Dodaj firmę Zaloguj się

 

Instytut Wspierania Rozwoju

Kraków

📞 🌐 📧

22 lipca 2023 14:13
👁 42

Firma Instytut Wspierania Rozwoju Kraków

Instytut Wspierania Rozwoju

KONTAKT

Instytut Wspierania Rozwoju

Żwirki i Wigury 31/2
31-465 Kraków, małopolskie

NIP: 9450001300

MAPA
O NAS

Jesteśmy zespołem doświadczonych psychologów, terapeutów i coachów z Krakowa, którzy połączyli swoje siły, aby zapewnić kompleksowe wsparcie osobom potrzebującym. Oferujemy konsultacje psychologiczne, psychoterapię, coaching i warsztaty rozwojowe w Krakowie i online. Prowadzimy szkolenia psychoedukacyjne dla firm i szkół z zakresu inteligencji emocjonalnej, komunikacji, zdrowia psychicznego i samoakceptacji. Jeśli szukasz psychologa, terapeuty, coacha lub chcesz wziąć udział w warsztatach rozwojowych w Krakowie, zapraszamy do naszego centrum. Nasi specjaliści z pasją i zaangażowaniem pomogą Ci osiągnąć harmonię i sukces w życiu osobistym i zawodowym. Psycholog Kraków, Psychoterapia Kraków, Centrum coachingu, warsztaty rozwojowe Kraków.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.83.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Instytut Wspierania Rozwoju Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Ośrodek Psychoterapii Empatia

Głogowska 47d/1, Poznań (wielkopolskie)

Prywatny ośrodek psychoterapii skupiający grupę psychologów, psychoterapeutów i współpracujących specjalistów: dietetyka, neurologopedę i specjalistę terapii uzaleznień. Prowadzimy psychoterapię dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży a także rodzin. Zajmujemy się m.in. terapią zaburzeń osobowości, depresji, problemów małżeńskich, problemów w relacjach, zaburzeniami jedzenia, uzaleznieniami, rozwojem osobistym. Prowadzimy warsztaty psychologiczne.... więcej »

Dodano 3 listopada 2016 09:06

👁 1556 (0,56 dziennie)

Instytut Psychoterapii Progres

Jagielska lok. 63A/16, Warszawa (mazowieckie)

Magdalena Nagalska jest doświadczonym psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą i psychoonkologiem. Specjalizuje się w pomocy każdemu, kto przeżywa trudne chwile i potrzebuje wsparcia w poradzeniu sobie z emocjami. Pomaga wprowadzić odpowiednie zmiany w życiu oraz osiągnąć sukces w każdej jego sferze - w pracy, relacjach z bliskimi lub w związku. Oferuje konsultacje indywidualne, dla par, jak również interwencje kryzysowe. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualne, zapewniając odpowiedni ...... więcej »

Dodano 10 grudnia 2021 09:03

👁 109 (0,12 dziennie)

Gabinet Psychologiczny Anna Krzysztofowicz-Wesołowska

ul. Studencka 6/9, Kraków (małopolskie)

Gabinet Psychologiczny Anna Krzysztofowicz-Wesołowska to miejsce, gdzie można skorzystać z pomocy i terapii psychologicznej. Jeżeli poszukujesz dobrego psychologa lub dobrego psychoterapeuty, zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez Gabinet Psychologiczny Anny Krzysztofowicz-Wesołowskiej. Proponowana jest profesjonalna psychoterapia i terapia psychologiczna. Doświadczony psycholog i terapeuta – Anna Krzysztofowicz-Wesołowska zajmuje się m.in. leczeniem nerwic, depresji, kryzysu emocjonalnego, za ...... więcej »

Dodano 2 maja 2016 20:14

👁 2232 (0,75 dziennie)

MOJAPSYCHOTERAPIA.PL Psychoterapeuta Mgr Paweł Potoniec

Bałtycka 2, Kraków (małopolskie)

Nie możesz poradzić sobie z utratą bliskiej osoby? Dokucza Ci samotność, brak pewności siebie? A może przeżywasz inne trudności, z którymi nie wiesz, jak sobie poradzić? Psychoterapia to idealne rozwiązanie w takich sytuacjach. Centrum Psychoterapii Integratywnej w Krakowie to profesjonalna pomoc psychoterapeutyczna. Tutaj możesz skorzystać z: psychoterapii indywidualnej, psychoterapii dla par, warsztatów tematycznych, szkoleń rozwojowych, psychoterapii Skype, coachingu dla firm. Psychoterapeuta ...... więcej »

