Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Carbolite Gero

Porcelanowa 23, Katowice (śląskie)

Carbolite-Gero to globalna marka, która dostarcza swoje innowacyjne rozwiązania klientom w ponad 100 krajach na całym świecie. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji pieców laboratoryjnych oraz przemysłowych, które operują w szerokim zakresie temperatur od 30 do 3000°C. Oprócz standardowych produktów, Carbolite-Gero jest ekspertem w tworzeniu niestandardowych zamówień, co sprawia, że cieszy się zaufaniem w wysoko wyspecjalizowanych branżach, takich jak inżynieria, medycyna czy kosmonautyka ...... więcej »

Dodano 1 czerwca 2023 08:42

👁 8

EuroHotel Katowice

Zofii Nałkowskiej 10, Katowice (śląskie)

Jeżeli poszukujesz komfortowego hotelu w Katowicach, euroHOTEL jest dla Ciebie. Idealnie położony u zbiegu DTŚ i autostrady A4, z łatwym dojazdem do drogi Katowice Bielsko-Biała, zapewnia szybki i swobodny dojazd do wszystkich atrakcji regionu. Hotel oferuje bezpłatny dozorowany i monitorowany parking mogący pomieścić do 50 aut osobowych oraz autokarów. Sprawdź sam już dzisiaj!... więcej »

Dodano 1 czerwca 2023 04:41

👁 8

Wielobranżowy Zakład Usługowy ENERGPOL

3 Maja 22/2c, Katowice (śląskie)

Tanie i sprawdzone usługi elektryczne w Katowicach. Firma Energpol to wykwalifikowany zespół fachowców, gotowych do niesienia w pełni kompleksowej pomocy. Posiadamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie, co napędza nas do pracy. Podejmujemy się różnego rodzaju prac, od tych mniej skomplikowanych, po te bardziej złożone, wymagające więcej zaangażowania.
... więcej »

Dodano 21 maja 2023 11:54

👁 5

Śląska Pralnia Dywanów Na Wskroś

Pranie dywanów, czyszczenie tapicerki meblowej Katowice

Św. Jacka 2, Katowice (śląskie)

Dzień dobry,
Wykonujemy usługi sprzątania.
Pranie dywanów, czyszczenie tapicerki meblowej.

Pierzemy tapicerkę meblową i dywany. Konkurujemy sami z sobą. Co tydzień robimy podsumowanie, omawiamy obszary do rozwoju, szukamy rozwiązań. Robimy to dla rezultatów i aby nikt nie miał wątpliwości, że każda złotówka która do nas trafia jest dobrze wydaną.... więcej »

Dodano 8 maja 2023 20:20

👁 11

Kellys Factory Store

Sklep rowerowy

Kępowa 45A, Katowice (śląskie)

Znasz markę rowerową Kellys Bike? Chcesz kupić rower? Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Kellys Bike. Jest to marka rowerowa znana na całym świecie ze względu na jakość oferowanych produktów. Produkty Kellys Bike powstają według ściśle określonego projektu, na który to składa się pasja, nowoczesne materiały i technologie oraz inteligentna inżynieria. W naszym sklepie zaopatrzycie się Państwo we wszystko- od rowerów, po akces ...... więcej »

Dodano 26 kwietnia 2023 10:45

👁 26

STAWIARSKI MANAGEMENT PRZEMYSŁAW STAWIARSKI

Biegły sądowy budowlany – profesjonalne opinie i ekspertyzy

Miła 3A/16, Katowice (śląskie)

Jako profesjonalny rzeczoznawca budowlany gwarantuję najwyższą jakość swoich usług. Wykonuję nowoczesne ekspertyzy budowlane, wystawiam opinie techniczne dla budynków mieszkalnych, a także lokali biurowych i przemysłowych. Jako biegły rzeczoznawca współpracuje również z instytucjami państwowymi takimi jak sądy, urzędy i policja, wystawiając chociażby opinie sądowe oraz przedsądowe. Gwarantuję również wykonanie na najwyższym poziomie jakościowym przeglądów okresowych Twoich budynków. W swojej pra ...... więcej »

Dodano 25 kwietnia 2023 10:00

👁 16

Centrum Medyczno-Kosmetologiczne Ceglana

Dentysta, stomatolog

Ceglana 65 lokal U2, Katowice (śląskie)

Centrum Medyczno-Kosmetologiczne Ceglana to nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana w samym sercu aglomeracji śląskiej, w Katowicach. Naszym priorytetem jest zadowolenie pacjentów w każdym wieku, dlatego oferujemy szeroki zakres usług z zakresu stomatologii, medycyny estetycznej oraz ortodoncji.

Jesteśmy przekonani, że dobry stomatolog to nie tylko specjalista znający swoją dziedzinę, ale także osoba potrafiąca nawiązać dobry kontakt z pacjentem i przede wszystkim słuchać jego potrzeb. Dlate ...... więcej »

Dodano 24 kwietnia 2023 06:26

👁 12

Komfort

Podłogi, Dywany, Drzwi i Płytki

Alpejska 10, Katowice (śląskie)

Podłogi, wykładziny, dywany, płytki oraz drzwi wewnętrzne. Produkty z tych kategorii składają się na ofertę katowickiego sklepu KOMFORT na ulicy Alpejskiej 10. Sklep zlokalizowany jest na terenie centrum handlowego 3 Stawy. Oprócz wymienionych wyżej produktów w salonie KOMFORT można także skorzystać z różnych usług. Jest to między innymi fachowe doradztwo, pomiary, transport i montaż wybranych elementów wyposażenia wnętrz u klienta. ... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2023 10:53

👁 16

Tuv Thuringen Polska sp. z o.o.

Żeliwna 38, Katowice (śląskie)

TÜV THÜRINGEN Polska to synonim solidności oraz tradycji sięgającej XIX wieku. Jesteśmy wiodącą firmą certyfikującą w Polsce, specjalizującą się w certyfikowaniu oraz inspekcji bezpieczeństwa urządzeń, wyrobów oraz infrastruktury przemysłowej. Nasze globalne rozwiązania to gwarancja, że z nami masz pewność, że Twoje produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.... więcej »

Dodano 5 kwietnia 2023 04:40

👁 15

unlock

unlock-24

Świdnicka 39/36, Katowice (śląskie)

Otwieramy wszystke zamky bez kluczy, bez uszkodzeń.
Otwieranie samochodów.
Gwarantja drzwi będe neuszkodzony.
Otwatcie ciałodobowe.
Szybky domjazl.
Naprawa drzwi.
Naprawa zamków.
Wymiana zamków.
Otwieranie drzwi antywłamaniowych.
otwieranie sejfów.
... więcej »

Dodano 31 marca 2023 19:34

👁 34

Strona 1 z 70

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia