Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

IRENEUSZ PALUCH "PPHU GOLDSTAL"

Hrud 21B, Prudnik (opolskie)

Firma Goldstal zajmuje się produkcją ozdobnych balustrad stalowych wewnętrznych i innych elementów ozdobnych ze stali nierdzewnej. Posiada szeroką ofertę wzorów w stylu klasycznym i nowoczesnym, umożliwiających tworzenie wyjątkowych balustrad wewnętrznych idealnie komponujących się z wystrojem i charakterem wnętrza. Goldstal świadczy najwyższej jakości usługi.... więcej »

Dodano 4 stycznia 2023 12:39

👁 74

PLASTIKO

Producent łóżek

Kolejowa 15a, Prudnik (opolskie)

Plastiko jest firmą dostarczającą unikalne meble dla dzieci. Klienci mogą kupić tu łóżko dziecięce, którego projekt cechuje się wyjątkowym wyglądem kojarzącym się z różnymi obiektami z życia codziennego, postaciami z bajek, a nawet zwierzątkami. Wśród produktów Plastiko znajdzie się zarówno świetne łóżko dla chłopca, jak i łóżko dla dziewczynki. Nietuzinkowy design sprawia, że pociecha będzie chętnie spędzać w nim czas również podczas zabaw czy w ramach odpoczynku po posiłku. Dużą popularnością  ...... więcej »

Dodano 22 lipca 2021 11:21

👁 275 (0,34 dziennie)

BasicBHP Safety Store

BasicBHP

Zamkowa 2, Prudnik (opolskie)

Basic BHP - bezpieczna odzież BHP

Szukasz odzieży dla pracowników? Zastanawiasz się, jaką odzież roboczą dla pracowników wybrać?

Koniecznie zobacz ofertę Basic BHP. Znajdziesz u nas między innymi spodnie robocze, kamizelki i fartuchy robocze, odzież BHP, akcesoria BHP, środki czystości, bieliznę roboczą, koszule i bluzy BHP, obuwie robocze. Wybierz bezpieczną odzież odblaskową, hełmy i kaski przemysłowe, apteczki oraz wzmocnioną odzież, bezpieczne rękawice do pracy, wygodne buty z wzmocnionym ...... więcej »

Dodano 2 lipca 2021 05:56

👁 218 (0,27 dziennie)

Ta-Bet

Legionów 18/6, Prudnik (opolskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Ta-Bet z siedzibą w Prudniku w województwie opolskim. Jesteśmy grupą ekspertów specjalizujących się w mechanicznej obróbce betonu. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi frezowanie oraz śrutowanie betonu, jak również przemysłowe zrywanie kafli, młoteczkowanie czy szlifowanie. Zajmujemy się też usuwaniem linii i wykonywaniem nowych oznaczeń na parkingach, stacjach betonowych i w innych obiektach. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i zatrudniamy doświadc ...... więcej »

Dodano 6 maja 2021 06:38

👁 223 (0,25 dziennie)

Exclusive Djs Dominik Szymoniak

Rudnik 60, Prudnik (opolskie)

Kiedy organizujesz imprezę firmową, szczególnie gdy ma być ona w nieco mniej oficjalnej atmosferze, możesz zdecydować się na zorganizowanie potańcówki. Najlepszym rozwiązaniem w takim wypadku będzie wynajęcie DJa. Nie dość, że zadba on o oprawę muzyczną i oświetlenie to jeszcze będzie to mniej kosztować niż wynajęcie zespołu.... więcej »

Dodano 19 października 2018 06:32

👁 548 (0,3 dziennie)

Pilicowo Spływy Kajakowe Pilicą

ul. Podwale 1, Przybyszew, Prudnik (opolskie)

Jeśli szukasz wspaniałego sposobu na spędzenie wypoczynku, to doskonale trafiłeś! Nasza firma Pilicowo zajmuje się spływami kajakowymi i wypożyczaniem kajaków, a jako, że funkcjonujemy już od 2010 roku posiadamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy profesjonalistami. Dlatego z dużym zadowoleniem pragniemy zaprosić Ciebie do skorzystania z naszej oferty.... więcej »

Dodano 29 maja 2018 08:17

👁 437 (0,22 dziennie)