Dodaj firmę Zaloguj się

 

BHP Plus - kursy na wózki widłowe Poznań

BHP Plus

Poznań

📞 🌐 📧

22 lipca 2016 10:57
👁 738 (0,26 dziennie)

Firma BHP Plus Poznań

BHP Plus

BHP Plus - kursy na wózki widłowe Poznań

KONTAKT

BHP Plus

BHP Plus - kursy na wózki widłowe Poznań

Porzeczkowa 9
bhpplu Poznań, wielkopolskie
MAPA
O NAS

Bhpplus.info jest to działalność prowadząca szkolenia bhp oraz ppoż. Prowadzimy różne kursy, m.in. szkolenia ppoż oraz kursy na wózki widłowe. Wyróżnia nas możliwość organizacji okresowego szkolenia bhp za pośrednictwem internetu. Trudnimy się również tworzeniem filmów instruktażowych oraz tworzeniem różnego rodzaju ocen ryzyka zawodowego oraz przeprowadzamy próby ewakuacji budynków. Oferujemy usługi głównie na terenie Wielkopolski, ale po ustaleniu możemy dojechać do klienta na terenia całej Polski. Zapraszamy do przejrzenia oferty dostępnej na naszej stronie www.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.83.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
BHP Plus Poznań
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kompas - Usługi BHP

Kompas

Os. Czecha 78/126, Poznań (wielkopolskie)

Firma Kompas pomaga zapewniać odpowiednie warunki pracy, osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Prowadzimy szkolenia z tematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przeciwpożarowe. Uczymy również Państwa, jak ratować życie, w czasie naszych szkoleń z pierwszej pomocy. Efektywna praca zależy także od oświetlenia pomieszczenia, dlatego możemy przeprowadzić dla klientów wymagane pomiary. W Kompasie pracują wyłącznie fachowcy, którzy będą w stanie dzielić się z Państwem swoim doświadczeniem ...... więcej »

Dodano 12 kwietnia 2017 10:52

👁 1364 (0,52 dziennie)

Rsc - Bhp

RSC-BHP

Ostatnia 19a, Poznań (wielkopolskie)

Potrzeba szkoleń z BHP czy PPOŻ? Bardzo dobrze! Nasza firma Rak Safe Construction prowadzi kompleksowe szkolenia w tym zakresie. Dzięki naszym pracownikom, którzy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje jesteśmy wstanie zapewnić Państwu doradztwo BHP i PPOŻ jakie tylko Państwo zapragną. Szkolenia mogą być prowadzone bezpośrednio w firmie, także przez Internet – to Państwo decydują w jaki sposób pracownicy mają zostać przeszkoleni. Działamy na terenie Poznania i jego okolicach.... więcej »

Dodano 12 listopada 2018 19:23

👁 619 (0,3 dziennie)

Safety BHP i PPOŻ Daniel Kańduła

Cmentarna 18, Luboń (wielkopolskie)

Safety BHP i PPOŻ Daniel Kańduła świadczy usługi z zakresu BHP i PPOŻ oraz wsparcie HR. Jako firma zewnętrzna zdołamy przejąć na siebie obowiązki właściwego kierowania działań BHP i PPOŻ. Dzięki temu zyskają Państwo określone oszczędności oraz będą mogli w pełni poświęcić czas na rozwijanie Waszych biznesów. Organizujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe. Prowadzimy dodatkowo szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Dopasowując się do obecnej rzeczywistości, wprowadziliśmy nowoczesne rozw ...... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2021 09:42

👁 170 (0,15 dziennie)

Szkolenia BHP Poznań

Pułtuska, Poznań (wielkopolskie)

Oferujemy Państwu szkolenia BHP Poznań. Skupiamy się przede wszystkim na szkoleniach BHP oraz PPOŻ. Więcej o szkoleniach BHP
i PPOŻ, instrukcjach BHP i PPOŻ, okresowych i wstępnych szkoleniach na stronie: http://szkoleniabhp.poznan.pl/ Marek Wesołowski - tel. 696 428 304... więcej »

Dodano 3 listopada 2015 07:46

👁 1727 (0,55 dziennie)

DECENTRUM szkolenia BHP

CSDD.pl szkolenia BHP

ul. Gołąbkowa 12, Wronczynek, Pobiedziska (wielkopolskie)

DECENTRUM to firma szkoleniowo doradcza. Profilem działalności DECENTRUM jest doradztwo bhp, bezpieczeństwo pracy, ochrona przeciwpożarowa i bezpieczeństwo szeroko pojętej żywności. Co więcej organizuje szkolenia bhp dla doświadczonych i nowo zatrudnionych pracowników. Motto wszystkich poczynań brzmi: „Jakość, Bezpieczeństwo, Sukces”. Tak więc wszystkie starania się, są cały trud jest zwrócony, aby świadczyć usługi najwyższej jakości.... więcej »

Dodano 26 lipca 2016 06:28

👁 1099 (0,38 dziennie)