Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Sklep z elektroniką - Frydenberg

Sklep z elektroniką

Żabowo 28b, Nowogard (zachodniopomorskie)

Marka Frydenberg w swojej szerokiej ofercie posiada laptopy, monitory, karty sieciowe i wiele innych produktów najwyższej klasy. Robiąc zakupy na sklepie możesz liczyć na fachowe doradztwo ze strony obsługi.... więcej »

Dodano 12 sierpnia 2022 06:28

👁 134 (0,28 dziennie)

HAGA

Wojska Polskiego 3, Nowogard (zachodniopomorskie)

Haga to miejsce, w którym można odbyć efektywny kurs przygotowujący do wykonywania zawodów wymagających uzyskania odpowiednich uprawnień. Firma prowadzi szkolenia z zakresu montażu paneli fotowoltaicznych i rusztowań, obsługi sprzętu budowlanego i operowania wózkami widłowymi, dla przyszłych inspektorów BHP oraz osób pracujących przy instalacjach elektrycznych. Wykłady oraz ćwiczenia praktyczne prowadzą doświadczeni fachowcy. Przedsiębiorstwo kształci osoby prywatne i kadry zakładowe.... więcej »

Dodano 14 lipca 2021 13:21

👁 144 (0,17 dziennie)

L-Service - prace ziemne, roboty drogowe Goleniów, Stargard, Gryfice, Świnoujście

firma budowlana

Górna 3, Nowogard (zachodniopomorskie)

Oferujemy szeroko pojęte roboty i prace ziemne, a także prace drogowe, w tym wykopy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w swoim fachu, jak również profesjonalny sprzęt, który gwarantuje wykonanie pracy szybko i precyzyjnie. Działamy na terenie woj. zachodniopomorskiego, m.in. w Goleniowie, Gryficach, Stargardzie i Świnoujściu. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania wszystkich szczegółów oferty.... więcej »

Dodano 22 kwietnia 2021 12:52
Aktualizacja 22 kwietnia 2021 12:52

👁 236 (0,25 dziennie)

dogcessories

sklep z akcesoriami dla psów

Wojska Polskiego 3, Łódź, Nowogard (zachodniopomorskie)

Prowadzimy sklep z akcesoriami dla psów. Wszystko wyprodukowane w Polsce. Roczna gwarancja.... więcej »

Dodano 20 sierpnia 2020 09:35

👁 202 (0,17 dziennie)

PRO FUR Farm Equipment

Prodom.net.pl

ul. Nadtorowa 12, Nowogard (zachodniopomorskie)

Firma produkująca wysokiej jakości domy z drewna. Możesz zamówić tu nie tylko budżetowe opcje, ale także w całości wykończone domki letniskowe z wszelkimi udogodnieniami. Wystarczy wprowadzić się i spędzać każdy wolny weekend, bądź i całe lato w swoim wymarzonym domu letniskowym. Wytwórca domów drewnianych z potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem renomą zapewnia najwyższą jakość usług, terminowe wykonanie i bez wątpienia konkurencyjne ceny. Wybierz jakość oraz solidność, nie trać czasu na poszu ...... więcej »

Dodano 18 czerwca 2020 12:37

👁 397 (0,31 dziennie)

fce.pl

Blog językowy

Osiedlowa, Nowogard (zachodniopomorskie)

Chcesz dowiedzieć się jak wybrać dobrą szkołę językową? W najbliższym czasie zaplanowałeś sobie podniesienie kwalifikacji z języka angielskiego? Wybór dobrego kursu to nie lada wyzwanie. Liczy się nie tylko wysoki poziom, ale także to czy kurs przygotuje Cię na przykład do Cambridge CAE Advanced. Jeżeli przez kilka miesięcy będziesz chodził na lekcje angielskiego, które nie przygotują Cię do zdawania państwowego egzaminu, to stracisz swój cenny czas i pieniądze. Dlatego też, zani... więcej »

Dodano 10 kwietnia 2020 09:10

👁 343 (0,26 dziennie)

fce.pl

Blog językowy

Osiedlowa, Nowogard (zachodniopomorskie)

Chcesz aplikować na studia zagraniczne? Nie wiesz czy sobie poradzisz? Zastanawiasz się czy Twoje językowe umiejętności są na wystarczająco wysokim poziomie? Jeżeli chciałbyś zdobyć jakiś dyplom językowy, lub jeśli chcesz sprawdzić jak wyglądają egzaminy państwowe, to strona fce.pl jest do Twojej dyspozycji. Wiedz, że certyfikaty językowe będą Ci potrzebne na przykład wtedy, gdy w gestii Twoich zainteresowań będzie Uniwersytet w Cambridge. Uczelnia ta ma bardzo wysoki poziom i zajmuje drugie mie ...... więcej »

Dodano 1 lutego 2020 13:25

👁 323 (0,23 dziennie)