Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

26 maja 2023 12:55
👁 11

Kancelaria Notarialna Notariusz Ewa Miranowicz

KONTAKT

Kancelaria Notarialna Notariusz Ewa Miranowicz

Oleska 7 lok.1
46-020 Opole, opolskie
MAPA
O NAS

Notariusz Ewa Miranowicz, zgodnie z zasadami etyki notarialnej, nie tylko świadczy usługi notarialne, ale także służy radą i pomocą w rozwiązywaniu różnorodnych kwestii prawnych. Jej wiedza i doświadczenie pozwalają jej na udzielanie niezbędnych porad, co jest niezwykle cenne dla klientów, którzy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie i profesjonalne doradztwo w różnych dziedzinach prawa.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Kancelaria Notarialna Notariusz Ewa Miranowicz Opole
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kancelaria Notarialna - dr Igor Baranowski I Notariusz

Józefa Piłsudskiego 29, Legionowo (mazowieckie)

W kancelarii notarialnej, Legionowo, załatwisz sprawy spadkowe, sporządzisz testament i oświadczenia woli, zabezpieczysz prawa najbliższych osób. Notariusz, Legionowo, przygotuje poświadczenia zgodności odpisów dokumentów, kopii, dat okazania dokumentów. U notariusza dokonasz zabezpieczenia wierzytelności oraz sporządzisz akty notarialne, które mogą być dowodami w postępowaniach sądowych. Czynności notarialne są przeprowadzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Kancelaria notarialna, Leg ...... więcej »

Dodano 22 października 2022 10:01

👁 109 (0,48 dziennie)

Notariusz Kraków - Kancelaria Notarialna Sandra Błaszczyk-Kozłowska

Kalwaryjska 12/12, Kraków (małopolskie)

Kancelaria Notarialna Notariusz Sandry Błaszczyk-Kozłowskiej oferuje obsługę notarialną dla klientów indywidualnych, spółek, firm i instytucji. Usługi obejmują obsługę spraw spadkowych, sporządzanie różnego rodzaju umów, obsługę spraw majątkowych i majątkowych małżeńskich, sporządzanie umów pełnomocnictwa, obsługę transakcji nieruchomości oraz profesjonalne doradztwo dla spółek i wspólnot mieszkaniowych. Kancelaria może zapewnić Ci fachową i rzetelną obsługę notarialną, dostosowaną do Twoich ind ...... więcej »

Dodano 7 czerwca 2023 10:00

👁 6

notariusz silesia

ul. Graniczna 29/102, Katowice (śląskie)

Notariusz w Katowicach Mirosław Szura wykonuje zupełny szereg czynności notarialnych. Nasi notariusze sporządzają akty notarialne w siedzibie naszej kancelarii w Katowicach, oraz w sytuacjach uzasadnionych, w siedzibie lub domu Klienta. Kancelaria prowadzi obsługę również w językach obcych: angielskim i francuskim. Informacje oraz rady dotyczące czynności notarialnych udzielane są przez notariusza bez dodatkowych opłat.... więcej »

Dodano 10 kwietnia 2017 13:33

👁 457 (0,2 dziennie)

S.SEIDEL-NOWAK I.PNIOK S.C. KANCELARIA NOTARIALNA

Skłodowskiej-Curie, Katowice (śląskie)

Nazywamy się S. Seidel-Nowak, I. Pniok s.c. i jesteśmy kancelarią notarialną o ugruntowanej pozycji na krajowym rynku usług prawniczych. Siedziba naszej firmy znajduje się przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach, lecz swych stałych klientów mamy też poza granicami województwa śląskiego. Dzieje się tak dlatego, iż wszystkie proponowane usługi wykonujemy bardzo kompetentnie i cierpliwie. Naszą podstawową zaletą jest wiarygodność - cecha najistotniejsza dla każdego notariusza. Trudnimy się ...... więcej »

Dodano 1 marca 2013 16:11

👁 2188 (0,58 dziennie)

Kancelaria Adwokacka G&G adw. Rafał Guzik

Kancelaria Adwokacka

Rynek Główny 9, Oświęcim (małopolskie)

Kancelarię Adwokacką G&G z siedzibą w Oświęcimiu prowadzi adwokat Rafał Guzik i aplikant adwokacki Justyna Graca. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa karnego, prawa wykroczeń, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także prawa administracyjnego. Adwokat Rafał Guzik świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, a także podmiotów gospodarczych.... więcej »

Dodano 31 października 2016 21:54

👁 1968 (0,82 dziennie)

Kancelaria Notarialna Marta Grzegorek

Ozimska 24/4, Opole (opolskie)

Kancelaria Notarialna Marta Grzegorek znajduje się w centrum Opola. Notariusz przygotowuje umowy darowizny, umowy sprzedaży, umowy spółek, umowy o podział majątku.... więcej »

Dodano 29 maja 2023 14:34

👁 20

Kancelaria Notarialna Katarzyna Gurda

Kancelaria Notarialna Katarzyna Gurda Warszawa Mokotów

Puławska, Warszawa (mazowieckie)

Kancelaria Notarialna Katarzyna Gurda urzęduje w godzinach 9-17 i jest zlokalizowana na Warszawskim Mokotowie przy ulicy Puławskiej.... więcej »

Dodano 25 listopada 2014 11:51

👁 1503 (0,48 dziennie)

Notariusz Magdalena Mrozowska

Kancelaria Notarialna w Straszynie. Notariusz Magdalena Mrozowska

Starogardzka, Straszyn, Pruszcz Gdański (pomorskie)

Profesjonalna obsługa w zakresie dokonywanych czynności notarialnych.
Kancelaria notarialna w Straszynie k/Pruszcza Gdańskiego
Notariusz Magdalena Mrozowska... więcej »

Dodano 6 lutego 2015 12:32
Aktualizacja 25 lutego 2016 11:35

👁 2372 (0,78 dziennie)

Notariusz Katowice

Kawek 2/2, Katowice (śląskie)

Do notariusza każdy wybiera się czasami. Solidny notariusz Katowice ma wiedzę, ukończone studia prawnicze, aplikację notarialną. Dba o to, by jego działania były wykonane solidnie oraz rzetelnie. Na pewno warto o tym pamiętać i spokojnie się tym zająć, bo to bardzo ważna sprawa. Dla każdego klienta pomoc notarialna jest znacząca i doskonale spełnia swoją rolę. Dlatego niejedna osoba o tym wie, pamięta i ma zamiar o to zabiegać.... więcej »

Dodano 12 października 2019 12:41

👁 152 (0,11 dziennie)

Kancelaria Notarialna Michał Andrzejewski

3 Maja 9 lok. 12A, Ełk (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Notarialna Michał Andrzejewski mieści się w Ełku. Zajmuje się wykonywaniem czynności notarialnych wynikających z obowiązujących aktów prawnych. Zajmuje się przygotowywaniem aktów notarialnych i aktów poświadczenia dziedziczenia, ugodami pozasądowymi, doręczaniem oświadczeń, poświadczaniem zgodności podpisów, odpisów oraz daty okazania dokumentów, a oprócz tego przechowywaniem dokumentów, pieniędzy bądź papierów wartościowych. Kancelaria oferuje także przygotowywanie wypisów, odpisów o ...... więcej »

Dodano 12 października 2021 09:55

👁 130 (0,22 dziennie)