Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Badania kierowców – psychotesty Katowice. Psycholog Patrycja Kieca

Badania kierowców – psychotesty

Żelazna 1, Katowice (śląskie)

Patrycja Kieca to doświadczony psycholog specjalizujący się w psychologii transportu i medycynie pracy. Pracuje w certyfikowanych pracowniach w Katowicach i Tychach, zatwierdzonych przez Marszałka Województwa Śląskiego. Jest również uprawniona do przeprowadzania badań dla kandydatów na posiadaczy broni, co potwierdza jej wpis do rejestru Komendanta Wojewódzkiego Policji. Jej profesjonalne podejście i dokładność zapewniają wysoką jakość usług.... więcej »

Dodano 1 grudnia 2023 13:51

👁 7

Odtrucie alkoholowe Katowice

Odtruwanie alkoholowe-postaw na bezpieczny detoks alkoholowy Katowice

Żytnia 1A, Katowice (śląskie)

W rzeczywistości odtruwanie alkoholowe to znacznie więcej niż tylko kroplówki na kaca. To kompleksowy proces usuwania toksyn i resztek alkoholu z organizmu, który może obejmować leczenie farmakologiczne, terapię grupową, wsparcie psychologiczne i zmiany w stylu życia. Osoby uzależnione od alkoholu wymagają profesjonalnej opieki medycznej, aby skutecznie przejść przez odtruwanie i uniknąć powikłań zdrowotnych. Odtruwanie alkoholowe może być trudne i bolesne, ale konieczne, aby zapobiec dalszym sz ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2023 21:08

👁 7

Perfect Technology

Producent uszczelnień technicznych, producent siłowników hydraulicznych

Boya Żeleńskiego 98A, Katowice (śląskie)

Specjalizujemy się w produkcji, regeneracji i naprawie siłowników hydraulicznych. Ponadto produkujemy uszczelnienia techniczne na wymiar. Na każdym etapie świadczymy fachowe doradztwo naszym klientom i podsuwamy najkorzystniejsze rozwiązania. Od lat wykonujemy zlecenia zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. ... więcej »

Dodano 23 listopada 2023 11:13

👁 4

Cannabis Spot

Dyrekcyjna 4, Katowice (śląskie)

Cannabis Spot to nowoczesny sklep konopny w Polsce. Jest to profesjonalna marka, która w całym okresie działalności na rynku poszerzała ofertę swoich usług, a także doskonaliła ich jakość, tak aby sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Bogata oferta usług oraz sprawna i terminowa realizacja zamówień to tylko jedne z ich wielu zalet. Główna siedziba sklepu Cannabis Spot zlokalizowana jest w Katowicach przy ulicy Dyrekcyjnej 4. Więcej istotnych informacji, także peł ...... więcej »

Dodano 22 listopada 2023 06:24

👁 8

Duet Centrum Małgorzata Matusik-Niemiec

Tadeusza Kościuszki 38/5, Katowice (śląskie)

DuetCentrum.pl to miejsce, gdzie miłość spełnia swoje przeznaczenie. Jako Twoje zaufane biuro matrymonialne, oferujemy ogłoszenia matrymonialne, które łączą serca gotowe na prawdziwe zaangażowanie. DuetCentrum.pl - Twoje okno na świat pełen romantycznych możliwości. Tu, gdzie serca biją w rytm miłości, rozpoczyna się Twoja podróż w głąb uczuć, które definiują prawdziwe znaczenie życia.... więcej »

Dodano 7 listopada 2023 05:33

👁 8

P.H.U. GRZEGORZ KAWIORSKI

99 Na Talerzu

Bracka 16, Katowice (śląskie)

Kompleksowa Organizacja Eventów z 99natalerzu.pl! Każde wydarzenie opowiada historię, a w 99natalerzu.pl, jesteśmy tu, aby pomóc Ci opowiedzieć Twoją. Nasza organizacja imprez, od konferencji po pikniki, gwarantuje, że każdy aspekt Twojego wydarzenia zostanie dopracowany do perfekcji. Zacznij swoją niezapomnianą podróż z nami i spraw, by Twoje wydarzenie było tematem rozmów na długo po jego zakończeniu.... więcej »

Dodano 3 listopada 2023 05:40

👁 7

PucujemyTo - Firma sprzątająca

Zygmunta Krasińskiego 29/lok. 1, Katowice (śląskie)

"PucujemyTo" to firma sprzątająca, która jest gotowa sprostać Twoim najwyższym oczekiwaniom w dziedzinie usług sprzątania. Nasza misja polega na dostarczaniu najwyższej jakości sprzątania, które przekracza standardy rynkowe, i pomaga Ci zachować czystość i porządek w Twoim otoczeniu.
Nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści, którzy łączą pasję do sprzątania z precyzją i dbałością o szczegóły. Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze dajemy z siebie wszystko.
"PucujemyTo" ...... więcej »

Dodano 1 listopada 2023 11:57

👁 11

IT Helps Group Sp. z o.o.

Informatyk do domu

Ułańska 11, Katowice (śląskie)

IT Helps Group Sp. z o.o. to renomowana firma specjalizująca się w serwisie komputerów, laptopów i drukarek w Katowicach. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi naprawcze, diagnozuje i rozwiązuje problemy sprzętowe. Zespół doświadczonych techników gwarantuje profesjonalny serwis komputerowy Katowice, zapewniając szybkie i skuteczne wsparcie dla klientów.
... więcej »

Dodano 29 października 2023 08:43

👁 9

Szkoła nauki jazdy Ecodrive

Stefana Batorego 7/6A, Katowice (śląskie)

Szkoła Nauki Jazdy Ecodrive Katowice
Rozumiemy, że wybór odpowiedniego ośrodka szkolenia kierowców to kluczowa sprawa.
Poniżej zamieszczamy informacje, które pomogą Ci zdecydować, że nasza szkoła to najlepszy wybór.
Jeżeli uważasz, że nie warto tracić czas na dojazd na zajęcia teoretyczne, skorzystaj z naszego kursu online.
Szkolenie w systemie ECO DRIVE to zwrócenie uwagi kursanta na ekonomiczne i ekologiczne aspekty użytkowania pojazdu, już od pierwszych spędzonych za kółkiem godzin.
Ośrodek S ...... więcej »

Dodano 27 października 2023 08:01

👁 11

Kancelaria Adwokacka Reck

Brynowska 32, Katowice (śląskie)

Nasza kancelaria adwokacka w Katowicach jest znana z pełnego zaangażowania w zapewnienie satysfakcji klienta. Nasz zespół najlepszych adwokatów to grupa specjalistów o głębokich umiejętnościach prawniczych i bogatym doświadczeniu w różnych dziedzinach prawa. Dla naszych klientów priorytetem jest zapewnienie kompleksowej obsługi prawnej na najwyższym poziomie.

Nasze usługi obejmują reprezentację w sądzie, doradztwo prawne, negocjacje oraz rozwiązywanie sporów. Niezależnie od tego, czy potrzebuje ...... więcej »

Dodano 25 października 2023 18:07

👁 12

Strona 1 z 74

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia