Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

4 grudnia 2023 15:25
👁 19

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

KONTAKT
MAPA
O NAS

Studia są bardzo ważnym momentem w życiu wielu osób, niezależnie od tego, w jakim są wieku, dlatego doskonale wiemy, jak dobór odpowiedniej uczelni i kierunku ma tutaj znaczenie. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, jeśli marzysz o tym, aby ukończyć studia na renomowanej uczelni jaką jest Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Zapraszamy do rekrutacji!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 35.175.201.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

gwsp

Racławicka, Chorzów (śląskie)

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości to pionierska uczelnia kształcąca przyszłych ekonomistów, analityków i managerów. Daje specjalistyczną znajomość teoretyczną, ale przede wszystkim stawia na rozmaite zajęcia doświadczalne będące wejściami do funkcji zawodowych. Szkoła oferuje studia I stopnia oraz podyplomowe zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zaocznym. Niemniej jednak GWSP to nie tylko studia, ale też mnóstwo bogatych szkoleń oraz kształceń.... więcej »

Dodano 4 maja 2015 11:06

👁 1156 (0,36 dziennie)

Tarbonus

firma szkoleniowa, wydawnictwo

Bociana 17, Kraków (małopolskie)

Nasza firma prowadzi szkoleni BHP, zawodowe oraz doszkalające. W naszej ofercie znajdą Państwo również do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych.... więcej »

Dodano 20 listopada 2020 12:48

👁 145 (0,12 dziennie)

Talent Hunters

Zwierzyniecka 18, Poznań (wielkopolskie)

Szukasz profesjonalnej współpracy, która zapewni Ci znalezienie wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników różnego szczebla? A może właśnie chcesz zmienić pracę, ale brakuje Ci pewności siebie i profesjonalnego zaplecza w postaci szkolenia, przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz specjalnego, personalnego audytu? Nasza agencja doradztwa zawodowego to zespół profesjonalistów, dla których zagadnienia kadrowe i rekrutacyjne nie mają żadnych tajemnic! Odwiedź naszą stronę internetową i przek ...... więcej »

Dodano 26 czerwca 2018 08:52

👁 436 (0,21 dziennie)

WSZ Kadry dla Europy

ul. Petera Mansfelda, Poznań (wielkopolskie)

Wyższa Szkoła Zawodowa „Kadry dla Europy” oferuje wysoki poziom nauczania na różnych kierunkach. Studia na naszej uczelni odbywają się w trybie dziennym i zaocznym. Rekrutujemy na licencjackie i inżynierskie studia pierwszego stopnia. Architektura i urbanistyka, ekonomia, pedagogika, turystyka i rekreacja, filologia to dziedziny, z zakresu których kształcimy. Oferta edukacyjna obejmuje także studia magisterskie na kierunku pedagogika. Prowadzimy również rozmaite warsztaty i studia podyplomowe.... więcej »

Dodano 7 grudnia 2012 13:47

👁 3002 (0,73 dziennie)

WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU - NATIONAL LOUIS UNIVERSITY z siedzibą w Nowym Sączu

Zielona 27, Nowy Sącz (małopolskie)

Nawet jeśli ktoś ukończył studia i wszedł na rynek pracy, istnieje wiele powodów, aby kontynuować naukę. Dzisiejsi profesjonaliści są nieustannie bombardowani nowymi technologiami, technikami i sposobami myślenia. Żaden przemysł nie jest odporny na zmiany. Zaskakujące jest, że wielu pracodawców i pracowników nie korzysta z możliwości edukacyjnych - decyzji, które mogą być dość szkodliwe dla kariery i rozwoju firmy. Jeśli interesują cię takie opcje jak psychologia, informatyka, zarządzanie, zapra ...... więcej »

Dodano 19 lutego 2022 11:01

👁 94

Przenikanie.com

Brzeska 18, Warszawa (mazowieckie)

Szukasz dobrego studia tatuażu w warszawie? Nie wiesz, które zasługuje na Twoją uwagę? Koniecznie sprawdź, co nasze studio tatuażu warszawa ma Ci do zaoferowania! Jesteśmy doświadczoną ekipą z wieloletnim stażem, więc możesz być pewny, że się nie zawiedziesz. Chciałbyś skorzystać z naszych usług? Zgłoś się do nas!... więcej »

Dodano 10 grudnia 2020 07:24

👁 165 (0,14 dziennie)

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

Uczelnia wyższa

Plac Powstańców Śląskich 1/201, Wrocław (dolnośląskie)

Studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe prowadzone w trybie online z wykorzystaniem metody e-learningu. W ofercie znajdują się m.in. takie kierunki jak: psychologia, pedagogika, prawo, finanse i rachunkowość, dietetyka, zarządzanie. Oferta jest dopasowana do aktualnych potrzeb rynku pracy, a programy dydaktyczne są oparte na najnowszych rozporządzeniach Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.... więcej »

Dodano 1 lutego 2023 08:33

👁 62

LeanSourcer

os. Szymanowskiego 17, Wieliczka (małopolskie)

LEANsourcer to grupa informatyków, jacy pomagają w tworzeniu frontendu oraz backendu w przeróżnych systemach informatycznych, oprogramowaniach, stronach oraz innych projektach, gdzie wymagane jest doświadczenie, kreatywność i olbrzymia wiedza z zakresu programowania. LEANsourcer to dobry adres, jeśli zależy Państwu na kooperacji z fachowymi programistami, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do codziennej pracy, a innowacyjne projekty traktują jak wyzwanie i możliwość na udowodnienie swojeg ...... więcej »

Dodano 16 lutego 2021 09:30

👁 125 (0,11 dziennie)

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu

Wojska Polskiego 6, Sosnowiec (śląskie)

Dietetyka - poradnictwo, Wychowanie do życia w rodzinie, a także pielęgniarstwo – naukę na tych i innych kierunkach studiów zapewnia Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu. Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu gwarantuje kandydatom świetne przygotowanie do zawodu pielęgniarza, czy ratownika medycznego, elastyczny grafik i możliwość pogłębiania umiejętności w wielu dziedzinach. Kadra najlepszych wykładowców, dobrze wyposażona baza dydaktyczna, a także wygodna lokalizacja sprawiają, że Wyższa Szkoła Medyc ...... więcej »

Dodano 11 listopada 2017 12:20

👁 735 (0,32 dziennie)

ShiftMe Sp. z o.o.

ShiftMe

Oleska 7/206, Opole (opolskie)

ShiftMe oferuje nowoczesny system informatyczny, łączący pracownika z pracodawcą. Pracodawca może skorzystać z naszych usług rekrutacji, leasingu pracowników oraz zamówić zindywidualizowaną wersję naszej aplikacji. Pracownik natomiast ma możliwość korzystania z darmowej aplikacji, dzięki której znalezienie pracy będzie o wiele łatwiejsze niż dotychczas.... więcej »

Dodano 18 marca 2019 12:30

👁 288 (0,16 dziennie)