Dodano 2 lutego 2024 09:18

👁 46

Centrum Terapii Psyche

Tyszkiewicza 11/8, Warszawa (mazowieckie)

Centrum Terapii Psyche w Warszawie - to profesjonalna placówka psychologiczna, która oferuje wszechstronne usługi terapeutyczne dla osób w każdym wieku. Nasze centrum skupia się na dostarczaniu indywidualnie dostosowanej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej, mającej na celu wspieranie klientów w przezwyciężaniu trudności emocjonalnych i psychicznych.

Składający się z doświadczonych psychoterapeutów i psychologów zespół wykorzystuje różnorodne, sprawdzone metody pracy, aby każdy pacjent ...... więcej »

Dodano 9 grudnia 2023 21:50

👁 163 (0,84 dziennie)

CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM

Poradnie Psychologiczne

ul. Kościuszki, Toruń (kujawsko-pomorskie)

CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM oferuje pomoc dla:
dorosłych
dzieci i młodzieży... więcej »

Dodano 22 lipca 2013 10:10

👁 2697 (0,68 dziennie)

Gabinet Psychoterapii M-PATIA

Samochodowa 2/13, Warszawa (mazowieckie)

M-PATIA to gabinet psychologiczny prowadzony na terenie Mokotowa w Warszawie przez dobrego psychologa. Z wsparcia mogą skorzystać osoby dorosłe, które mają problemy w życiu prywatnym lub zawodowym. Najczęściej do poradni psychologicznej mieszczącej się w Warszawie trafiają osoby, u których zdiagnozowano depresję, fobie czy lęki. Psycholog proponuje także doraźną pomoc psychologiczną w stresujących sytuacjach czy też po traumatycznych przeżyciach, takich jak m.in. rozwód lub choroba czy śmierć bl ...... więcej »

Dodano 16 grudnia 2021 14:24

👁 173 (0,19 dziennie)

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Katarzyna Stadejek

Gabinet psychoterapii

I Armii Wojska Polskiego, Lublin (lubelskie)

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Katarzyna Stadejek oferuje psychoterapię indywidualną, diagnozę i pomoc psychologiczną, doradztwo zawodowe oraz szkolenia miękkie. Pomoc jest oferowana w następującym zakresie: depresja, myśli samobójcze, zespoły lękowe, wybuchy niekontrolowanych emocji, stres, przemęczenie, trudności adaptacyjne, strata, choroba, dolegliwości psychosomatyczne, trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji. Ponadto oferuję konsultacje i diagnozę psycholog ...... więcej »

Dodano 20 września 2012 12:57

👁 3220 (0,75 dziennie)

Poradnia psychologiczna dla dzieci Agata Brzezińska

Gabinet psychologiczno - terapeutyczny dla dzieci i młodzieży

ul. Poranna 41/3, Wrocław (dolnośląskie)

Potrzebujesz fachowej pomocy psychoterapeutycznej dla dziecka w mieście Wrocław? Zachęcamy do sprawdzenia oferty gabinetu psychoterapii dla dzieci prowadzonego przez doświadczoną panią psycholog Agatę Brzezińską. Terapia dzieci prowadzona jest przede wszystkim w zakresie wybuchowych zachowań, problemów emocjonalnych, zbyt dużej potrzeby ruchu albo trudności w edukacji.... więcej »

Dodano 9 października 2017 10:21

👁 877 (0,36 dziennie)

PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA RADOSŁAW LESZCZYŃSKI

Strzelców Bytomskich 1/18, Bytom (śląskie)

Borykasz się z trudną sytuacją życiową? Utraciłeś bliską Ci osobę i potrzebujesz pomocy? Umów się na konsultacje do psychologa Radosława Leszczyńskiego. Pan psycholog ma bardzo duże doświadczenie i posiada też szerokie kwalifikacje. Doświadczenie zdobyte zostało pracą w wielu różnych miejscach. Do psychologa można zgłosić się w sytuacji np.: ciężkiej choroby, rozwodu, śmierci bliskiej osoby, trudnej sytuacji rodzinnej. Pan psycholog pomaga dorosłym oraz młodzieży w różnych problemach. W ofercie: ...... więcej »

Dodano 8 lutego 2021 12:00

👁 268 (0,22 dziennie)