÄUNE

Sarbinowo 85, Cychry, Myślibórz (zachodniopomorskie)

WOJTEX-ZÄUNE to szanowany producent ogrodzeń stalowych i aluminiowych. Siedziba firmy znajduje się w Cychrach w województwie zachodniopomorskim. Przez wiele lat działalności w branży firmie udało się pozyskać duże grono zadowolonych klientów i ugruntowaną pozycję na rynku. W asortymencie znaleźć można ogrodzenia wykonane z aluminium albo stali, bramy, balustrady i wiele innych konstrukcji. Przedsiębiorstwo działa kompleksowo - zapewnia wycenę, pomiar, produkcję, a także sprawny montaż produktu. ...... więcej »

Dodano 9 grudnia 2021 09:16

👁 159 (0,24 dziennie)

PUH Termoelektryka Ogrzewania Elektryczne – Krzysztof Szulczyk

Termoelektryka

Trzcinna 61a, Nowogrodek Pomorski, Myślibórz (zachodniopomorskie)

Firma Termoelektryka funkcjonuje od roku 2005. Dwa lata później została przedstawicielem Lucht-LHZ na naszym rynku. Dostarcza klientowi wysokowydajne, konkurencyjne i ekonomiczne systemy ogrzewania elektrycznego. Wybierając przedsiębiorstwo Termoelektryka, mają Państwo gwarancję najlepszej jakości produktów. Ofertę firmy tworzą grzejniki, podgrzewacze wody oraz systemy sterowania ogrzewaniem. Są to artykuły łączące zalety wizualne z praktycznymi.... więcej »

Dodano 30 października 2017 10:08
Aktualizacja 30 października 2017 10:08

👁 972 (0,45 dziennie)

Fol-Tech

Fol-Tech - Plandeki okryciowe dla każdego

Pszczelnik 11, Myślibórz (zachodniopomorskie)

Fol-Tech funkcjonuje na rynku od niemal 20 lat. Działalność przedsiębiorstwa skupia się w szczególności wokół oferowania folii dobudownictwa. Budownictwo naziemne w znaczącej mierze opiera się na foliach wytwarzanych przez przedsiębiorstwo Fol –Tech. Oferta przedsiębiorstwa rozwijała się z biegiem lat. Obecnie są wasortymencie też plandeki. Tworzone są one dla podmiotów rolniczych i przemysłowych. Produkty Fol-Tech są często przełomowymi technicznie. Dodatkowo, każdy zamówiony przez klienta prod ...... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2017 11:11

👁 1470 (0,62 dziennie)

Fol-Tech

Folie do oczek wodnych

Pszczelnik 11, Myślibórz (zachodniopomorskie)

Firma Fol-Tech to doświadczony wytwórca różnego typu folii. Jedną z płaszczyzn działalności Fol-Tech są folie przeznaczone do oczek wodnych. Istnieje możliwość kompleksowego zrealizowania oczka dla Państwa przez Fol-Tech. Jest to niezmiernie praktyczne, jak też oszczędne rozwiązanie, bo jedna firma będzie zajmować się Państwa projektem w każdym momencie jego wykonywania. Sprawimy, że letni wypoczynek będzie dostępny bez konieczności wyjazdu nad jezioro. Z poprzednimi projektami oczek wodnych Fo ...... więcej »

Dodano 19 kwietnia 2017 12:23

👁 1217 (0,52 dziennie)

CJS GROUP Sp. z o.o.

Mariacka 15, Myślibórz (zachodniopomorskie)

Tłumaczenia umów samochodowych i urzędowych to częste zapytania, jakie kierują do nas nasi klienci. Jeśli Ty także szukasz dobrej firmy, która w szybki sposób upora się z tłumaczeniami zapraszamy do nas. Na naszym serwisie internetowym, jaki można bez trudu znaleźć pod adresem cjstlumaczenia znajdzie się wiele cennych informacji, a także formularz do kontaktowania się z naszymi przedstawicielami, co znacząco ułatwia przyjmowanie zleceń. Naszą ofertę stanowią tłumaczenia z 72 języków, a także bły ...... więcej »

Dodano 20 stycznia 2017 18:13

👁 1030 (0,42 dziennie)

PUH Termoelektryka Ogrzewanie Elektryczne

Trzcinna, Nowogródek Pomorski, Myślibórz (zachodniopomorskie)

Firma TERMOELEKTRYKA jest generalnym importerem i przedstawicielem handlowym niemieckiej firmy LUCHT LHZ Elektroheizung GmbH & Co.KG.
Działamy w Polsce od roku 2007. Jako jedyna firma w kraju proponujemy naszym klientom nowoczesne systemy ogrzewania elektrycznego charakteryzujące się wysoko wydajną technologią.
Produkcja grzejników realizowana jest w całości w Niemczech. Produkcję systemów ogrzewania elektrycznego firma Lucht LHZ rozpoczęła w roku 1987 w miejscowości Friedberg. W roku 1991 ... więcej »

Dodano 4 listopada 2013 11:09

👁 1643 (0,45 dziennie)