Dodaj firmę Zaloguj się

 

Mechanik 24h Kraków

Holl Trade

Kraków

📞 🌐 📧

25 stycznia 2023 12:59
👁 57

Firma Holl Trade Kraków

Holl Trade

Mechanik 24h Kraków

KONTAKT
MAPA
O NAS

Jesteśmy firmą oferującą usługę, którą jest mobilny mechanik Kraków. Świadczymy w sposób fachowy działania takie jak auto laweta Kraków, a jeśli potrzebny jest Ci mechanik 24h Kraków, również zachęcamy do skontaktowania się z nami. W naszej działalności stosujemy tylko wysokiej klasy narzędzia i zatrudniamy wykwalifikowanych speców. Dzięki temu prowadzona przez nas pomoc drogowa Kraków cieszy się pozytywnymi opiniami kierowców. Zachęcamy do wyszukania naszej witryny www i zaznajomienia się z zakresem realizowanych usług.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.83.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Holl Trade Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

INSPECT CAR ROBERT KRZYŻEK

Na Załęczu 1d, Kraków (małopolskie)

Pomoc Drogowa Kraków - Szybkość, Profesjonalizm, Bezpieczeństwo
Znajdowanie się w sytuacji awaryjnej na drodze może być stresujące. Nasza firma zapewnia profesjonalną i szybką pomoc drogową w Krakowie i okolicach. Oferujemy kompleksowe usługi holowania, naprawy awarii na miejscu, dowóz paliwa, wymianę opon i wiele innych. Działamy non-stop, aby zapewnić Ci wsparcie w każdej sytuacji. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie holowania i pomocy drogowej, co gwarantuje, że Twoje auto będzie w dobrych rękac ...... więcej »

Dodano 14 grudnia 2023 19:11

👁 61

Pomoc drogowa CARO FHU

Zastów 1, Zastów, Kraków (małopolskie)

Potrzebujesz lawety? Zdarzył Ci się wypadek i potrzebna Ci naprawa auta? Nasza firma świadczy tego typu usługi. Jesteśmy firmą, która świadczy profesjonalne usługi związane z pomocą drogową. Należy do nich: holowanie pojazdów, profesjonalne usuwanie wgnieceń na samochodach, blacharstwo i lakiernictwo, serwis samochodowy, powypadkowe naprawy bezgotówkowe. Działamy profesjonalnie i solidnie. Posiadamy sprzęt wysokiej jakości, a lawetę pojazdów udostępniamy przez 24 h na dobę. Zainteresowanych odsy ...... więcej »

Dodano 11 czerwca 2018 09:45

👁 565 (0,26 dziennie)

Pomoc drogowa Kraków Gruszka 24

Świetlista 1, Kraków (małopolskie)

Gruszka Pomoc Drogowa to synonim szybkości i skuteczności na drodze. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gwarantując błyskawiczną reakcję na Twoje potrzeby. Holowanie pojazdów, naprawy, czy dostarczanie paliwa - z nami każda sytuacja na drodze zostanie rozwiązana profesjonalnie. Bez względu na rodzaj problemu - zapraszamy do kontaku. Służymy pomocą!... więcej »

Dodano 28 grudnia 2023 13:20

👁 27

AM Auto Pomoc

Holowanie Auta Kraków

Mała Góra 14c/73, Kraków (małopolskie)

Firma AM Auto gwarantuje kompleksową pomoc drogową dla kierowców na terenie Krakowa, którzy są w trudnej sytuacji. Dojazd na miejsce zdarzenia podejmowany jest już w ciągu kwadransa od zgłoszenia. Firma działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.W ramach pomocy drogowej przedsiębiorstwo AM Auto zajmuje się na przykład: holowaniem, wyciąganiem z rowu i awaryjnym odpalaniem. Mamy także możliwość wynajmu lawety. ... więcej »

Dodano 12 sierpnia 2020 08:32

👁 436 (0,31 dziennie)

Pomoc Drogowa Frąc

Włóczków 6, Kraków (małopolskie)

Pomoc drogowa Frąc oferuje profesjonalny całodobowy serwis pomocy drogowej obejmujący szereg usług przeznaczonych dla kierowców z Krakowa i okolic. Przedsiębiorstwa działa również na autostradzie A4. Klienci mogą skorzystać z holowania uszkodzonego pojazdu, diagnostyki komputerowej w miejscu awarii, dowozu paliwa, awaryjnego otwierania pojazdy czy wymiany kół lub opon.... więcej »

Dodano 8 listopada 2021 09:18

👁 95

Pomoc drogowa 24h Kraków

Kraków

Księcia Józefa 118, Kraków (małopolskie)

Kiedy nasz samochód odmawia posługi na trasie wówczas czasami jest to dla nas najzwyczajniej w świecie katastrofa - najgorsze, co może nam się przytrafić. Kiedy bowiem wyjeżdżamy w drogę mamy za cel dotrzeć w wyznaczone miejsce, a nie odnaleźć się gdzieś w szczerym polu czy także w jakieś miejscowości, w której nie mamy nic do załatwienia. Przymusowy postój to nic miłego. Kiedy tak właściwie sytuacja jest poważna potrzebna będzie nam pomoc. W owym czasie przyda się pomoc drogowa. Pomoc drogowa 2 ...... więcej »

Dodano 13 czerwca 2019 10:13

👁 218 (0,12 dziennie)