Dodaj firmę Zaloguj się

 

X-Control

Częstochowa

📞 🌐 📧

6 kwietnia 2021 08:32
👁 95

Firma X-Control Częstochowa

X-Control

KONTAKT

X-Control

Marii Jasnorzewskiej-Pawlikowskiej 2/38
42-207 Częstochowa, śląskie

NIP: 9491920759

MAPA
O NAS

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy X-Control z Częstochowy. Zajmujemy się wyposażaniem obiektów w innowacyjne technologie. Proponujemy instalacje dopasowane do indywidualnych wymagań i parametrów domów albo mieszkań. Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od rozmowy i poznania oczekiwań Klientów, poprzez przygotowanie oferty i projektu aż po montaż instalacji. Profesjonalni pracownicy wykonają także testy poprawności działania oraz naprawią ewentualne usterki w okresie gwarancyjnym. Możemy się pochwalić długoletnim doświadczeniem, znakomitą znajomością branży oraz zespołem ekspertów, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje na dodatkowych kursach.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.83.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
X-Control Częstochowa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

El-Lux Instalacje Elektryczne

Tęczowa 57/103, Wrocław (dolnośląskie)

Firma „EL-LUX” specjalizuje się w realizacjach instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Nasza pełna oferta zawiera szereg możliwości: wykonanie instalacji elektrycznych w nowych budynkach, wymiana instalacji elektrycznej w domach już zamieszkałych, montaż instalacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, produkcja rozdzielnic elektrycznych, modernizacja tablic elektrycznych, wykonanie instalacji alarmowych i monitoringu, montaż domofonów i video-domofonów, pomiary instalacji elektrycznych ...... więcej »

Dodano 22 grudnia 2021 14:07
Aktualizacja 5 stycznia 2022 13:22

👁 107 (0,12 dziennie)

ESPRO Sp z o.o.

Równinna 13B, Toruń (kujawsko-pomorskie)

ESPRO to biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu projektów sieci elektrycznej, prefabrykacji rozdzielnic, automatyce przemysłowej i pokrewnych branżach. Przedsiębiorstwo zatrudnia specjalistów w tej dziedzinie, a do tego korzysta z wysoce profesjonalnego sprzętu.
Dotychczasowe realizacje zostały przedstawione na stronie internetowej firmy. Można tam też znaleźć również opinie klientów. Przedsiębiorstwo wykonuje zlecenia zarówno dla prywatnych odbiorców, jak i podmiotó... więcej »

Dodano 16 lipca 2021 12:57

👁 248 (0,23 dziennie)

IST GROUP Rafał Soboczyński

instalacje elektryczne gdańsk

Lubelska 43c, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

-Modernizacja i konserwacja istniejących instalacji
-Nowoczesne instalacje elektryczne,
-Instalacje komputerowe i internetowe,
-Instalacje odgromowe,
-Montaż przyłączy i rozdzielni elektrycznych,
-Instalacje alarmowe, domofony oraz monitoring... więcej »

Dodano 18 stycznia 2018 12:56

👁 749 (0,32 dziennie)

Vertis Investments Solutions Piotr Latek

Vertis Investments Solutions

Baśniowa, Nieporęt, Warszawa (mazowieckie)

Promowany serwis www opisuje niezwykle urozmaiconą ofertę położonej w Nieporęcie firmy Vertis Investments Solutions. Należy do niej między innymi DuoTherm. Do jej zadań należy projektowanie instalacji wewnętrznych przy użyciu rekuperatorów i pomp ciepła. W ramach montowania instalacji przedsiębiorstwo proponuje niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe i instalacje gazowe. Zawodowcy zajmują się wykonywaniem audytów energetycznych.... więcej »

Dodano 27 listopada 2012 11:10

👁 2249 (0,53 dziennie)

Dedaltech

Aniołowska 20, Częstochowa (śląskie)

Dedaltech to firma funkcjonująca na terenie Częstochowy, która specjalizuje się w budowie, naprawie oraz modernizacji instalacji wodno-kanalizacyjnych, Nasza firma świadczy kompleksową opiekię nad systemami wodno-kanalizacyjnymi, eliminując wszystkie awarie i problemy, które mogą się pojawić. Oferujemy szeroki zakres usług zarówno dla Klientów prywatnych, jak i firmowych oraz instytucji publicznych. Nasi doświadczeni pracownicy to eksperci w zakresie hydrauliki, którzy nie tylko zajmują się eli ...... więcej »

Dodano 24 października 2023 11:41

👁 36