Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

27 sierpnia 2021 16:07
👁 155 (0,24 dziennie)

ozeturow.pl

KONTAKT

ozeturow.pl

ozeturow.pl

Lubańska9A
59-900 Zgorzelec, dolnośląskie

NIP: 0000000000

MAPA
O NAS

Jeżeli chcesz skutecznie przyczyniać się do lepszego jutra i interesują Cię odnawialne źródła energii to koniecznie wejdź na stronę ozeturow.pl . Znajdziesz tam ambitny projekt zastąpienia tradycyjnych miejsc pracy zajmujących się wydobyciem węgla brunatnego na nowoczesne miejsca pracy związane z odnawialnymi źródłami energii. Wszelkie niezbędne informacje jak i formularz kontaktowy znajdziesz właśnie na stronie ozeturow.pl ! Odnawialne źródła energii to nasza przyszłość - dołącz do niej i Ty!!!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
ozeturow.pl Zgorzelec
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

ICE-TOM TOMASZ KRZYWANIA

Artura Oppmana 23, Łódź (łódzkie)

Chłodnictwo przemysłowe to jednostki, instalacje, komory chłodnicze utrzymujące określony reżim temperaturowy, niezbędny do przechowywania produktów, niektórych materiałów i produktów. Stosowany jest również do chłodzenia cieczy, chemikaliów, produktów spożywczych, roztworów technologicznych. Jest to sprzęt, bez którego nie obejdzie się prawie żadne przedsiębiorstwo ani produkcja, zwłaszcza pracująca w sektorze spożywczym. Urządzenia chłodnicze są niezbędne zarówno w placówkach gastronomicznych, ...... więcej »

Dodano 3 lutego 2023 14:32

👁 21

Venteco Sp. z o.o.

Warszawska 13, Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

Systemy ciepłej wody użytkowej, rekuperacji, klimatyzacji oraz wentylacji mechanicznej to specjalność firmy Venteco! Zajmujemy się także instalowaniem systemów kominowych w Waszych domach. Jeśli chcesz skorzystać z fachowych usług świadczonych przez naszych pracowników, to już teraz odezwij się do nas! Niezbędne dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej.... więcej »

Dodano 13 lipca 2022 05:17

👁 247 (0,75 dziennie)

MARTECH

projekt i wykonanie instalacji pompy ciepła IVT

Dębowa, Oborniki, Poznań (wielkopolskie)

projekt i wykonanie instalacji
- dolnego źródła - odwierty pionowe/poziome,
- górnego źródła - ogrzewanie podłogowe, mieszane,
- instalacja pompy ciepła IVT

projekt i wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej z rekuperacją... więcej »

Dodano 15 października 2012 15:36

👁 1837 (0,47 dziennie)

Centrum Technik Malarskich TECHMAL

Techmal

ul. Chorzowska 140, Świętochłowice (śląskie)

Producent profesjonalnych narzędzi i urządzeń dla branży malarskiej i lakierniczej. Firma oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń malarskich. Posiadamy ogromny magazyn, w którym można na miejscu przetestować urządzenia. Prowadzimy sprzedaż internetową.... więcej »

Dodano 5 października 2017 12:27

👁 864 (0,42 dziennie)

Arimex PWC Sp. z o.o.

Zakładowa 11, Strzelce Opolskie (opolskie)

Odpowiadamy za profesjonalny serwis wymienników ciepła (przeciwprądowych, płytowych, rurowych, przepływowych), a także za dopasowanie ekonomicznych części zamiennych, w tym uszczelek. Sugerujemy chemiczne czyszczenie wymienników, regenerację, uszczelnienie. Wykonujemy w dobrych cenach remonty pomp, chłodnic płytowych, podgrzewaczy. Rozwijamy się w branży od 2004 roku.... więcej »

Dodano 22 stycznia 2019 07:26

👁 551 (0,34 dziennie)

SOLSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SOLSYSTEM

Szarugi 59A, Barcin (kujawsko-pomorskie)

Solsystem to spółka zarejestrowana w Lublinie. Z usług przedsiębiorstwa skorzystać mogą także właściciele nieruchomości zlokalizowanych na Górnym Śląsku. Firma jest uznanym dostawcą fotowoltaiki. Instaluje także korzystne z punktu widzenia ekonomii urządzenia grzewcze, pozyskujące ciepło z powietrza, wody i gruntu. Pompy ciepła, połączone z instalacją fotowoltaiczną pomagają w jeszcze większym obniżeniu rachunków za energię elektryczną.... więcej »

Dodano 21 lutego 2021 07:13

👁 209 (0,25 dziennie)

ADAM JAŃCIK F.H.U. BIO-KLIM

Ostrów Wielkopolski

Prądzyńskiego 30, Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Zawsze przy wyborze systemu grzewczego do Twojego domu zastanawiasz się, w jaki sposób poprawić swój komfort mieszkania, jak najmniej zapłacić oraz jak pogodzić ciepło w domu z ekologicznym stylem życia. Bio-Klim oferuje fotowoltaikę, instalację fotowoltaiczną 3 kw 6 kw oraz instalację fotowoltaiczną 8 kw. To także najlepsza metoda na uzyskanie dotacji na inwestycję i poprawę kondycji środowiska. Firma oferuje swoim klientom profesjonalne doradztwo, możliwość rocznego odliczenia inwestycji, mon ...... więcej »

Dodano 14 marca 2022 21:10

👁 108 (0,24 dziennie)

Instalmax

hurtownia instalacyjna

Fabryczna, 1, Żywiec (śląskie)

hurtownia instalacyjna , przy zakupie towaru możliwy montaż z 15% rabatem.sprzedaż hurtowa jak i detaliczna.
wykonujemy modernizacje kotłowni . w naszych salonach pracuje wykwalifikowana kadra znającą najnowocześniejsze rozwiązania instalacyjne.kominy turbo,wentylacja oraz rekuperacja sprawdzonych marek wykonana z najlepszych rozwiązań na rynkach europejskich.... więcej »

Dodano 25 stycznia 2019 12:15

👁 1208 (0,76 dziennie)

Jandro Technika Grzewcza i Sanitarna sc

Modrzejewskiego 10, Jasło (podkarpackie)

Firma JanDro technika grzewcza i sanitarna działa jako sklep handlowo-usługowy, gdzie zajmuje się sprzedażą na przykład pomp ciepła czy też grzejników. Pracownicy opisywanej firmy mogą zająć się również montażem fotowoltaiki. Warto dodać, że firma JanDro oferuje również pomoc doświadczonych fachowców w wypełnianiu wniosków do programu „Czyste Powietrze”.... więcej »

Dodano 17 lutego 2023 14:19

👁 78

Dolata Electric

Firma fotowoltaiczna - elektryczna Poznań

Główna 6, Poznań (wielkopolskie)

Dolata Electric to marka proponująca instalacje elektryczne nieopodal Poznania i w jego okolicach dla niewielkich i dużych działalności oraz osób prywatnych. Firma oferuje wsparcie z obrębu elektryki od 2010 roku. Dolata Electric odpowiada za pierwszą instalację fotowoltaiki w Wielkopolsce, która miała miejsce w 2012 roku.

Dolata Electric wykonuje instalacje smart home, instalacje elektryczne dla hal, magazynów, zakładów przemysłowych czy miejsc usługowych. Firma zapewnia maksymalnie bezaw... więcej »

Dodano 7 lipca 2021 12:26

👁 164 (0,23 dziennie)