Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Hurom

Wyciskarki do soków, sklep online

Owadów 24B, Sławno (zachodniopomorskie)

Hurom to firma dystrybucyjna, która powstała w 2012 roku. Ten sklep internetowy to oficjalnym i potwierdzony dystrybutor marki Hurom. Jego głównym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnych, koreańskich urządzeń. W asortymencie znajdują się: wyciskarka wolnoobrotowa, sprzęt AGD, a także drobne akcesoria, które doskonale uzupełniają domowe wyposażenie. Wyciskarka do cytrusów, a także do innych owoców i warzyw jest ciągle ulepszana przez producenta. Dzięki temu w sklepie dystrybutora ukazuje si ...... więcej »

Dodano 3 grudnia 2021 08:36
Aktualizacja 3 grudnia 2021 09:08

👁 242 (0,36 dziennie)

Hurom Polska

Owadów 24B, Sławno (zachodniopomorskie)

Wybierasz niezawodność w wyjątkowym designie? Świetnie, że do nas trafiłeś! Jako profesjonalna firma sądzimy, że naszym odbiorcom należą się same wysokogatunkowe produkty, w dobrych cenach!

Nasz ogromny asortyment sprawi, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Posiadamy bardzo skuteczne wyciskarki do warzyw i owoców, które oczarują Cię prostotą obsługi! Podasz swoim ukochanym smaczne soki i musy własnej produkcji!

Wolnoobrotowe wyciskarki to nowoczesna technologia, gwarantująca pozyskanie boga ...... więcej »

Dodano 4 listopada 2021 12:39

👁 102 (0,15 dziennie)

Marszałek – Domy Z Drewna

Szkolna 24, Warszkowo, Sławno (zachodniopomorskie)

Siedziba firmy Marszałek znajduje się w miejscowości Warszkowo w województwie zachodniopomorskim. Firma zajmuje się budową domków letniskowych oraz całorocznych. Wykonuje drewniane domki według indywidualnych potrzeb i projektów zamawiającego. Wykorzystuje technologię kanadyjską szkieletową, która pozwala na szybkie wybudowanie obiektów przy zachowaniu wysokich standardów oraz niskich cen. Domki stawiane są na podwalinie drewnianej oraz konstrukcji metalowej. Wykończone są w wysokim standardzie, ...... więcej »

Dodano 4 listopada 2021 09:00

👁 139 (0,2 dziennie)

Baltimer Sp. z o.o.

Hurtownia ryb - Baltimer

ul. Gdańska 46, Sławno (zachodniopomorskie)

Hurtownia ryb Baltimer w Sławnie specjalizuje się w przetwórstwem świeżych ryb takich jak dorsz, łosoś, turbot, okoń, sandacz i inne ryby słodkowodne. Zajmujemy się także usługą filetowania ryb. Zapraszamy do współpracy z naszą hurtownią.... więcej »

Dodano 12 lipca 2017 11:01

👁 894 (0,39 dziennie)

Usługi Stolarskie Andrzej Radziszewski

Schody, Meble, Usługi CNC

Bobrowiczki, Bobrowiczki, Sławno (zachodniopomorskie)

Schody, Meble, Usługi CNC... więcej »

Dodano 4 maja 2013 13:37

👁 2510 (0,66 dziennie)

WASCO Dariusz Wasylew

Stary Kraków/Kanin k. Sławna, Sławno (zachodniopomorskie)

Nasza oferta zawiera między innymi tworzenie projektów domów mieszkalnych, jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, budynków przemysłowych i magazynów. Zajmujemy się także całą konieczną dokumentacją, montażem, po oddanie budynku do użytku. Wnętrze jest polakierowane, dlatego po zakończonych pracach można się wprowadzać. Nasze długoletnie doświadczenie i praktyka pozwala nam realizować indywidualne projekty klientów.... więcej »

Dodano 10 października 2012 13:21

👁 2854 (0,71 dziennie)

PLANTACJA CHOINEK - SZKÓŁKA DRZEWEK JODŁA

Kwasowo 4a, Sławno (zachodniopomorskie)

Sprzedaż hurtowa drzewek świątecznych.


Prowadzimy sprzedaż hurtową jodły kaukaskiej, a także świerka srebrnego. Zapraszamy na naszą stronę firmową.

... więcej »

Dodano 16 maja 2010 18:44

👁 1934 (0,4 dziennie)