Dodaj firmę Zaloguj się

23 października 2020 11:24
👁 212 (0,16 dziennie)

www.stalnierdzewna.biz

KONTAKT

www.stalnierdzewna.biz

www.stalnierdzewna.biz

Morska 56
75-234 Koszalin, zachodniopomorskie

NIP: 6691624395

MAPA
O NAS

Zakład Produkcyjno - Usługowy Jan Maliszewski od przeszło 20 lat specjalizuje się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej. Wykonujemy: balustrady, poręcze, podjazdy dla niepełnosprawnych, zadaszenia, schody, wyroby ze stali kwasoodpornej, maszyny do lodów, meble gastronomiczne i inne. Nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, w związku z tym jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Zapewniamy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy więcej informacji i pełną propozycję.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
www.stalnierdzewna.biz Koszalin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

SOKON konstrukcje stalowe

Gen. J. Dąbrowskiego 32A/2, Gdynia (pomorskie)

Jest to specjalistyczna firma budowlana. Zajmują się konstrukcjami stalowymi zarówno ze stali węglowej i nierdzewnej jak i aluminium. W swojej ofercie mają między innymi balustrady schodowe, barierki okienne i balkonowe, poręcze, schody, bramy i ogrodzenia, pomosty techniczne, rurociągi, daszki podkonstrukcje pod urządzenia, balkony stalowe prefabrykowane i wiele innych. Sokon konstrukcje to doświadczona kadra i świetni brygadziści. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z ofertą na naszej st ...... więcej »

Dodano 8 lutego 2019 10:12

👁 818 (0,42 dziennie)

Spawexpert

Murzynowskiego 6/13, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPAWEXPERT Zakład Handlowo-Usługowy Export-Import jako producent wyrobów ze stali nierdzewnej, niezwykle się stara, by Klienci byli zadowoleni. Dobro naszych Klientów jest dla nas kwestią najwyższej wagi. Oddając swoje zamówienie w nasze ręce, mają Państwo gwarancję otrzymania wysokiej jakości produktów w określonym terminie. Sprawdźcie naszą ofertę już dziś!... więcej »

Dodano 6 sierpnia 2019 07:00

👁 347 (0,2 dziennie)

Maszyny do lodów Dariusz Drozdowski

Rytro 561, Rytro, Nowy Sącz (małopolskie)

Oferta Maszyny do lodów Dariusz Drozdowski jest na tyle duża żeby każdy klient mógł znaleźć dokładnie to, co jest mu najbardziej potrzebne. Ta firma polega na najbardziej znanych markach, dlatego przygotowuje takie automaty, które wytrzymują trudy swojej pracy i nie sprawiają żadnych problemów. Wybierając takie maszyny stawiamy przede wszystkim na zysk ze sprzedaży lodów. Oni we wszystkim skutecznie pomagają.... więcej »

Dodano 24 listopada 2019 09:11

👁 174 (0,11 dziennie)

LUX METAL Marek Florczyk

Bychowska 55, Warszawa (mazowieckie)

Luxmetal przyjmuje indywidualne zamówienia na wykonanie nierdzewnych produktów oraz komponentów mosiężnych i stalowych. Firmie można zlecić produkcję wyrobów spełniających określone wymagania, mając pewność precyzji i wysokiej jakości uzyskanych efektów. To możliwe, ponieważ przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym sprzętem i wysoko wykwalifikowaną kadrą.... więcej »

Dodano 6 lipca 2021 13:14

👁 127 (0,12 dziennie)

FORGIS

Wyroby hutnicze ze stali

ul. Towarowa 26, Jasło (podkarpackie)

FORGIS to przedsiębiorstwo usługowo-handlowe oferujące szeroki zakres usług takich jak:
- wycinanie strumieniem wody,
- toczenie,
- szlifowanie,
- frezowanie,
- wycinanie laserowe,
- gięcie blach.

Posiadamy w ofercie najwyższej jakości produkty wykonane ze stali nierdzewnej:
- spawane balustrady ze stali nierdzewnej,
- pierścienie kuto-walcowane,
- obręcze tramwajowe,
- pojedyncze elementy balustrad nierdzewnych.

Firma FORGIS to gwarancja fachowej obsługi, terminowej realizacji zleceń oraz ...... więcej »

Dodano 30 stycznia 2019 09:50

👁 605 (0,31 dziennie)

Stainless Europe Sp. z o.o.

Boryńska 4, Żory (śląskie)

Zapraszamy serdecznie do naszego internetowego sklepu z wyrobami z armatury nierdzewnej. Produkty ze stali są potrzebne w wielu gałęziach przemysłowych i znajdują wobec tego zastosowanie w miejscach, które wymagają spełnienia określonych parametrów. W ofercie sklepu znajduja się m.in: pręty, kolana bezszwowe, rury, tuleje bezszwowe, trójniki, kołnierze, redukcje itd. Oferujemy produkty najwyższej jakości i co najważniejsze wytrzymałe, co jest bardzo istotne. Wyroby z armatury nierdzewnej są sprz ...... więcej »

Dodano 10 sierpnia 2021 11:24

👁 141 (0,14 dziennie)

Stainless Europe Sp. z o.o.

Boryńska 4, Żory (śląskie)

Stainless Europe to internetowa sprzedaż wyrobów z armatury nierdzewnej. Oferta sklepu obejmuje powszechnie stosowane wyroby z armatury nierdzewnej. Firma Stainless Europe jest jedną z kluczowych hurtowni stali w Polsce a jej wyroby cieszą się uznaniem także w Europie. W ofercie między innymi: kołnierze nierdzewne, redukcje koncentryczne, rury i tuleje bezszwowe, blachy, kątowniki, profile, pręty i wiele innych. Produkty są wysokiej jakości a do tego bardzo wytrzymałe. Zapoznaj się z asortymente ...... więcej »

Dodano 2 września 2021 06:57

👁 166 (0,17 dziennie)

Liron Polska

Producent maszyn do lodów.

Plac Kosynierów 26, Książ Wielkopolski (wielkopolskie)

Liron Polska to polski zakład produkując maszyny do lodów. Bazuje na
doświadczeniu zespołu polskich inżynierów. Łączy ich wiedzę i umiejętności z praktycznym doświadczeniem ze sprzedaży lodów.
Za polskim hitem eksportowym stoi niepowtarzalny proces produkcyjny. Automaty przechodzą wielostopniowy proces wdrożeniowy. Na wstępie przechodzą testy w fabryce, następnie w naszych lodziarniach, by trafić do sieci franczyzowej. Dopiero po przejściu wszystkich etapów, udoskonalone maszyny trafiają do kli ...... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2020 06:31
Aktualizacja 27 kwietnia 2020 08:35

👁 354 (0,24 dziennie)