Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

MAX-FLOOR 1 Mariusz Lenik

Bieńkówka 193, Bieńkówka, Sucha Beskidzka (małopolskie)

MAX-FLOOR 1 Mariusz Lenik to renomowana firma specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie i renowacji posadzek przemysłowych i betonowych. Zespół wykwalifikowanych fachowców pod kierownictwem cenionego eksperta, Mariusza Lenika, sprawia, że jesteśmy liderem na południowym rynku Polski. Oferujemy wszechstronne usługi obejmujące posadzki przemysłowe, cementowe, anhydrytowe oraz styrobetonowe. Nasze atuty to szybkość i efektowność wykonywanych usług. Wysoka wiarygodność i jakość potwierdzona z ...... więcej »

Dodano 20 lutego 2024 08:30

👁 20

Marstone Mistrz Kamieniarstwa Marcin Ryszawy

Zembrzyce 620, Zembrzyce, Sucha Beskidzka (małopolskie)

Firma Kamieniarska Marstone z Zembrzyc to znakomity specjalista w zakresie kamieniarstwa, zapewniający kompleksowe usługi projektowania, wykonawstwa i montażu produktów z kamienia naturalnego. Z dużym doświadczeniem na rynku, Marstone wyróżnia się jako ekspert w produkowaniu nagrobków, schodów, tarasów kamiennych oraz płyt ceramicznych. Specjalizujemy się także w estetycznym i solidnym wykonywaniu napisów na różnorodnych płytach. Nasza oferta obejmuje prace kamieniarskie wysokiej jakości, oparte ...... więcej »

Dodano 22 stycznia 2024 11:05

👁 28

MAX-FLOOR Tadeusz Lenik

Skawce 14, Mucharz, Sucha Beskidzka (małopolskie)

Max-Floor z dumą prezentuje swoje dotychczasowe realizacje na stronie max-floor.pl. Nasza bogata galeria zdjęć pokazuje różnorodność projektów, które mieliśmy okazję wykonać – od małych, prywatnych inwestycji po duże, przemysłowe obiekty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, by przekonać się o wysokim standardzie naszych usług.

Kluczową zaletą współpracy z Max-Floor jest nasze podejście do terminów realizacji. Dobrze rozumiemy, jak ważne jest dla naszych klientów, aby projekty były zakończo ...... więcej »

Dodano 14 czerwca 2023 05:38

👁 54

SANMAR

SANMAR - PRODUCENT SANEK I LEŻAKÓW

Tarnawa Górna 55,, Zembrzyce, Sucha Beskidzka (małopolskie)

Firma SANMAR od wielu lat zajmuje się produkjcą drewnianych sanek i leżaków... więcej »

Dodano 1 lutego 2023 18:56

👁 106 (0,22 dziennie)

Compositive - Krzysztof Pacyga Import Export

Kuków 86A, Krzeszów, Sucha Beskidzka (małopolskie)

Nasze granulaty WPC, mak drzewny, skrobia termoplastyczna i granulaty biodegradowalne to idealny wybór do tworzenia pięknych, zrównoważonych produktów. Ponadto nasze usługi wtryskowe i maszyny do formowania wtryskowego ułatwiają szybkie wytwarzanie części wysokiej jakości. Przestaw się na Compositional już dziś i ciesz się bardziej zrównoważoną przyszłością. Szukasz zrównoważonej, przyjaznej dla środowiska alternatywy dla plastiku? Compositional jest dla Ciebie! Nasze granulaty wykonane są z mat ...... więcej »

Dodano 25 stycznia 2023 13:08

👁 73

Fitech sp. z o.o.

Kościelna 5, Sucha Beskidzka (małopolskie)

Fitech to firma wspierająca przedsiębiorstwa w automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia m.in. z zakresu sztucznej inteligencji (AI) oraz prowadząc w tym zakresie własne prace badawcze, zespół Fitech opracował rozwiązania służące np. do kontroli jakości produkcji. Mogą być one wykorzystywane m.in. w branży elektronicznej.
 ... więcej »

Dodano 19 stycznia 2022 15:46

👁 268 (0,31 dziennie)

Meble woskowane z litego drewna - Producent Meblo-Wosk

Producent Meblo-Wosk

Białka 650, Białka, Sucha Beskidzka (małopolskie)

Meblo-Wosk producent mebli z litego drewna sosnowego od 1984 r.
Zajmujemy się produkcją mebli z litego drewna sosnowego i nieprzerwanie dążymy do spełnienia wszystkich potrzeb naszych Klientów. Meble drewniane to natura warta posiadania. Drewno jest surowcem naturalnym, niezwykle trwałym i ekologicznym, dlatego powstałe meble woskowane nie tylko cieszą oczy, ale również zachwycają swoją niezawodną jakością i funkcjonalnością. Różnorodne i ciekawe wzornictwo gwarantuje korzystne zaplanow... więcej »

Dodano 19 października 2021 10:11

👁 142 (0,15 dziennie)

ZIP Sp. z o.o.

ul. Zamkowa 34, Sucha Beskidzka (małopolskie)

Venifloor to śmiałe nastawienie do podłóg w Twoim mieszkaniu! Jeżeli poszukują Państwo polskiego producenta podłóg drewnianych, paneli fornirowanych, dekoracji ściennych i innych akcesoriów do wnętrza - Venifloor to porządny wybór. Fachowcy na co dzień szukają śmiałych rozwiązań, wdrażając zupełnie nowatorskie pomysły i przekuwając je w gotowe do kupienia podłogi, panele i inne akcesoria dedykowane do domów, apartamentów czy biur. Uprzejmie zapraszamy na domenę internetową, gdzie prezentujemy wi ...... więcej »

Dodano 27 sierpnia 2021 12:48

👁 195 (0,19 dziennie)

Adwokat Sucha Beskidzka Adwokat Szymon Sitarz

Kancelaria Adwokacka

Adama Mickiewicza 16/3, Sucha Beskidzka (małopolskie)

Kancelaria prawna zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług zarówno dla osób fizycznych, jak i prawnych. W ofercie znajduje się zarówno reprezentowanie klienta podczas postępowań przygotowawczych i sądowych, jak i udzielanie porad prawnych, a także sporządzanie dokumentów i pism procesowych. Do podstawowych zalet kancelarii zalicza się wysokie kwalifikację i wiedzę merytoryczną, wszechstronny zakres usług oraz zaangażowanie w dążeniu do celu.... więcej »

Dodano 16 sierpnia 2021 16:05

👁 156 (0,15 dziennie)

ZIP Sp. z o.o.

ul. Zamkowa 34, Sucha Beskidzka (małopolskie)

Venifloor to krajowa marka, która modernizuje oblicze podłóg drewnianych, łącząc piękno i ciepło drewna z ekologią oraz nowymi metodami produkcji. Szukasz producenta podłóg drewnianych, który wie, jakim sposobem wykorzystać każdy kawałek drewna oraz zrobić z niego należyty użytek? Chcesz posiadać w domu śliczne drewniane podłogi? Venifloor to solidny wybór - to marka tworzona przez miłośników, z licznymi nagrodami i laurami przypisywanymi przez przeróżne znane polskie oraz europejskie instytucje ...... więcej »

Dodano 1 lipca 2021 11:34

👁 166 (0,16 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia