Dodaj firmę Zaloguj się

9 marca 2022 11:59
👁 117 (0,14 dziennie)

ROMBUD

KONTAKT
MAPA
O NAS

Możesz zamówić u nas takie usługi jak budowa domów, projektowanie domów, wykona je dla ciebie architekt i developer. Możesz bardziej szczegółowo zapoznać się z projektami i cenami, kontaktując się z naszymi menedżerami w celu uzyskania porady. Aby lepiej zorientować się w naszych możliwościach, odwiedź nasza stronę. Możesz wybrać jeden z prezentowanych tam domów, a my zbudujemy go na Twojej stronie. W naszym katalogu dostępne są różne opcje: od prostych i wygodnych domów po luksusowe rezydencje.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.235.20.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
ROMBUD Poznań
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Wąska 3, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM z Bydgoszczy, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu, specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, które łączą w sobie wysoką jakość budownictwa z komfortem i bezpieczeństwem mieszkańców. Realizacje takie jak „Tęczowy Zakątek” czy „Tęczowe Osiedle F-2” świadczą o jej zaangażowaniu w dostarczanie mieszkań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, z myślą o stworzeniu nie tylko przestrzeni mieszkalnej, ale prawdziwego domu. Solidność, innow ...... więcej »

Dodano 28 marca 2024 10:01

👁 275 (4,44 dziennie)

Budowa domów parterowych Bogdan Fajkis

Pod Lasem 42 d, Ligota, k. Bielska-Białej, Bielsko-Biała (śląskie)

Budujemy domy parterowe dla klientów z Bielska-Białej, Górnego Śląska i Małopolski. Stawiamy na wysoką jakość naszych robót. Elastyczność w formie współpracy z klientem. Bogate portfolio wykonanych prac oraz uzyskanych referencji.... więcej »

Dodano 28 lipca 2017 06:21

👁 739 (0,3 dziennie)

Usługi Budowlane „Poziom”

Usługi Budowlane

Św. Marcin, Poznań (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo „Poziom” zajmuje się profesjonalnym remontowaniem budynków mieszkalnych oraz budową domów. Pracują dla nas wykwalifikowani budowlańcy, zatem jakość naszych usług jest najlepsza. Oferujemy Państwu m.in. kładzenie płytek, montaż drzwi, albo montowanie klimatyzacji. Firma „Poziom” znajduje się przy ul. Św. Marcin 49 w Poznaniu, na pytania odpowiadamy pod numerem telefonu 606 462 561.... więcej »

Dodano 15 stycznia 2013 22:48

👁 1563 (0,38 dziennie)

Drewnolandia

Drewniane domki, altanki, wiaty

Wyzwolenia 20, Wancerzów, Częstochowa (śląskie)

Drewnolandia jest polskim producentem małej architektury drewnianej.
W ofercie: domki letniskowe, domki narzędziowe, domki dla dzieci, altany ogrodowe, drewutnie, wiaty samochodowe. Każdy z naszych wyrobów można dodatkowo uzupełnić w opcjonalne elementy.
Skorzystanie z usług Drewnolandia to gwarancja solidności realizowanych konstrukcji, transparentności cenowej i terminowości.
Nasze usługi przeprowadzamy na terenie całego kraju. Na stronie firmowej znajdziesz przykładowe ceny drewnianych wyrobó ...... więcej »

Dodano 26 października 2021 09:40

👁 168 (0,18 dziennie)

Salwatorskie Studio Artystyczne

Kurs rysunku

ul. Kasztelańska 27, Kraków (małopolskie)

Zapraszamy na kurs rysunku! Nasza pasja to nauczać i szlifować umiejętności u innych Oferujemy profesjonalny i konkretny kurs rysunku oraz malarstwa oraz kurs wzornictwa i architektury wnętrz. Dla każdego znajdziemy odpowiednią metodę przyswajania wiedzy i nauczania.... więcej »

Dodano 8 grudnia 2021 10:22

👁 104 (0,12 dziennie)

Abl Architekt. Bielska-Legieć Joanna

Ułańska 18, Kozłów, Gliwice (śląskie)

Jeśli zależy wam na profesjonalnym projekcie domu to najlepiej wybrać usługi naszego architekta w Gliwicach, który posiada ogromne doświadczenie i wiele realizacji na swoim koncie, dzięki czemu wykona najlepszy projekt domu. Korzystając z usług architekta w Gliwicach można mieć pewność, że projekt będzie dopasowany do waszych potrzeb. Będziecie mogli także zaproponować swoje pomysły dotyczące tego, w jaki sposób ma wyglądać dom, dzięki czemu architekt w Gliwicach stworzy projekt, który będzie id ...... więcej »

Dodano 25 maja 2020 09:17

👁 176 (0,12 dziennie)

Pracownia Projektowa Neo-Project Piotr Wysogląd

Lubostroń 7b/47, Kraków (małopolskie)

Krakowskie biuro architektoniczne Neo-Project zajmuję się między innymi przygotowaniem nowoczesnych projektów domów jednorodzinnych na terenie Krakowa i okolic. Jego głównych architektem jest Pan Piotr Wysogląd, który swoją karierę zaczynał w 2004 pod okiem Wojciecha Obtułowicza w słynnej Krakowskiej pracowni architektonicznej Studio Architektoniczne Sp. Z O.O. Zamów swój wymarzony indywidualny projekt domu jednorodzinnego w krakowskiej pracowni architektonicznej, a na pewno będziesz zadowolony ...... więcej »

Dodano 24 czerwca 2019 19:42
Aktualizacja 24 czerwca 2019 19:43

👁 297 (0,16 dziennie)

Stylea - Beata Lewańczyk

Biuro projektowe

ul. Świętojańska 13/10, Gdynia (pomorskie)

Ładne wnętrze naszego domu lub biura jest naszą wizytówką. W dużym stopniu to właśnie po tym oceniają nas nasi goście. Naturalne jest to, że nie każdy radzi sobie w tej kwestii - dobranie barw, mebli czy dodatków to bowiem nie lada wyzwanie. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam profesjonalny aerchitekt. Jednym z nich jest Beata Lewańczyk, która zarządza biurem projektowym Stylea. Ogromne doświadczenie, różnorodne kontakty handlowe oraz profesjonalizm są gwarancją tego, iż powstałe realizacj ...... więcej »

Dodano 3 października 2016 09:13

👁 859 (0,31 dziennie)

Studio Projektowe IKI

Strzelców, Warszawa (mazowieckie)

Nasze biuro oferuje wykonanie projektu wnętrza według twoich potrzeb. pomożemy ci w jego realizacji, stworzymy przemyślana koncepcje układu funkcjonalnego oraz dobierzemy wszystkie detale, aby stworzyć niepowtarzalny klimat Twojego mieszania.... więcej »

Dodano 11 kwietnia 2013 12:39

👁 1881 (0,46 dziennie)

Amadeusz WITT nieruchomości Ostróda

Biuro Nieruchomości

Jana III Sobieskiego 4, Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Firma WITT Nieruchomości z siedzibą w Ostródzie działa na rynku nieruchomości warmińsko-mazurskiego regionu. Naszym celem jest szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości powierzonych nam przez klientów, a także pomaganie w przygotowaniu ich do transakcji poprzez wykorzystanie skutecznych narzędzi i metod. Oferujemy pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, najmie działek, domów, mieszkań, lokali usługowych, obiektów, gospodarstw rolnych i innych nieruchomości. Współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcam ...... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2023 11:39

👁 70