Dodaj firmę Zaloguj się

 

Dulakowo Łukasz Andrusz

Kraków

📞 🌐 📧

6 czerwca 2019 12:36
👁 213 (0,12 dziennie)

Firma Dulakowo Łukasz Andrusz Kraków

Dulakowo Łukasz Andrusz

KONTAKT

Dulakowo Łukasz Andrusz

ul. Powstańców Wielkopolskich 18
33332 Kraków, małopolskie
MAPA
O NAS

Nazywam się Łukasz Andrusz, jestem dyplomowanym Osteopatą mam przyjemność zaprosić Cię do naszej placówki fizjoterapii w Krakowie. Mój zespół to idealnie dobrani lekarze z licznym doświadczeniem w branży fizjoterapii, terapii oraz osteopatii ginekologicznej. Świadczymy obszerny zakres usług terapii w procesie powrotu do formy.

Moja przychodnia Dulakowo przeprowadza usługi medyczne zgodnie z najnowocześniejszą informacją naukową oraz medyczna. Fizjoterapie stosujemy również, jako uzu

Nazywam się Łukasz Andrusz, jestem dyplomowanym Osteopatą mam przyjemność zaprosić Cię do naszej placówki fizjoterapii w Krakowie. Mój zespół to idealnie dobrani lekarze z licznym doświadczeniem w branży fizjoterapii, terapii oraz osteopatii ginekologicznej. Świadczymy obszerny zakres usług terapii w procesie powrotu do formy.

Moja przychodnia Dulakowo przeprowadza usługi medyczne zgodnie z najnowocześniejszą informacją naukową oraz medyczna. Fizjoterapie stosujemy również, jako uzupełnienie środków farmakologicznych i operacji neurologicznych. W zależności od potrzeby Twój lekarz prowadzący wybierze odpowiednia terapię leczniczą. Osteopatia zatem nie tylko pomaganie to również trafna i całościowa diagnoza stanu zdrowia organizmu pacjenta.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 34.239.176.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Dulakowo Łukasz Andrusz Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Curatum Janusz Kuryłko

Przychodnia Rehabilitacyjna

Na Stoku 53, Kraków (małopolskie)

Znani lekarze udzielają wizyt z aspektu systemu motorycznego oraz medycyny sportowej, gwarantujemy skuteczne leczenie rehabilitacyjne również programy terapii dobrany do potrzeb chorego. Nasze centrum Rehabilitacja Kraków zaistniało w 2014 roku.
Centrum Lekarskie Curatum to miejsce o największym standardzie pomocy medycznych, mające wysokiej jakości sprzęt, a dodatkowo wysoko wykwalifikowany personel
Zapraszamy na własną bogatą w dane stronę internetową o chorobach także o tym, jak potrafimy je ...... więcej »

Dodano 18 czerwca 2019 12:57

👁 274 (0,15 dziennie)

Stacja Zdrowie S.C. - Fizjoterapia Kraków

plac Szczepański 3, Kraków (małopolskie)

Fizjoterapeutka Marta Sutkowska oraz fizjoterapeuta Konrad Węgliński stanowią Stację Zdrowie - punkt rehabilitacji w Krakowie, który znany jest wszystkim pacjentom, którzy mają komplikacje wymagające pomocy profesjonalnych rehabilitantów. Duże zaangażowanie w proces terapii rehabilitacyjnej każdego pacjenta, ogromna empatia, doświadczenie, zdolności oraz profesjonalny sprzęt i nowatorskie podejście do prowadzenia terapii - to wyróżnia Stację Zdrowie z Krakowa na tle innych rehabilitantów. Gorąco ...... więcej »

Dodano 7 lutego 2021 08:14

👁 172 (0,14 dziennie)

SPORT-MED

Zygmunta Miłkowskiego 11A, Kraków (małopolskie)

Uprawiasz regularnie sporty i odczuwasz dolegliwości bólowe? Czy znasz zatem placówkę Sport-Med specjalizującej się m.in. w ortopedii i medycynie sportowej? Sport-Med to nowoczesny ośrodek specjalizujący się w takich dziedzinach jak: ortopedia, fizjoterapia, medycyna sportowa, reumatologia, podologia. Placówka wykorzystuje w leczeniu urazów sportowych i stanów związanych m.in. ze starzeniem i zwyrodnieniem np. kręgosłupa komórki macierzyste pacjenta, co daje wyraźną poprawę leczenia. Ośrodek sta ...... więcej »

Dodano 16 lutego 2023 11:52

👁 44

KLINIKA KRAKOWSKA Kolonoskopia kraków

Mehoffera, Kraków, Katowice (śląskie)

