Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

BakaClinic.PL

Baka Clinic

Świnoujście

📞 🌐 📧

20 maja 2021 06:37
👁 199 (0,2 dziennie)

Firma Baka Clinic Świnoujście

Baka Clinic

BakaClinic.PL

KONTAKT

Baka Clinic

BakaClinic.PL

ul. Lutycka 2B/3
72-600 Świnoujście, zachodniopomorskie

NIP: 9860174661

MAPA
O NAS

Baka Clinic z siedzibą w Świnoujściu to nowoczesna klinika stomatologii oraz medycyny estetycznej. Zapewnia wygodne warunki. W zakres usług wchodzi profesjonalna diagnostyka jamy ustnej oraz kompleksowe leczenie stomatologiczne, chirurgia, ortodoncja, higienizacja oraz dużo więcej. Każdy stomatolog pracujący w klinice to doświadczony specjalista pracujący na wysokiej klasy sprzęcie. Oferta obejmuje także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak wypełnianie ust, osocze bogatopłytkowe czy mezoterapia igłowa. Stomatologia i medycyna estetyczna Świnoujście i okolice, Baka Clinic zaprasza do rejestracji na zabiegi.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.239.76.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Baka Clinic Świnoujście
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Baka-Clinic

Stomatologia, Medycyna Estetyczna Świnoujście

ul. Lutycka 2B/3, Świnoujście (zachodniopomorskie)

Baka Clinic to wyjątkowe miejsce, gdzie stomatologia łączy się z medycyną estetyczną. Klinika ta proponuje swoje usługi dla każdego, komu przydatny jest doświadczony lekarz dentysta. Oprócz tego zapewnia szeroki wybór zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, w tym wypełnianie ust. Baka Clinic powstało po to, aby zapewnić klientom wysoki standard obsługi. Klinikę prowadzi grupa doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę oraz umiejętności. Dzięki temu m... więcej »

Dodano 10 sierpnia 2021 10:00

👁 172 (0,18 dziennie)

Morze Uśmiechu

Stomatolog Świnoujście

Plac Słowiański 6/11, Świnoujście (zachodniopomorskie)

Klinika stomatologiczna Morze Uśmiechu to profesjonalna firma zajmująca się dbaniem o dobrą kondycje zębów naszych klientów. Dobro pacjenta jest dla nas zawsze najważniejsze, więc to na nim się skupiamy. Profesjonalny personel oraz stosowanie najnowszych technologii gwarantuje całkowite zadowolenie naszych pacjentów. Udowadniamy, że wizyta u dentysty to nic złego. Staramy się także nawiązać kontakt z naszymi klientami i do każdego z nich podchodzić osobno. Posiadamy także wieloletnie doświadczen ...... więcej »

Dodano 23 grudnia 2015 12:59

👁 1296 (0,43 dziennie)

Baka Clinic

Stomatologia

ul. Lutycka 2B/3, Świnoujście (zachodniopomorskie)

Baka Clinic to wyjątkowe miejsce, gdzie stomatologia łączy się z medycyną estetyczną. Klinika ta proponuje swoje usługi dla każdego, komu potrzebny jest doświadczony lekarz dentysta. Oprócz tego zapewnia szeroki wybór zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, w tym wypełnianie ust. Baka Clinic powstało po to, żeby zapewnić klientom wysoki standard obsługi. Klinikę prowadzi grupa doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Dzięki temu mogą zapewnić swo ...... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2023 11:31

👁 64