Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

WORLDtechnix Konrad Kiełbasa Robert Janda Spółka Jawna

Toruńska 6, Złocieniec (zachodniopomorskie)

Firma WORLDtechnix przygotowała ofertę dla fabryk. Możemy przyjechać na miejsce i zdemontować maszyny, które się tam znajdują. Wykonany przez nas demontaż maszyn to profesjonalna usługa. Zajmujemy się również demontażem całej linii produkcyjnej oraz instalacji przemysłowej. Na wszystko się przygotowujemy i do każdego zlecenia podchodzimy w bardzo profesjonalny sposób. Zapraszamy zainteresowanych klientów.... więcej »

Dodano 23 września 2020 16:30

👁 325 (0,25 dziennie)

GLOBAL MACHINERY

Firma usługowa

Gdyńska 5, Złocieniec (zachodniopomorskie)

Kiedy przychodzi czas przeprowadzki firmy produkcyjnej, trzeba pamiętać o wielu szczegółach. Jednym z największych wyzwań jest odpowiednia organizacja transportu maszyn, urządzeń czy linii przemysłowych oraz technologicznych. Jak sprawić, żeby to przedsięwzięcie przebiegło sprawnie, bezpiecznie i bezproblemowo? W tym celu warto skorzystać z usług świadczonych przez firmę Global Machinery.... więcej »

Dodano 7 lutego 2020 08:30

👁 304 (0,2 dziennie)

Antyczny Dom

Bydgoska 11, Złocieniec (zachodniopomorskie)

Firma Antyczny Dom oferuje wysokiej jakości naturalne materiały wykończeniowe pochodzące z rozbiórki starych budynków. Wśród produktów znajduje się stare drewno dębowe i sosnowe, ceramika oraz elementy metalowe. Doświadczeni specjaliści firmy współpracują z najlepszymi architektami, aby w pełni wykorzystać nieśmiertelne piękno starych, ale trwałych elementów. Kompozycje firmy tworzą wnętrza, które nabierają unikalnego charakteru podkreślając walory dawnych technik i detali, których obecnie się n ...... więcej »

Dodano 28 maja 2019 08:28

👁 362 (0,2 dziennie)

Mak-Iniekt

Mokra 26, Złocieniec (zachodniopomorskie)

Nasza firma jest jednym z liderów na rynku hydroizolacji. Zajmujemy się kompleksowo osuszaniem domów oraz budynków. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość naszych usług, zawsze staramy się wybrać najlepsze rozwiązanie. Jeśli szukają Państwo firmy która wykona zlecenie kompleksowo zachęcamy do współpracy - działamy na terenie całej Polski.... więcej »

Dodano 6 maja 2019 06:02

👁 330 (0,18 dziennie)