Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Boro Centrum Dystrybucji Przyczep

Skalmierzyce Nowe Skalmierzyce

📞 🌐 📧

9 listopada 2023 08:20
👁 18

Firma Boro Centrum Dystrybucji Przyczep Nowe Skalmierzyce

Boro Centrum Dystrybucji Przyczep

KONTAKT

Boro Centrum Dystrybucji Przyczep

Ostrowska 94B
63-460 Skalmierzyce, Nowe Skalmierzyce, wielkopolskie

NIP: 6181261522

MAPA
O NAS

Przedsiębiorstwo BORO to renomowany producent przyczep samochodowych i lawet z wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma oferuje przyczepy aluminiowe, furgony, lawety, platformy samochodowe, zabudowy do samochodów ciężarowych i innych pojazdów, przyczepki samochodowe i wiele więcej. Każdy produkt w naszym asortymencie ma specyfikację przystosowaną do różnych zastosowań, co ułatwia wybór właściwego modelu do przewozu konkretnego ładunku. Wszystkie nasze produkty są starannie zaprojektowane i wykonane, aby kompleksowo sprostać różnym potrzebom naszych Klientów. Nasza firma wyróżnia się elastycznością i oryginalnym podejściem do produkcji, co pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom, którzy cenią sobie profesjonalizm i możliwość dopasowania parametrów technicznych swoich przyczep do własnych potrzeb. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zaznajomienia się z pełną ofertą przyczepyboro.eu

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.239.76.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Boro Centrum Dystrybucji Przyczep Nowe Skalmierzyce
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Steelpress Sp. z o.o.

Steelpress

Powstańców Wielkopolskich 48, Luboń (wielkopolskie)

Steelpress istnieje już od 5 dekad. Rozpoczynała jako niewielkich rozmiarów, lokalna firma, aby stać się podmiotem rozpoznawalnym w wielu krajach z całego świata. Steelpress zajmuje się produkcją części do przyczep samochodowych. Cechują się one niezmiennie wysoką jakością, która możliwa jest dzięki rozwojowi technologicznemu oraz organizacyjnemu firmy. Z wyrobów Steelpress korzystają już klienci między innymi w USA, czy Rosji. Celem firmy Steelpress jest zwiększanie jakości artykułów, a co za t ...... więcej »

Dodano 12 grudnia 2017 12:18

👁 858 (0,38 dziennie)

Przyczepy Wakuła

Węgrowska 99, Czchów (małopolskie)

Nie ma pewniejszego dystrybutora najlepszych marek przyczep niż my! Nazywamy się Przyczepy Wakuła i świadczymy najwyższej jakości usługi w postaci oferty przyczep różnego rodzaju. Wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowany zespół wspomoże Cię w wyborze. W naszej ofercie znajdziesz m.in.: lawety, przyczepy samochodowe, a także jednoosiowe. Jesteśmy tutaj dla Ciebie!... więcej »

Dodano 20 lutego 2020 06:49

👁 274 (0,19 dziennie)