Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Agronomik Polska Sp. z o.o.

Wino czerwone z winnicy Saint Vincent

Borów Wielki 57E, Nowe Miasteczko (lubuskie)

Zapraszamy do odwiedzin polskiej winnicy W Zielonej Górze, gdzie możesz skorzystać z degustacji win, kosztując najlepszego wina czerwonego oraz równie doskonałego białego wina wytrawnego w Polsce. Zapoznaj się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej i odwiedź sklep z winem w Zielonej Górze, aby poznać ten wyjątkowy smak doskonale skomponowanych i wyprodukowanych polskich win. Już dziś możesz zostać naszym partnerem, stać się kolejnym zadowolonym klientem i serwować nasze wina w gastronom ...... więcej »

Dodano 21 kwietnia 2023 05:47

👁 54

Agronomik Polska Sp. z o.o.

Borów Wielki 57E, Nowe Miasteczko (lubuskie)

 Winnica Saint Vincent specjalizuje się w profesjonalnej produkcji wina. W jej ofercie znajdują się nie tylko eleganckie zestawy prezentowe, ale również możliwość degustacji alkoholi. Jedną z jej głównych domen jest wino z białych winogron, które jest doceniane nawet przez największych smakoszy. Jej mocną stroną jest także wykwintne i wyjątkowe wino Riesling. ... więcej »

Dodano 8 lutego 2023 04:08

👁 49

FHU Tech-Bud

Borów Wielki 28, Nowe Miasteczko (lubuskie)

Tech-Bud to firma zajmująca się od 10 lat doradztwem, sprzedażą i montażem klimatyzacji oraz wentylacji. Ponadto firma Tech-Bud z czasem powiększyła swoją ofertę m.in. o pomy ciepła i instalacje fotowoltaiczne. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych jak również biznesowych i instytucjonalnych. Długoletnie doświadczenie i odpowiednia wiedzy zdobyta na licznych szkoleniach potwierdzona certyfikatami, pozwala na jak najlepsze wykonywanie prac montażowych przez Tech-Bud.... więcej »

Dodano 19 września 2019 21:49

👁 365 (0,23 dziennie)