Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

14 października 2015 18:57
👁 1128 (0,42 dziennie)

Dermalift Medycyna estetyczna Białystok

Medycyna estetyczna Białystok

KONTAKT

Dermalift Medycyna estetyczna Białystok

Medycyna estetyczna Białystok

Aleja Jana Pawła II
15704 Białystok, podlaskie

NIP: 6491535451

MAPA
O NAS

Ażeby płeć słaba była piękna może owo zrobić gabinet kosmetyczny Białystok, jaki dostarcza najlepsze tego typu usługi. Rzeczywistość idzie do przodu i medycyna estetyczna Białystok ma do przedstawienia jeszcze więcej działań, które zmienią obskurną kobietę w cudną księżniczkę. Oblicze i ciało w plamach to niezajmujący pejzaż, ale usuwanie przebarwień Białystok spowoduje, że skórka będzie miała ujednolicony odcień. Na cerze ukazują się plamy, popękane naczynka, rumień i wreszcie duże zmarszczki – to scenariusz, który oczekuje każdą babę, ale na szczęście fotoodmładzanie Białystok wesprze w tej dokuczliwej sytuacji. Dzięki technice i posłudze medycyna estetyczna Białystok, każda dama może stać się boginią. Aby na niego zapracować należy wdzięcznie ukazywać się, a to pozwoli wyłącznie fotoepilacja Białystok. Nauka odkryła fotoepilacja Białystok, która anuluje ten nieśmiały problem. Zostać przepiękną to aspiracja każdej partnerki, które można swobodnie uskutecznić. Zachwyt menów to dla matrony optymalny duser. Wyrzekasz, że masz za dużo sierści na cerze, że to odstręczające i chcesz się ich pozbyć. Frasujesz się, że czas mija, że brzydniesz, ale my wspomożemy oszukać starość dzięki usuwanie przebarwień Białystok staniesz się piękniejsza niż swego czasu. Tajemnicze działanie mezoterapia Białystok warunkuje nadzwyczaj aktywną utarczkę z rezultatami starzenia się cery.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Dermalift Medycyna estetyczna Białystok Białystok
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Orchidea

Czesława Miłosza 35 lok. 11, Białystok (podlaskie)

Salon urody Orchidea mieści się w Białymstoku. Do naszej placówki zapraszamy wszystkie Klientki, które pragną się poczuć pewnie oraz pięknie każdego dnia. Wykonujemy zabiegi takie jak mezoterapia igłowa, peeling, modelowanie skóry, jak również zabiegi masujące Geneo. Specjalnością kliniki jest makijaż permanentny, który zapewnia znakomite efekty nawet na kilka lat. Każdy zabieg poprzedzony jest drobiazgowym wywiadem, rozmową dotyczącą oczekiwanych efektów, a oprócz tego wykonaniem rysunku wstęp ...... więcej »

Dodano 2 czerwca 2021 14:10

👁 155 (0,24 dziennie)

Klinika Medycyny Estetycznej Sobolewski

Medycyna Estetyczna , kwas Hialuronowy

Młynowa 38/U9, Białystok (podlaskie)

Nasza klinika Sobolewski stworzona jest dla osób, które cenią sobie komfort i profesjonalizm. Dla ludzi którzy oczekują zabiegów na najwyższym światowym poziomie.
W mojej pracy staram się zawsze uważnie wysłuchać pacjenta i zaproponować rozwiązania aby jego dobro było na pierwszym miejscu.
Zabiegi wykonywane są w bezpiecznych i sterylnych warunkach, przy użyciu najlepszych dostępnych na świecie preparatów.... więcej »

Dodano 20 września 2018 12:49

👁 738 (0,45 dziennie)