Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Klimatools

Liszki Kraków

📞 🌐 📧

23 czerwca 2021 06:35
👁 146 (0,16 dziennie)

Firma Klimatools Kraków

Klimatools

KONTAKT
MAPA
O NAS

Małopolska firma KLIMATOOLS oferuje usługi z zakresu doboru oraz montażu klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła. Odbiorcami są tutaj osoby prywatne, przedsiębiorcy i różnego rodzaju instytucje. Marka proponuje także wsparcie przy zaprojektowaniu oraz instalacji chłodni czy mroźni dla przedstawicieli branży gastronomicznej. Na prowadzonej stronie udostępniono liczne zdjęcia przedstawiające zrealizowane projekty. Pracownicy chętnie odpowiedzą na dodatkowe pytania oraz omówią szczegóły współpracy.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 34.229.63.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Klimatools Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Zefir Klimatyzacja

os. Dywizjonu 303 14/162, Kraków (małopolskie)

Dzięki temu nasze urządzenia są ekonomiczne oraz niezawodne. Proponujemy produkty znanych marek takich jak na przykład: LG, TOSHIBA, SAMSUNG. Oprócz wentylatorów i klimatyzatorów sprzedajemy też nagrzewnice, kurtyny powietrza, pompy ciepła. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najistotniejsza, dlatego zapewniamy całościową obsługę: projektujemy, dostarczamy, montujemy, robimy regularne konserwacje urządzeń, a także oferujemy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.... więcej »

Dodano 18 lipca 2018 11:03

👁 548 (0,28 dziennie)

G7PRO

6792447776, Kraków (małopolskie)

Firma G7PRO z Krakowa zajmuje się projektowaniem i sprzedażą rozwiązań z zakresu klimatyzacji, rekuperacji i oczyszczania powietrza. Proponuje innowacyjne, wydajne i niezawodne urządzenia marki LG, Panasonic, Samsung bądź Daikin. W asortymencie dostępne są też oczyszczacze powietrza i różnego typu filtry - jonizacyjne, elektrostatyczne, absolutne, węglowe, jak i apatytowe. W zakres oferowanych usług wchodzi doradztwo, instalację, a także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.... więcej »

Dodano 5 sierpnia 2021 08:49

👁 134 (0,16 dziennie)

PALMER Sp. z o.o.

klimatyzatory Kraków, pompy ciepła, montaż, serwis, dystrybucja

ul. Myślenicka 95, Kraków (małopolskie)

Palmer to przedsiębiorstwo zajmujące się klimatyzacjami, wentylacjami oraz systemami grzewczymi. Posiada pomad 14-letnie doświadczenie, dzięki czemu świadczy swoje usługo na najwyższym poziomie, a dodatkowo ciągle się rozwija.... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2019 09:29

👁 254 (0,16 dziennie)

Instal - Tech Teresa Budziaszek

instaltech-krakow.pl, Budzyń 93, Liszki, Kraków (małopolskie)

Firma Instal-Tech wykonuje profesjonalne usługi chłodniczo-klimatyzacje. Oferujemy skuteczne i dopasowane indywidualnie rozwiązania dla gospodarstw domowych oraz dla małych i dużych przedsiębiorstw. Działamy na terenie całej Polski. Oferujemy urządzenia uznanych światowych marek Toshiba, Mitsubishi, Samsung, LG. W ramach kompleksowej obsługi przygotowujemy indywidualny projekt, zapewniamy wszystkie urządzenia i wykonujemy szybki i fachowy montaż. Wieloletnie doświadczenie pozwala na bardzo spraw ...... więcej »

Dodano 1 kwietnia 2021 10:03

👁 169 (0,17 dziennie)

KONKRET Marcin Tworek

Kornela Makuszyńskiego 15, Kraków (małopolskie)

Firma KONKRET jest jedną z najdłużej działających firm handlowo-usługowych w Polsce w branży klimatyzacji i wentylacji. Główną gałęzią firmy jest dobór, sprzedaż i montaż klimatyzacji w Krakowie. Warto dodać, że pracownicy opisywanej firmy świadczą również usługi z zakresu serwisu urządzeń różnych producentów. ... więcej »

Dodano 14 lutego 2023 04:09

👁 34

ATC KLIMA - Klimatyzacja Kraków

Kielnik 15, Sadowie, Kraków (małopolskie)

ATC Klima to firma z Krakowa, która na terenie miasta oraz okolic od wielu lat wspomaga Klientom z obrębu serwisu, montażu i renowacji klimatyzacji i wentylacji. Do każdego Konsumenta oraz zlecenia przystępujemy indywidualnie, proponując pomyślne warunki współpracy i zawsze kompetentną pomoc z zakresu klimatyzacji.... więcej »

Dodano 11 maja 2019 04:40

👁 236 (0,14 dziennie)

OK Klima

Montaż i serwis klimatyzacji Kraków

Królewska 57, Kraków (małopolskie)

Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu i serwisie klimatyzacji dla klientów indywidualnych i biznesowych. Nasza ekipa składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zawsze stawiają na jakość i innowacyjne rozwiązania. Oferujemy kompleksowe usługi, w tym doradztwo, projektowanie, instalację oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu, zdrowia i oszczędności dzięki naszym energooszczędnym i cichym urządzeniom.... więcej »

Dodano 7 maja 2023 11:57

👁 32

KONKRET Marcin Tworek

Kornela Makuszyńskiego 15, Kraków (małopolskie)

Klimatyzacja staje się coraz bardziej popularna nie tylko w halach magazynowych, czy biurach. Szerokie grono osób również na terenie Krakowa korzysta z oferty firmy Klima Kraków, która zajmuje się zakładaniem klimatyzacji w stolicy województwa małopolskiego. W przypadku skorzystania z usług tej firmy zawsze można mieć gwarancję bardzo dobrze wykonanej pracy. ... więcej »

Dodano 23 stycznia 2023 04:49

👁 44

KlimaProfi - Klimatyzacja Kraków | Montaż Klimatyzacji

Montaż Klimatyzacji

Skowronia 3f, Kraków (małopolskie)

Klimatyzacja to urządzenie mechaniczne i elektryczne, które służy do regulacji temperatury w pomieszczeniach. Jest ona często stosowana w biurach, domach i budynkach użyteczności publicznej. Klimatyzacja pomaga w utrzymaniu pomieszczenia przed zbyt gorącym lub zbyt zimnym powietrzem. Klimatyzacja może pomóc utrzymać komfort ludzi w każdej porze roku.
Istnieje kilka różnych typów systemów klimatyzacyjnych. Obejmują one:
-Centralne systemy klimatyzacji: Systemy te mają jedną jednostkę centralną, ...... więcej »

Dodano 22 listopada 2022 08:47

👁 61