Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

FHU Talaga

Narzędzia do cięcia, materiały ścierne, akcesoria poleskie

Kasinka Mała 517, Kasinka Mała, Limanowa (małopolskie)

Zapraszamy do naszego katalogu wyposażenia budowlanego oraz remontowego! Jesteśmy dumni z tego, że proponujemy szeroką gamę narzędzi oraz akcesoriów, które umożliwią Ci wykonywanie prac budowlanych oraz remontowych na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziesz nakrętki motylkowe, które są niezastąpione w wielu różnych projektach. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji, nakrętki motylkowe pozwalają na szybkie i łatwe mocowanie elementów bez konieczności używania narzędzi. Nakrętka motylkowa je ...... więcej »

Dodano 16 marca 2023 11:40

👁 13

Gomi

Gomi Gazy - dystrybucja gazów technicznych i ciekłego azotu

ul. Jabłoniecka 10,, Limanowa, Limanowa (małopolskie)

Jako Gomi Gazy zajmujemy się dystrybucją ciekłego azotu oraz gazów technicznych na terenie całej polski, zachowując terminy i bezpiecznie dostarczając tlen, CO2, mieszanki spawalnicze, hel balonowy, argon, propan butan i inne specjalistyczne gazy niezbędne w przemyśle. Zapraszamy do współpracy.... więcej »

Dodano 10 lutego 2023 15:42

👁 18

TommyShop

TommyShop - ubrania i dodatki damskie

Półrzeczki 187, Jurków, Limanowa (małopolskie)

Zakupy w TommyShop to sama przyjemność, dzięki tak różnorodnej ofercie tego sklepu internetowego znajdziesz wszystko co potrzebujesz a zapłacisz jedynie za jedną przesyłkę. Jeżeli chcesz odświeżyć swoją garderobe o nowe koszule, spodnie, marynarki, kurtki, płaszcze i wiele innych koniecznie sprawdź ofertę TommyShop.... więcej »

Dodano 10 lutego 2023 15:31

👁 50

Vileness

Vileness - biżuteria damska

Dobra 792, Dobra, Limanowa (małopolskie)

Vileness to nowoczesny sklep internetowy z akcesoriami i dodatkami dla Pań. W ofercie znajdziesz biżuterię, kolczyki, naszyjniki, bransoletki, opaski, zegarki i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w Vileness.... więcej »

Dodano 10 lutego 2023 15:27

👁 74

Limarent

Limarent - wypożyczalnia sprzętu budowlanego i narzędzi

Zamieście, Limanowa, Limanowa (małopolskie)

Wypożyczalnia maszyn budowlanych na terenie powiatu Limanowskiego - LIMARENT, oferujemy koparki, zwyżki, agregaty prądotwórcze i wiele innych specjalistycznych maszyn i narzędzi. Zapraszamy do współpracy, wspólnie ustalimy dogodne warunki współpracy. ... więcej »

Dodano 10 lutego 2023 15:18

👁 39

PAJĄK

Garaże PAJĄK - producent konstrukcji stalowych

Góra Świętego Jana 79, Szczyrzyc, Limanowa (małopolskie)

Garaże PAJĄK - zapraszamy do współpracy u nas stworzysz idelany garaż, wiate, halę lub inną konstrukcje stalową w pełni spełniającą Twoje oczekiwania. Najwyższa jakość, konkurencyjne ceny i kompleksowa obsługa obejmująca produkcje, transport i montaż produktów w PAJĄK.... więcej »

Dodano 10 lutego 2023 14:44

👁 16

Roll-Fiz

Rolety Żaluzje , Plisy

Dobra 29, Dobra, Limanowa (małopolskie)

Roll-Fiz jest firmą która zajmuje się produkcją i montażem rolet , żaluzji , plis ,
- Rolety zewnętrzne
- rolety wewnętrzne
- rolety dzień i noc
- plisy
- verticale

Bezpłatny dojazd na terenie powiatu Limanowskiego i okolic !... więcej »

Dodano 30 marca 2022 09:17

👁 110 (0,3 dziennie)

Wypożyczalnia minikoparek

Krakowska, Limanowa (małopolskie)

Wypożyczalnia Limanowa - oto wypożyczalnia sprzętu budowlanego z Limanowej, do jakiej może zameldować się każdy przedsiębiorca budowniczy, inwestor lub prywatna osoba, jaka realizuje wskazane prace budownicze i pragnie wypożyczyć sprzęt na transparentnych zasadach. Niskie ceny, klarowne warunki wynajmu, kolosalna oferta, współczesny sprzęt budowlany oraz zawsze pomocni doradcy, jacy zajmą się wszystkim, podpowiedzą oraz zaoferują perfekcyjny sprzęt budowniczy - zapraszamy na stronę internetową o ...... więcej »

Dodano 29 marca 2022 13:42

👁 88

Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Koninki

Poręba Wielka 480, Niedźwiedź, Limanowa (małopolskie)

Ludzie, którzy wpadli w niewidzialne sieci uzależnienia od alkoholu lub narkotyków, w końcu zdają sobie sprawę, jak łatwo było zacząć używać toksycznych substancji i jak trudno jest przestać je zażywać samodzielnie. W celu złagodzenia wysiłków osób uzależnionych istnieją specjalne placówki medyczne, wśród których zwyczajowo wyróżnia się Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Koninki. Kompleks środków, który ma również znaczenie w leczeniu, obejmuje w swojej strukturze etap oczyszczania, et ...... więcej »

Dodano 19 marca 2022 11:59

👁 129 (0,34 dziennie)

okna limanowa

ul. Matki Boskiej Bolesnej 44, Limanowa (małopolskie)

WikDoor Limanowa - oto eksperci od okien, podłóg i drzwi, którzy entuzjastycznie pomogą w kwestii dystrybucji oraz montażu stolarki okiennej w każdym wnętrzu. Jeśli poszukują Państwo pomocy w zakupie okien, drzwi, paneli lub akcesoriów do stolarki okiennej - WikDoor Limanowa to poprawny adres. Oto marka założona przez specjalistę, jaki po ponad 10 lat pracy w branży zadecydował utworzyć firmę pomagającą mieszkańcom Limanowej w inwestycjach powiązanych z oknami lub drzwiami - serdecznie zapraszam ...... więcej »

Dodano 19 marca 2022 11:57

👁 84

Strona 1 z 6

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia