Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Antares Krzysztof Karpiński

Fotograf ślubny

Szczecińska 29, Dobra, Police (zachodniopomorskie)

Dużo par szuka takiej osoby, która wykona dla nich niezwykły reportaż ślubny Szczecin. Taki, który pomoże uwiecznić wyjątkowe chwile, jakich w tym ważnym dniu nie będzie brakować. Pary Młode są tak przejęte w trakcie wesela, że nie doświadczają tego, co tak naprawdę dzieje się dookoła. To właśnie dlatego potrzebny jest fotograf ślubny Szczecin. Człowiek, który zawsze będzie stał na straży ze swoim aparatem w ręce. Jeśli zależy Wam na obecności profesjonalisty, który na dodatek cieszy się właściw ...... więcej »

Dodano 25 września 2023 07:29

👁 8

Nauka Jazdy Auto-Sukces

Roweckiego 5, Police (zachodniopomorskie)

Możliwość poruszania się autem stwarza sporo nowych możliwości. Po pierwsze można być bardziej elastycznym, swój własny samochód to komfort w ciągu dnia, możliwość częstego jeżdżenia w warunkach, które sami sobie dobieramy. By zdobyć prawo jazdy, wystarczy zapisać się na szkolenie, który już w kilkadziesiąt godzin przygotuje do samodzielnego poruszania się po drodze. Szkoła nauki jazdy Szczecin to hasło, którym zdecydowanie warto się zainteresować. Nauka jazdy Szczecin to propozycja skierowana d ...... więcej »

Dodano 15 czerwca 2023 07:12

👁 23

Schrony dla domu

Wiatraczna 34, Tanowo, Police (zachodniopomorskie)

Coraz bardziej grożą nam niebezpieczne wydarzenia związane z polityką światową, takie jak chociażby agresja militarna. Z drugiej strony również środowisko naturalne staje się coraz to mniej sprzyjające. Schrony przydomowe mogą okazać się zatem doskonałym rozwiązaniem dla ciebie, a także wszystkich twoich bliskich. W przypadku nagłych zdarzeń, które są bardzo niebezpieczne dla życia i zdrowia, tego rodzaju schrony są w stanie w bardzo solidny sposób ochronić kilka, a nawet kilkanaście osób. Proje ...... więcej »

Dodano 28 lutego 2023 09:27

👁 44

VIOLA Wioleta STASIŁOWICZ

Energetyków 7a, Police (zachodniopomorskie)

Hotele w Policach mają bogate oferty różnych usług. U nas oprócz atrakcyjnej lokalizacji, atrakcyjna jest również cena. Komfortowe pokoje zapewnią odpoczynek po dniu zwiedzania lub długiej trasie. W ośrodku mamy w pełni wyposażoną, ogólnodostępną kuchnię, która czeka na gości na parterze. Posiadamy również pralkę i żelazko do dyspozycji przyjezdnych, abyś mogli odświeżyć i wyprasować potrzebne ubrania. Wszystko to w otoczeniu lasów, jeziora i ciszy, którą gwarantuje natura. Miejsce idealne dla o ...... więcej »

Dodano 12 października 2022 06:51

👁 52

Kudra i Społka Sp. z o.o.

Wiązary dachowe, drewno konstrukcyjne, tarcica suszona

ul. Lubieszyńska 6, Mierzyn, Police (zachodniopomorskie)

Myślisz nad tym, gdzie można spodziewać się konstrukcje drewniane Szczecin? Jeśli masz problem ze znalezieniem czegoś właściwego, należałoby zwrócić uwagę na ofertę przedsiębiorstwa Kudra i spółka! Wybór naszej działalności można określić wyborem wiedzy oraz ogromnego doświadczenia. Nie należy chyba nikogo przekonywać, że dobrze wykorzystane doświadczenie to po prostu gwarancja satysfakcji. Z drugiej strony nie można zapomnieć o tym, że firma cały czas się rozwija. Pracownicy zdają sobie sprawę ...... więcej »

Dodano 23 września 2022 09:34

👁 99

KUDRA PROFILE

Drewno konstrukcyjne suche Szczecin

ul. Lubieszyńska 6, Mierzyn, Police (zachodniopomorskie)

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą firmy KUDRA DREWNO. Działa na polskim rynku od 1994 roku. Zajmuje się między innymi produkcją drewna konstrukcyjnego KVH (C24) i BSH, deski tarasowej, elewacyjnej i podłogowej. Zadaszenie tarasu Szczecin - solidna jakość w dobrej cenie! Przedsiębiorstwo kompleksowo zaopatruje w drewno producentów: domów szkieletowych, wiązarów dachowych, cieśli i dekarzy. Wśród dodatkowych usług: struganie, cięcie na wymiar i transport. Deskowanie Szczecin - spraw ...... więcej »

Dodano 23 września 2022 08:38

👁 138 (0,37 dziennie)

Nauka Jazdy Auto-Sukces

Nauka Jazdy Szczecin

ul. Roweckiego 5, Police (zachodniopomorskie)

Możliwość poruszania się samochodem stwarza dużo nowych możliwości. Po pierwsze można być bardziej elastycznym, swój własny samochód to komfort w ciągu dnia, możliwość częstego jeżdżenia w warunkach, które sami sobie dobieramy. By zdobyć prawo jazdy, wystarczy zapisać się na kurs, który już w kilkadziesiąt godzin przygotuje do samodzielnego poruszania się po drodze. Szkoła nauki jazdy Szczecin to hasło, którym zdecydowanie warto się zainteresować. Nauka jazdy Szczecin to oferta skierowana dla os ...... więcej »

Dodano 19 sierpnia 2022 06:36

👁 94

Montaż nawiewników okiennych - Nawiewniki-Wentylacja

Kameralna, Mierzyn, Police (zachodniopomorskie)

Nawiewniki Wentylacja to firma ,  która ma w swojej ofercie nawiewniki okienne, ścienne, osuszanie, ozonowanie, prace mające na celu uzdatnienie procesów wentylacyjnych, projekty systemów wentylacyjnych i odwierty diamentowe o różnych średnicach. Prace montażowe realizowane są przez wykwalifikowane osoby, które wyróżnia fachowe podejście, uczciwość, a także terminowość. Usługi skierowane są do mieszkańców Gdyni, Gdańska oraz Sopotu i całego województwa pomorskiego. Firma przeprowadziła wiele pra ...... więcej »

Dodano 7 grudnia 2021 09:31

👁 255 (0,38 dziennie)

Biuro Rachunkowe Monika Zielińska

Leśna 11, Wołczkowo, Police (zachodniopomorskie)

Biuro Rachunkowe Moniki Zielińskiej działa na rynku od 2009 roku. Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie Ksiąg Rachunkowych. świadczymy szeroką gamę usług księgowych, prowadzenie kadr i płac, organizację szkoleń BHP, PPK, opracowania sprawozdań oraz usługi sekretarskie i administracyjne. Wspólnie z klientami wybieramy najbardziej dogodne warunki dostarczania dokumentów, kontaktów i przekazywania informacji. Staramy się, aby współpraca miała zawsze harmonijną i przyja ...... więcej »

Dodano 29 listopada 2021 08:55

👁 136 (0,2 dziennie)

U.Studio Paulina Miziewicz

Promienista 6, Mierzyn, Police (zachodniopomorskie)

U.STUDIO to doświadczona agencja eventowa, która pozytywnie zaskakuje klientów kreatywnością, sprawnością działania i wszechstronnością oferty. Działalność agencji oparta jest na trzech głównych obszarach: organizacja eventów firmowych, catering oraz wynajem sprzętów eventowych. Ponad 10 lat poznajemy branżę i potrzeby klientów, dlatego umiemy bardzo dokładnie dopasować się do oczekiwań zleceniodawców. Dla pełnej kontroli nad jakością naszych usług prowadzimy własną kuchnię i posiadamy własne za ...... więcej »

Dodano 13 października 2021 09:13

👁 161 (0,22 dziennie)

Strona 1 z 5

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia