Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

18 stycznia 2023 16:44
👁 48

Dietetyk Poznań mgr Sylwia Rozenkop-Nowaczyk

Dietetyk

KONTAKT

Dietetyk Poznań mgr Sylwia Rozenkop-Nowaczyk

Dietetyk

Osiedle Piastowskie 75
61-159 Poznań, Poznań, wielkopolskie

NIP: 7891746956

MAPA
O NAS

Dietetyk Poznań? Tak! Jako dietetyk kliniczny pomagam klientom którzy cierpią na różnego rodzaju choroby. Jako dietetyk dziecięcy zajmę się prawidłowym odżywianiem Waszych dzieci. Jako psychodietetyk pomogę jeśli ktoś ma problem z odżywianiem. Na pierwszej wizycie wypełnimy wywiad żywieniowy i zarobimy analizę składu ciała aby lepiej dostosować jadłospis do indywidualnego klienta. Oferuję także diety online dostępne na stronie internetowej Poradni dietetycznej Balance. Gabinety dietetyczne w Poznaniu i w Pyzdrach.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.239.76.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Dietetyk Poznań mgr Sylwia Rozenkop-Nowaczyk Poznań
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Anies - gabinet fizjoterapii, dietetyk Poznań

Gabinet urody i dietetyki

Sianowska 104, Poznań (wielkopolskie)

Zapraszamy do gabinetu Anies w Poznaniu! Oferujemy wiele zabiegów poprawiających urodę, a także kondycję fizyczną. Zajmujemy się fizjoterapią, rehabilitacją, dietetyką oraz kosmetyką. Wykonujemy masaże lecznicze i relaksacyjne, korektujemy usta, usuwamy cellulit, prowadzimy zabiegi falą uderzeniową i mezoterapię igłową, jak i również porady dietetyczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu poznania całej naszej oferty!... więcej »

Dodano 28 kwietnia 2020 12:40
Aktualizacja 28 kwietnia 2020 12:40

👁 128 (0,09 dziennie)

Solange Beauty & Spa

Literacka 131, Poznań (wielkopolskie)

Kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne ciała, które jednocześnie poprawiąją wygląd i relaksują, oferowane są w salonie kosmetycznym Solange Beauty & Spa w Poznaniu. Oprócz klasycznych zabiegów, takich jak manicure, za pomocą certyfikowanych urządzeń wykonywane są również bardziej zaawansowane zabiegi takie jak likwidacja zmarszczek czy redukcja blizn i rozstępów.... więcej »

Dodano 10 listopada 2017 13:02
Aktualizacja 13 marca 2020 13:13

👁 1372 (0,6 dziennie)

Poznańska klinika serca

Chwaliszewo, Poznań (wielkopolskie)

Poznańska Klinika Serca powstała po to, by służyć Państwu radą oraz pomagać w kłopotach zdrowotnych. Posiadamy ogromną medyczną wiedzę, którą zdobyliśmy w Polsce i w świecie. Nasze leczenie stoi na najwyższym poziomie profesjonalizmu, o czym świadczy wieloletnie doświadczenie i zadowolenie pacjentów. Działalność naszą cechuje korzystanie z najnowszej technologii o światowych standardach. Oferujemy wykonanie pełnej i nieinwazyjnej diagnostyki chorób serca oraz konsultacje. Dodatkowo by kompleksow ...... więcej »

Dodano 19 maja 2015 12:42

👁 3066 (0,96 dziennie)

Klinika Serca Poznań

Dbaj o swoje zdrowie w Klinice Serca

Chwaliszewo 72a/1-2, Poznań (wielkopolskie)

Klinika Serca z Poznania to placówka, w której można spotkać się z lekarzami. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza w leczeniu i diagnozie. Służymy Państwu radą i pomagamy w kłopotach związanych ze zdrowiem. Kuracja w naszej placówce jest na wysokim poziomie profesjonalizmu, o czym może świadczyć nasze wieloletnie doświadczenie i zadowolenie pacjentów. Naszą działalność cechuje korzystanie z najnowszej urządzeń diagnostycznych znanych i uznanych firm. Oferujemy wykonanie pełnej i nieinwazy ...... więcej »

Dodano 2 września 2016 11:22

👁 967 (0,35 dziennie)

Fabryka Smaku Sp. z. o. o.

Catering Dietetyczny Poznań

Żabikowo 13b, Żabikowo, Poznań (wielkopolskie)

Firma Fabryka Smaku powstała w odpowiedzi na rosnącą świadomość ludzi, dotyczącą tego, jak duże znaczenie w życiu ma zdrowe żywienie. Catering dietetyczny, jaki prowadzimy w Poznaniu i innych miejscowościach województwa wielkopolskiego w zasięgu 60 kilometrów, to pewność smacznych posiłków, skomponowanych z najwyższej jakości selekcjonowanych składników. Nasze dania dowozimy także do Warszawy, Łodzi, Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia, Szczecina, Trójmiasta, a nawet do Krakowa i Z ...... więcej »

Dodano 12 lutego 2024 12:15

👁 12