Dodaj firmę Zaloguj się

 

Dental Park Stomatologia estetyczna Monika Łozowska

Białystok

📞 🌐 📧

7 marca 2024 12:18
👁 39

Firma Dental Park Stomatologia estetyczna Monika Łozowska Białystok

Dental Park Stomatologia estetyczna Monika Łozowska

KONTAKT

Dental Park Stomatologia estetyczna Monika Łozowska

Henryka Sienkiewicza 2 lok. 10
15-092 Białystok, podlaskie

NIP: 5422603999

MAPA
O NAS

Dental Park Stomatologia Estetyczna to renomowana klinika stomatologiczna w Białymstoku, oferująca szeroki wachlarz usług, takich jak implanty, protetyka stomatologiczna, endodoncja mikroskopowa, higienizacja i profilaktyka, diagnostyka RVG, ortodoncja oraz medycyna estetyczna. Klinika zatrudnia wykwalifikowany zespół specjalistów, w tym lekarzy stomatologów, dentystów, chirurgów stomatologicznych, implantologów, ortodontów i higienistek stomatologicznych.

Orientacyjne ceny usług obejmują 300 zł za konsultację implantologiczną z oceną CBCT, od 2500 zł za implant i od 2200 zł za koronę na implancie. Usunięcie zęba chirurgiczne z szyciem rany kosztuje 480 zł, a usunięcie zęba zatrzymanego wynosi od 600 do 850 zł. Protezy i mosty na implantach są wyceniane indywidualnie.

Klinika stosuje nowoczesne metody diagnostyki i leczenia, a godziny otwarcia to poniedziałek-piątek od 10.00 do 18.00 oraz soboty po uzgodnieniu telefonicznym. W niedziele placówka jest zamknięta.

Dental Park Stomatologia Estetyczna dba o najwyższą jakość usług i komfort pacjentów, dzięki czemu cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród pacjentów. Lokalizacja kliniki przy ulicy Sienkiewicza 2/10 w Białymstoku zapewnia łatwy dostęp dla osób z całego miasta i okolic.

Współpracując z Dental Park Stomatologia Estetyczna, pacjenci mają pewność, że ich zdrowie i uśmiech są w dobrych rękach profesjonalnego zespołu specjalistów.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.227.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Dental Park Stomatologia estetyczna Monika Łozowska Białystok
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

EuroDent Agnieszka Cimochowska - Gabinet Stomatologiczny Białystok

Gabinet Stomatologiczny

Al. Jana Pawła II 59B/U1, Białystok (podlaskie)

W gabinecie stomatologicznym NZOZ Eurodent znajdziesz porady oraz zabiegi z dziedziny stomatologii estetycznej. Dentysta w Białymstoku oferuje usługi zabiegów stomatologii dziecięcej oraz leczenie kanałowe pod mikroskopem. Stomatolog w Białymstoku jest ekspertem w endodoncji, czyli zabiegach na zębach o skomplikowanej anatomii z użyciem narzędzi maszynowych, powtórne leczenie endodontyczne, usuwanie złamanych narzędzi z kanałów korzeniowych oraz zamykanie perforacji. Dobry stomatolog to efektywn ...... więcej »

Dodano 29 grudnia 2019 05:14

👁 348 (0,21 dziennie)