Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Maro Tur M. Wąsowski K. Jaruga Spółka Cywilna

Koszalińska 30, Polanów (zachodniopomorskie)

Maro Tur zajmuje się transportem autobusowym. Firma oferuje przewozy pasażerskie w Koszalinie i okolicznych miejscowościach oraz obsługuje wyjazdy turystyczne. Zarówno klienci prywatni, jak i firmowi mogą wynająć nowoczesny autokar z wykwalifikowanym kierowcą na pielgrzymkę, wycieczkę czy wyjazd integracyjny. Wszystkie pojazdy są na bieżąco serwisowane, a kierowcy uczestniczą w szkoleniach z bezpieczeństwa w ruchu drogowym.... więcej »

Dodano 21 kwietnia 2021 12:42

👁 304 (0,29 dziennie)

MACED SP. Z O.O.

Bobolicka 18, Polanów (zachodniopomorskie)

MACED SP. Z O.O. to producent żywności dla psów. Od lat tworzymy nawyższej jakości przysmaki dla czworonogów. Znajdziesz u nas szeroki wachlarz produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Wejdź na naszą stronę internetową i zobacz pełną ofertę firmy Maced.... więcej »

Dodano 31 lipca 2018 16:04

👁 489 (0,24 dziennie)

Agroturystyka Nobis

Rekowo, Polanów (zachodniopomorskie)

Witamy serdecznie w Rekowie - małej wiosce na końcu świata, ale nie taki diabeł straszny. Rekowo leży na Pomorzu Środkowym koło Koszalina w najpiękniejszej gminie regionu. Polanów , bo o tej gminie mowa był nazywany perłą Pomorza w czasach przedwojennych przez Niemców. Jest to teren o bardzo wysokich walorach przyrodniczych. To tu właśnie znajduje się najwyżej położone jezioro w polsce, (pomijając morskie oko). Jezioro Bobęcińskie wielkie ok. 200 m npm. Posiada 24 wyspy , niezwykle czystą wodę i ...... więcej »

Dodano 4 kwietnia 2014 06:48

👁 1335 (0,37 dziennie)