Dodaj firmę Zaloguj się

15 marca 2024 08:19
👁 29

BUDOHURT Materiały Budowlane

KONTAKT
MAPA
O NAS

Liczba produktów dostępnych w aktualnej ofercie sklepu Budohurt sięga imponujących 11 000 pozycji, co sprawia, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Jednak to nie tylko bogata oferta czyni Budohurt atrakcyjnym miejscem zakupowym. Firma ta może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz głęboką wiedzą branżową, co sprawia, że jest to solidny partner i dobra inwestycja na lata dla wszystkich klientów poszukujących kompleksowej obsługi, a przy tym także wysokiej jakości produktów budowlanych.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
BUDOHURT Materiały Budowlane Katowice
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Orzeł S.A.

Przemysłowa 50, Poniatowa (lubelskie)

Firma Orzeł S.A z Poniatowej w województwie lubelskim specjalizuje się w produkcji granulatu gumowego. Surowiec pozyskuje ze zużytych opon samochodowych. Otrzymany tą drogą granulat dodawany jest do różnorodnych nawierzchni takich jak boiska, ścieżki do biegania, maty izolacyjne, drogi, jak również elementy konstrukcji budowlanych. Używany jest także w przemyśle kolejowym bądź motoryzacyjnym do produkcji wycieraczek lub wykładzin.... więcej »

Dodano 16 lutego 2021 09:35
Aktualizacja 16 lutego 2021 09:56

👁 350 (0,29 dziennie)

P.H.U. ROBAN

Nowa Wieś Legnicka 63a, Legnickie Pole, Legnica (dolnośląskie)

Firma P.H.U ROBAN jest regionalnym importerem produktów marki Düfa oraz ProfiTec. Proponuje pełen wybór materiałów budowlanych najwyższej klasy, które od wielu lat są doceniane i polecane przez klientów w całej Europie. Można tu zakupić farby zewnętrzne bądź wewnętrzne, środki gruntujące, podkłady, tynki strukturalne, lakiery chemoutwardzalne, środki do drewna, tapety z włókna szklanego, a także kleje do tapet. Asortyment obejmuje również gipsy i szpachle, masy silikonowe, zmywacze powłok lakier ...... więcej »

Dodano 15 czerwca 2021 09:57

👁 161 (0,15 dziennie)

DOMAR - Usługi WOD-KAN, budowa dróg

Tatów 3, Biesiekierz, Koszalin (zachodniopomorskie)

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług budownictwa w inżynierii liniowej. Uzbrajamy kompleksowo w infrastrukturę gazową, wodno-kanalizacyjną jak również zagospodarowanie przestrzenne. Realizacje dotyczą zarówno terenu miast jak i gmin. Możemy świadczyć usługi jak generalny wykonawca, ale również jako podwykonawca. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz magazynowym, który jest wyposażany w specjalistyczny sprzęt i środki transportu. Nasza kadra posiada wysoki ...... więcej »

Dodano 7 marca 2019 14:17

👁 522 (0,27 dziennie)