Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Sanatorium Marta

Zdrojowa 1/2, Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

Zapraszamy do Sanatorium Marta w Połczynie Zdroju, gdzie Twoje zdrowie jest naszym priorytetem! Nasza doświadczona kadra medyczna, pomoże Ci odzyskać pełnię sił i poprawić samopoczucie. Otoczenie przyrody i spokojne jeziora, stwarzają doskonałe warunki do pełnego relaksu i regeneracji. Odkryj urok naszego sanatorium i zaplanuj wyjątkowy pobyt wśród piękna natury.
... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2023 10:56

👁 52

CRM Design

Targowa 24/10, Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć najlepsze meble Koszalin? Przestań się nad tym zastanawiać i zwróć uwagę na naszą ofertę. Decydując się na naszą ofertę, wybierasz to, co najważniejsze, czyli odzwierciedlenie oczekiwań.
Być może pojawiło się pytanie, z czego wynika pewność? Pewność to efekt jakości i korzystnych cen — czy w przypadku takiego połączenia można znaleźć jakiś powód do narzekań?... więcej »

Dodano 20 lipca 2019 04:32

👁 320 (0,18 dziennie)

SkórzanaSzwalnia

Wojska Polskiego 12, Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

Jeżeli lubisz skórę naturalną i wyroby ze skóry, zapraszam serdecznie do poznania mojej oferty. Znam się bardzo dobrze na skórze i oferuje wyroby ze skóry: naturalnej, zamszowej syntetycznej, nubukowej. Moja oferta przeznaczona jest dla odbiorców indywidualnych, jak i dla sklepów wraz z hurtowniami. Wykonuje: torby, paski, portfele, torebki, aktówki, saszetki, ubrania, plecaki, buty, raportówki. Możesz też zamówić u mnie np. portfel z własnym logo, który sam wygraweruje. Wykonuje także ozdobne o ...... więcej »

Dodano 30 stycznia 2019 09:05
Aktualizacja 30 stycznia 2019 09:06

👁 751 (0,38 dziennie)

P.P.H.U. REDAN Renata Daniłowicz

Młyńska, Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

Niezależnie od tego czy stawiamy, czy tylko remontujemy dom lub mieszkanie, czy wznosimy kompletne osiedle budynków wielorodzinnych, okna są jednym z najważniejszych elementów budowy. T o od nich zależy wielkość rachunków za ogrzewanie i energię elektryczną. Od tego, jak porządną wentylację gwarantują, zależy komfort klimatyczny panujący w pomieszczeniach nie tylko mieszkalnych ale także tych przeznaczonych do pracy. Żeby jeszcze podwyższyć komfort korzystania z pomieszczeń, wytwórnia okien Reda ...... więcej »

Dodano 17 czerwca 2013 11:06

👁 2113 (0,53 dziennie)