Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Schrony dla domu

Wiatraczna 34, Tanowo, Police (zachodniopomorskie)

Coraz bardziej grożą nam niebezpieczne wydarzenia związane z polityką światową, takie jak chociażby agresja militarna. Z drugiej strony również środowisko naturalne staje się coraz to mniej sprzyjające. Schrony przydomowe mogą okazać się zatem doskonałym rozwiązaniem dla ciebie, a także wszystkich twoich bliskich. W przypadku nagłych zdarzeń, które są bardzo niebezpieczne dla życia i zdrowia, tego rodzaju schrony są w stanie w bardzo solidny sposób ochronić kilka, a nawet kilkanaście osób. Proje ...... więcej »

Dodano 28 lutego 2023 10:27

👁 13

VIOLA Wioleta STASIŁOWICZ

Energetyków 7a, Police (zachodniopomorskie)

Hotele w Policach mają bogate oferty różnych usług. U nas oprócz atrakcyjnej lokalizacji, atrakcyjna jest również cena. Komfortowe pokoje zapewnią odpoczynek po dniu zwiedzania lub długiej trasie. W ośrodku mamy w pełni wyposażoną, ogólnodostępną kuchnię, która czeka na gości na parterze. Posiadamy również pralkę i żelazko do dyspozycji przyjezdnych, abyś mogli odświeżyć i wyprasować potrzebne ubrania. Wszystko to w otoczeniu lasów, jeziora i ciszy, którą gwarantuje natura. Miejsce idealne dla o ...... więcej »

Dodano 12 października 2022 08:51

👁 32

Kudra i Społka Sp. z o.o.

Wiązary dachowe, drewno konstrukcyjne, tarcica suszona

ul. Lubieszyńska 6, Mierzyn, Police (zachodniopomorskie)

Myślisz nad tym, gdzie można spodziewać się konstrukcje drewniane Szczecin? Jeśli masz problem ze znalezieniem czegoś właściwego, należałoby zwrócić uwagę na ofertę przedsiębiorstwa Kudra i spółka! Wybór naszej działalności można określić wyborem wiedzy oraz ogromnego doświadczenia. Nie należy chyba nikogo przekonywać, że dobrze wykorzystane doświadczenie to po prostu gwarancja satysfakcji. Z drugiej strony nie można zapomnieć o tym, że firma cały czas się rozwija. Pracownicy zdają sobie sprawę ...... więcej »

Dodano 23 września 2022 11:34

👁 56

KUDRA PROFILE

Drewno konstrukcyjne suche Szczecin

ul. Lubieszyńska 6, Mierzyn, Police (zachodniopomorskie)

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą firmy KUDRA DREWNO. Działa na polskim rynku od 1994 roku. Zajmuje się między innymi produkcją drewna konstrukcyjnego KVH (C24) i BSH, deski tarasowej, elewacyjnej i podłogowej. Zadaszenie tarasu Szczecin - solidna jakość w dobrej cenie! Przedsiębiorstwo kompleksowo zaopatruje w drewno producentów: domów szkieletowych, wiązarów dachowych, cieśli i dekarzy. Wśród dodatkowych usług: struganie, cięcie na wymiar i transport. Deskowanie Szczecin - spraw ...... więcej »

Dodano 23 września 2022 10:38

👁 69

Nauka Jazdy Auto-Sukces

Nauka Jazdy Szczecin

ul. Roweckiego 5, Police (zachodniopomorskie)

Możliwość poruszania się samochodem stwarza dużo nowych możliwości. Po pierwsze można być bardziej elastycznym, swój własny samochód to komfort w ciągu dnia, możliwość częstego jeżdżenia w warunkach, które sami sobie dobieramy. By zdobyć prawo jazdy, wystarczy zapisać się na kurs, który już w kilkadziesiąt godzin przygotuje do samodzielnego poruszania się po drodze. Szkoła nauki jazdy Szczecin to hasło, którym zdecydowanie warto się zainteresować. Nauka jazdy Szczecin to oferta skierowana dla os ...... więcej »

