Dodaj firmę Zaloguj się

 

Wynajem samochodów w Olsztynie

AHAW Autohandel

Olsztyn

📞 🌐 📧

31 stycznia 2018 12:44
👁 1321 (0,57 dziennie)

Firma AHAW Autohandel Olsztyn

AHAW Autohandel

Wynajem samochodów w Olsztynie

KONTAKT

AHAW Autohandel

Wynajem samochodów w Olsztynie

Plac Konstytucji 3-go Maja 4
10-403 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
MAPA
O NAS

Nasza wypożyczalnia samochodów AHAW działa na rynku od 1992 roku oferując możliwość wypożyczenia samochodów wielu marek oraz luksusowych limuzyn z szoferem. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów krajowych jak i zagranicznych. Znajdujemy się 150 metrów od dworca PKP, co stanowi duży atut i wygodę dla potencjalnych klientów.

AHAW to firma z wieloletnim doświadczeniem gwarantująca usługi najwyższej jakości. Pomagamy w znalezieniu idealnego samochodu zastępczego wsłuchując się

Nasza wypożyczalnia samochodów AHAW działa na rynku od 1992 roku oferując możliwość wypożyczenia samochodów wielu marek oraz luksusowych limuzyn z szoferem. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów krajowych jak i zagranicznych. Znajdujemy się 150 metrów od dworca PKP, co stanowi duży atut i wygodę dla potencjalnych klientów.

AHAW to firma z wieloletnim doświadczeniem gwarantująca usługi najwyższej jakości. Pomagamy w znalezieniu idealnego samochodu zastępczego wsłuchując się dokładnie we wszystkie sugestie klienta. Jeśli samochód jest niezbędny do pracy, firma ubezpieczeniowa pokrywa koszty związane z wypożyczeniem samochodów. Na uroczyste okazje (śluby, studniówki) umożliwiamy wypożyczenie limuzyn wraz z szoferem.

Z naszej oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które ukończyły 21 lat i posiadają ważne prawo jazdy. Dowód osobisty i/lub inny dokument potwierdzający tożsamość klienta są także niezbędne, aby wypożyczenie samochodu było możliwe.
Wypożyczamy samochody na określony czas przed uprzednio wpłaconą kaucją. Klienci otrzymują od nas samochód całkowicie sprawny oraz zatankowany, dlatego też wymagane jest, aby zwrócić auto w nienaruszonym stanie oraz z odpowiednią ilością paliwa w baku.

W swojej ofercie posiadamy auta znanych marek: Hyundai, Volkswagen, Suzuki, Renault, Lexus i wiele innych.

Warunki korzystania z usług
 ukończone 21 lat
 posiadanie ważnego prawa jazdy, dowodu osobistego oraz innego dokumentu potwierdzającego tożsamość
 przed wynajęciem samochodu należy zapłacić za zadeklarowany okres korzystania z pojazdu oraz uiścić kaucję, która jest zwracana, jeśli podczas użytkowania samochód nie uległ żadnym uszkodzeniom
 w przypadku przedłużenia okresu najmu należy o tym bezzwłocznie poinformować wypożyczalnie
 za uszkodzenia wewnętrzne lub zewnętrzne naliczane są kary potrącane z kaucji


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Dodano 6 kwietnia 2023 11:11 z IP 70.34.255.***

Sara

Wynajem samochodu w Ahaw to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności - auta są regularnie serwisowane i sprawdzane przed wynajmem.

Dodano 29 stycznia 2024 17:43 z IP 195.20.138.***

Wolverine

Miałem okazję korzystać z wypożyczalni AHAW w Olsztynie i jestem bardzo zadowolony. Wybrałem Volkswagena, który był w świetnym stanie technicznym. Świetny kontakt z obsługą i elastyczne podejście do klienta. Polecam każdemu, kto potrzebuje szybkiego i niezawodnego auta.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.26.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
AHAW Autohandel Olsztyn
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

„AHAW” AUTOHANDEL

Plac Konstytucji 3-go Maja 4, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

„AHAW” AUTOHANDEL jest to najbardziej rozpoznawalna wypożyczalnia aut Olsztyn. Firma działa na rynku już od 1992 roku i ma swoją siedzibę w Olsztynie. „AHAW” AUTOHANDEL oferuje swoim klientom wynajęcie aut takich marek jak VW, Renault, Suzuki, Lexus, Fiat oraz limuzyn z szoferem. Jeżeli poszukujecie Państwo pięknego samochodu do wynajęcia to polecamy zapoznanie się z ofertą firmy „AHAW” AUTOHANDEL. Firma gwarantuje niezawodność i wykonanie usług na wysokim poziomie. Firma jest do Państwa dyspozy ...... więcej »

Dodano 15 czerwca 2016 15:29
Aktualizacja 21 czerwca 2016 07:52

👁 887 (0,3 dziennie)