Dodaj firmę Zaloguj się

19 marca 2024 12:40
👁 30

Naprawa, serwis telefonów - Serwis.tel

KONTAKT

Naprawa, serwis telefonów - Serwis.tel

Leśnowolska 36a
60-452 Poznań, wielkopolskie

NIP: 7822507792

MAPA
O NAS

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki oraz naprawy telefonów najlepszych marek, mowa tutaj o naprawie telefonów marki Apple, Samsung, huawei oraz LG. W firmie Serwis.tel pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, dla których wymiana szybki Apple Watch nie stanowi żadnego problemu, a także nawet najbardziej skomplikowana naprawa telefonu jest wyjątkowo prostym zadaniem. Przynieś do nas swój zepsuty telefon a my szybko postawimy diagnozę, wycenimy naprawę i podejmiemy się naprawy twojego telefonu..

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Naprawa, serwis telefonów - Serwis.tel Poznań
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Ento

Naprawa telefonów Poznań

Plac Wolności 8, Poznań (wielkopolskie)

Naprawa telefonów Poznań - serwis telefonów iPhone Ento specjalizuje się w naprawach smartfonów od 2002 roku. W ofercie firmy znajdują się też akcesoria do telefonów komórkowych i inne niezbędne w serwisie gsm dodatki. Serwis mieści się w centrum Poznania przy Placu Wolności 8, gdzie można łatwo zaparkować na parkingu podziemnym.... więcej »

Dodano 2 lipca 2019 11:16

👁 600 (0,33 dziennie)

Doctor Gadget

Serwis komputerowy

ul. Kościuszki 72/5b, Poznań (wielkopolskie)

Doctor Gadget - serwis komputerowy oferujący kompleksowe usługi z zakresu napraw telefonów, laptopów, tabletów i konsol do gier. Diagnozę wystawiamy za darmo a na naprawy wystawiamy gwarancję. Zapraszamy do naszego serwisu, który mieści się w centrum Poznania.
www.doctorgadget.pl... więcej »

Dodano 5 stycznia 2018 13:19

👁 873 (0,37 dziennie)

PyraFon

Półwiejska 14, Poznań (wielkopolskie)

Jedną z naszych głównych specjalności jest naprawa telefonów. Zajmujemy się smartfonami takich marek jak Samsung, Apple oraz Xiaomi. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym profesjonalizmem, dzięki czemu efekty naszych działań zawsze okazują się satysfakcjonujące. Poznań to miasto, w którym podejmujemy najwięcej zleceń. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, koniecznie zapoznaj się z informacjami na naszej stronie. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych usług w pełni Cię zadowoli. Serdecznie zapr ...... więcej »

Dodano 9 października 2020 18:34

👁 140 (0,1 dziennie)

ENTO wymiana wyświetlacza Poznań

Plac Wolności 8, Poznań (wielkopolskie)

Renowacja Apple wygląda trochę inaczej. Będzie na dość wysokim poziomie biorąc pod szczególną uwagę wysokie miejsca w rankingach, właśnie dlatego nie może sobie zezwolić na jakąkolwiek złą reklamę. Jakkolwiek ewidentne jest, że w momencie zgłoszenia problemu przez parę osób a nie uznania takiej usterki przez Apple może nadzwyczaj zaważyć na ich pozycji w globie. Potocznie oznaczane jabłuszko przez użytkowników troszczy się o swoje artykuły tak samo jak o ich internautów, co potwierdza wymiana wy ...... więcej »

Dodano 3 maja 2021 06:08

👁 105 (0,09 dziennie)