Dodano 19 sierpnia 2022 08:36

👁 75

Montaż nawiewników okiennych - Nawiewniki-Wentylacja

Kameralna, Mierzyn, Police (zachodniopomorskie)

Nawiewniki Wentylacja to firma ,  która ma w swojej ofercie nawiewniki okienne, ścienne, osuszanie, ozonowanie, prace mające na celu uzdatnienie procesów wentylacyjnych, projekty systemów wentylacyjnych i odwierty diamentowe o różnych średnicach. Prace montażowe realizowane są przez wykwalifikowane osoby, które wyróżnia fachowe podejście, uczciwość, a także terminowość. Usługi skierowane są do mieszkańców Gdyni, Gdańska oraz Sopotu i całego województwa pomorskiego. Firma przeprowadziła wiele pra ...... więcej »

Dodano 7 grudnia 2021 10:31

👁 202 (0,43 dziennie)

Biuro Rachunkowe Monika Zielińska

Leśna 11, Wołczkowo, Police (zachodniopomorskie)

Biuro Rachunkowe Moniki Zielińskiej działa na rynku od 2009 roku. Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie Ksiąg Rachunkowych. świadczymy szeroką gamę usług księgowych, prowadzenie kadr i płac, organizację szkoleń BHP, PPK, opracowania sprawozdań oraz usługi sekretarskie i administracyjne. Wspólnie z klientami wybieramy najbardziej dogodne warunki dostarczania dokumentów, kontaktów i przekazywania informacji. Staramy się, aby współpraca miała zawsze harmonijną i przyja ...... więcej »

Dodano 29 listopada 2021 09:55

👁 118 (0,24 dziennie)

U.Studio Paulina Miziewicz

Promienista 6, Mierzyn, Police (zachodniopomorskie)

U.STUDIO to doświadczona agencja eventowa, która pozytywnie zaskakuje klientów kreatywnością, sprawnością działania i wszechstronnością oferty. Działalność agencji oparta jest na trzech głównych obszarach: organizacja eventów firmowych, catering oraz wynajem sprzętów eventowych. Ponad 10 lat poznajemy branżę i potrzeby klientów, dlatego umiemy bardzo dokładnie dopasować się do oczekiwań zleceniodawców. Dla pełnej kontroli nad jakością naszych usług prowadzimy własną kuchnię i posiadamy własne za ...... więcej »

Dodano 13 października 2021 11:13

👁 130 (0,25 dziennie)

WESA Producent okien i drzwi

Dębowa 5, Tanowo, Police (zachodniopomorskie)

Firma WESA to poważany producent stolarki otworowej. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Tarnowie koło Szczecina. W swojej ofercie ma szeroki wybór produktów standardowych, antywłamaniowych i na wymiar. Klienci znajdą tu drzwi i okna PCV, aluminiowe, a także żaluzje fasadowe, rolety, bramy garażowe, jak i ogrody zimowe. Duży wybór asortymentu w różnych wariantach sprawi, że każdy nabywca znajdzie tu produkt spełniający swoje oczekiwania. Doświadczona obsługa służy poradą i z ochotą pomoże w ...... więcej »

Dodano 21 września 2021 10:23

👁 144 (0,26 dziennie)

ESC GLOBAL Sp. z o.o.

Słoneczny Sad 4F, Dołuje, Police (zachodniopomorskie)

Firma ESC Global Sp. z o.o. wchodzi w skład angielskiej grupy ENVIROMENTAL SPECIALITY CHEMICALS Ltd i jest czołowym producentem środków chemicznych do kondycjonowania wody przemysłowej. Sprzedawane preparaty znajdują zastosowanie w układach kotłowych bądź chłodniczych w całym kraju i na świecie. Dostępne są artykuły redukujące tlen, regulatory PH, środki do likwidowania zanieczyszczeń ze złóż żywicznych, inhibitory korozji, środki do usuwania kamienia oraz preparaty do ochrony systemów glikolowy ...... więcej »

Dodano 27 sierpnia 2021 08:28

👁 128 (0,22 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia