Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Hurtownia materiałów pakowych

Folie-Stretch

Lubawa

📞 🌐 📧

15 października 2019 08:07
👁 681 (0,43 dziennie)

Firma Folie-Stretch Lubawa

Folie-Stretch

Hurtownia materiałów pakowych

KONTAKT

Folie-Stretch

Hurtownia materiałów pakowych

Przemysłowa 11
14-260 Lubawa, warmińsko-mazurskie
MAPA
O NAS

Chcesz znaleźć folię, dzięki której zabezpieczysz towar transportowany przez zewnętrzną firmę? Skorzystaj z oferty firmy HOFFMAN STRETCH. W naszym asortymencie znajdują się folie stretch ręczne i maszynowe, folie jumbo, a także taśmy pakowe. Realizujemy zarówno zamówienia detaliczne, jak i od form, a naszym stałym kontrahentom oferujemy możliwość negocjacji warunków współpracy. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, dzięki którym możemy maksymalnie ograniczyć termin realizacji indywidualnych zamówień. Oferujemy jedynie polskie produkty, dzięki którym nasi Klienci mogą być pewni, że ładunek jest odpowiednio zabezpieczony i nie zostanie zniszczony w trakcie przewożenia. Proponowane przez nas folie stretch sprawdzają się zarówno przy zabezpieczaniu towarów wielkogabarytowych na paletach, jak i paczek o niewielkich rozmiarach. Zapraszamy do kontaktu!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.239.76.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Folie-Stretch Lubawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

pakomat.pl Jakub Śmiechowski

Przemysłowa 2, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Pakomat to lokalny wytwórca folii pakowych, taśm, toreb oraz kartonów. Od lat kładziemy nacisk na jakość produktów, które są niezbędne w jakiejkolwiek wysyłkowej jednostce gospodarczej. Kooperujemy z biznesmenami prowadzącymi punkty sprzedaży online, przedsiębiorstwami kurierskimi - zaufali nam również pracobiorcy hurtowni i magazynów, gdzie materiały pakowe również są niebezużyteczne. Duża jakość, mała cena, możliwość dopasowania zamówienia oraz zawsze prędka wysyłka - jeśli wypatrują Państwo w ...... więcej »

Dodano 17 listopada 2020 05:50

👁 168 (0,14 dziennie)

Pakart Sp. z o.o.

Główna 27, Psary, Wrocław (dolnośląskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Pakart Sp. z o.o. z siedzibą w Psarach w województwie dolnośląskim. Od wielu lat funkcjonujemy w branży, proponując naszym klientom najwyższej jakości artykuły do pakowania. W naszym asortymencie dostępne są taśmy pakowe, samoprzylepne oraz montażowe. Sprzedajemy także tektury, folie oraz worki na śmieci. Nasze produkty używane są w branży budowlanej, motoryzacyjnej, ogrodniczej, jak również w biurach, domach bądź przy przeprowadzkach.... więcej »

Dodano 19 marca 2021 12:40

👁 171 (0,16 dziennie)

"PROFOL" BIURO HANDLOWE WIESŁAW WĄSIEWICZ

Dystrybutor opakować foliowych

Wydawnicza 1/3, Łódź (łódzkie)

Dystrybutor opakowań foliowych działający na rynku łódzkim mający w ciągłej sprzedaży szeroką ofertę folii stretch i taśm spinających.... więcej »

Dodano 16 listopada 2018 06:19

👁 544 (0,28 dziennie)

Zakład Produkcji Folii "Efekt Plus" Sp. z o.o.

"Efekt Plus"

Rogoźnica, Głogów Małopolski (podkarpackie)

Zakład Produkcji Folii „EFEKT Plus” Sp. z o. o. to czołowy producent folii stretch metodą wylewu cast w Europie. Nasze działania prowadzone są w oparciu o wdrożone i certyfikowane systemy jakości: System Zarządzania Jakością ISO 9001 i System Zarzadzania Środowiskowego ISO 14001, co podkreśla wysoką dbałość firmy o jakość produkowanych wyrobów oraz dbałość o środowisko naturalne.

Produkcja folii stretch prowadzona jest od 2006 roku. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana k... więcej »

Dodano 20 listopada 2013 01:52

👁 3717 (0,99 dziennie)