Propozycja Kliniki Krakowskiej obejmuje całościową opiekę zdrowotną od profilaktycznych, podstawowych porad lekarskich świadczonych przez lekarzy internistów, po konsultacje lekarzy specjalistów, poradnię medycyny pracy, medycyny sportowej, poradnię rehabilitacyjną, medycynę podróży oraz pełen zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej. Dzięki wieloletniej obecności na rynku całkowicie poznaliśmy specyfikę branży medycznej, zapewniamy zaawansowaną diagnostykę, dysponujemy najnowocześniejszym ...... więcej »

Dodano 14 lutego 2013 09:35

👁 3841 (0,93 dziennie)

Gabinet Ortopedii i Rehabilitacji Bartłomiej Dobosz

Osiedle Złotej Jesieni 15c/13, Kraków (małopolskie)

Serdecznie zapraszamy wszystkich pacjentów do odwiedzenia gabinetu na osiedlu Złotej Jesieni 15c/13 w Krakowie, który prowadzi ortopeda Bartłomiej Dobosz. W gabinecie przeprowadzane są różnorodne konsultacje medyczne, badania USG oraz zabiegi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o realizowanych przez doktora usługach zapraszamy do odwiedzenia strony http://ortopedakrakow.com/... więcej »

Dodano 29 listopada 2018 11:59

👁 428 (0,21 dziennie)

Neurosfera

Lekarz Neurolog

Mariana Markowskiego 4/1A, Kraków (małopolskie)

Neurosfera to miejsce, gdzie skorzystasz z profesjonalnej pomocy medycznej, głównie z zakresu neurologii. Skuteczne leczenie, szybka diagnoza! Zapoznaj się z ofertą i już dziś umów się na wizytę.... więcej »

Dodano 31 stycznia 2022 08:09

👁 93

Stacja Zdrowie - Fizjoterapia Kraków

plac Inwalidów 8/3, Kraków (małopolskie)

Stacja Zdrowia to gabinet fizjoterapeutów, którzy od lat pomagają pacjentom na obszarze Krakowa oraz okolic. Kolosalne doświadczenie, którym cechują się fizjoterapeuci Konrad Węgliński i Marta Sutkowska pozwala pomóc każdemu pacjentowi - profesjonalnie, zawsze z współodczuwaniem do pacjenta oraz w rozsądnej cenie.... więcej »

Dodano 11 maja 2019 04:20

👁 319 (0,17 dziennie)

Michał Bojko Fizjoterapeuta i Osteopata

Królowej Jadwigi 195, Kraków (małopolskie)

Firma Fizjoterapeuta Michał Bojko z Krakowa oferuje usługi z zakresu fizjoterapii i osteopatii. Założyciel, magister fizjoterapii i dyplomowany osteopata Michał Bojko, jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i Akademii Osteopatii oraz wykładowcą na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum. Firma zajmuje się leczeniem bólu pleców, rehabilitacją po operacjach oraz terapiami dostosowanymi do potrzeb pacjentów.

Michał Bojko stawia na indywidualne podejście do każdego pacjent ...... więcej »

Dodano 13 marca 2024 07:17

👁 26

Move Center - fizjoterapia, rehabilitacja Kraków

Zawiła 61A

Zawiła 61A, Kraków (małopolskie)

Move Center to profesjonalne centrum fizjoterapii i rehabilitacji. Jesteśmy doświadczonym zespołem fizjoterapeutów, którzy pomagają zarówno zawodowym sportowcom, osobom aktywnym fizycznie, jak również amatorom i początkującym na drodze sportu i ćwiczeń. Oferujemy także treningi indywidualne pod okiem fachowego trenera osobistego. Działamy na terenie Krakowa. Zapraszamy!... więcej »

Dodano 16 czerwca 2021 06:48

👁 141 (0,13 dziennie)

KONSULT Mirosław Pieróg

Jana Matejki, Leżajsk (podkarpackie)

Na prezentowanej witrynie zamieszczono informacje dotyczące firmy Madi Rehabilitacja. Proponujemy szereg zabiegów rehabilitacyjnych przeprowadzanych w domu pacjenta. Zajmujemy się leczeniem bólu kręgosłupa, pleców, bólów reumatycznych, dyskopatii, rwy kulszowej, skoliozy itd. W ramach usług rehabilitacyjnych proponujemy terapię manualną, masaż oraz ćwiczenia. Stosujemy skuteczne metody terapeutyczne, takie jak metoda McKenziego. Zajmujemy się między innymi fizykoterapią, kinesiotapingiem.... więcej »

Dodano 7 grudnia 2012 08:39

👁 3000 (0,71 dziennie)